تغییرات دیروز شاخص کل فرا بورس - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱

در ادامه بخوانید

خبر‌های خوش برای بازنشستگان

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کانون بازنشستگی تامین اجتماعی با بیمه آتیه سازان حافظ برای افزایش چتر حمایت بیمه‌ای قرارداد بستند. بر اساس این قرارداد شرکت بیمه‌گر موظف شده با کلیه بیمارستان‌های خصوصی و دولتی قرارداد داشته باشد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
یوسف در سال ۲۰۱۹ سی و یکمین فرد ثروتمند دنیا از سوی مجله فوربس اعلام شده است. یوسف باقی مانده سهام شرکت‌های گروه صفرا را از برادرش موسی خرید. علاوه بر اینها، ۵۰ درصد سهام برند معروف تولید و توزیع موز چیکیتا، متعلق به گروه صفرا است. یوسف صفرا چهار فرزند دارد که مدیریت بخشی از فعالیت‌های بانک‌های خود را به پسرانش سپرده است. یوسف صفرا، ثروتمندترین بانکدار دنیا در سال ۱۹۳۸ در بیروت لبنان متولد شد.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
عادلانه نیست چیزی را که ما در محاسبات و معادلات اوپک نداریم از روسیه بخواهیم آن را رعایت کند. وی افزود: هرچند روسیه عضو اوپک نیست، اما باید به گونه‌ای با این کشور رفتار کرد که با اعضای اوپک رفتار می‌شود. وزیر نفت تصریح کرد: هیچ‌وقت میعانات در محاسبات اوپک نبوده و نخواهد بود. مساله اوپک نفت خام است. زنگنه درباره اینکه وزارت نفت چه تسهیلاتی را برای شرکت‌های اروپایی مایل به تجارت نفتی با ایران در نظر گرفته که از تحریم‌های آمریکا ترس دارند، گفت: ما کاری انجام نمی‌دهیم. اگر آن‌ها ترس دارند خودشان راهش را بلد هستند، اما ما کاری برای آن‌ها نمی‌توانیم انجام دهیم. پیش بینی می‌شود در سه ماهه اول و دوم سال آینده عرضه نسبت به تقاضا افزایش پیدا کند که در این صورت به قیمت نفت فشار وارد می‌شود. بیژن زنگنه، در واکنش به موضوع استیضاحش در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: چرا باید نگران استیضاح باشم؟ مگر تا حالا فشاری به ما وارد نکرده‌اند؛ ما همواره تحت فشار زندگی می‌کنیم. استیضاح حق مجلس است و وزیر هم موظف است جواب دهد.
ایسناایسنا1 روز قبل
شاخص قیمت نفت آمریکا روز گذشته با ۴٫۲ درصد افزایش بسته شد. اوپک قصد دارد کاهش بیشتر تولید نفت را اجرایی کند اما به جلب موافقت روسیه و سایر تولیدکنندگان نیاز دارد در حالی که بسیاری از تحلیلگران نسبت به کاهش بیشتر تولید نفت از سوی این گروه بدبین هستند. بر همین اساس ما انتظار داریم که اوپک پلاس تنها توافق کاهش فعلی تولید را در نشست هفته جاری خود تمدید کند. خالد الفاضل، وزیر نفت کویت روز چهارشنبه در وین گفت: قیمت نفت بین ۶۰ تا ۷۰ دلار قیمت مناسبی برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان است. قیمتهای نفت روز چهارشنبه پس از این که آمار رسمی کاهش بیش از حد ذخایر نفت آمریکا را نشان داد، جهش پیدا کردند.
دنیای خودرودنیای خودرو1 روز قبل
به گزارش «اخبار خودرو»، بازار امروز خرید و فروش خودرو در مقایسه با هفته‌های گذشته شاهد افزایش قیمت‌ها در انواع محصولات داخلی و خارجی نیست. به‌اعتقاد فعالان بازار در یک ماه اخیر قبل از گرانی بنزین بازار خودرو با شوک افزایش قیمت‌ها در خودروهای داخلی و خارجی مواجه شد اما این موضوع مقطعی بود به‌نحوی که بعد از گرانی بنزین فقط خودروهای دوگانه‌سوز شاهد افزایش قیمتها شدند و سایر خودروها با کاهش تقاضا در بازار روبه‌رو بودند. * تمامی خودروها فقط دارای حق گارانتی هستند و شامل خدمات دیگری (کارت طلایی، کارت نارنجی، بیمه بدنه و …) نمی‌باشد. * تحویل تمامی خودروهای ذکر شده، از مهرماه به بعد است. * رنگ‌های تیره (متالیک) ممکن است با قیمت‌ها بسیار بالاتری در بازار به فروش برسد.
شاناشانا42 دقیقه قبل
به گزارش شانا، هفتمین نشست وزیران کشورهای عضو و غیرعضو اوپک تصویب کرد افزون بر کاهش تولید تصویب‌شده در نشست ۱۷۵ اوپک و نشست پنجم اوپک و غیراوپک، مجموع تولید نفت این کشورها ۵۰۰ هزار بشکه دیگر کاهش یابد. همچنین مقرر شد نشست آینده کمیته مشترک نظارتی وزیران اوپک و غیر اوپک در هفته نخست ماه مارس سال ۲۰۲۰ میلادی و نشست وزارتی اوپک و غیراوپک روز ششم ماه مارس این سال در وین، پایتخت اتریش، برگزار شود. افزون بر این، یک نشست وزارتی اوپک و غیر اوپک نیز در روز ۱۰ ژوئن سال آینده میلادی در وین برگزار خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر