نظرسنجی عجیب در پارک هنرمندان/ عادل یا میثاقی با ته سیگار!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. فرهنگ
نظرسنجی عجیب در پارک هنرمندان/ عادل یا میثاقی با ته سیگار!

نظرسنجی عجیب در پارک هنرمندان/ عادل یا میثاقی با ته سیگار!

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
در اقدامی عجیب یک نظرسنجی در پارک هنرمندان انجام گرفته است که با ته سیگار به عادل فردوسی‌پور یا محمدحسین میثاقی رأی دهند.

در یک نظرسنجی عجیب که در پارک هنرمندان  انجام گرفته است،  سیگاری‌های محترم با ته‌سیگار بین عادل فردوسی پور مجری سابق برنامه تلویزیونی نود یا محمد حسین میثاقی که روزی یکی از گزارشگران برنامه نود بود را انتخاب کنند.

نظرسنجی عجیب در پارک هنرمندان/ عادل یا میثاقی با ته سیگار! - 2

این موضوع را باید تأکید کرد که پارک هنرمندان بنابر تصمیم شهرداری تهران، جزو «بوستان‌های بدون سیگار» محسوب می‌شود و استعمال دخانیات در آن ممنوع است. این عکس در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی و هنری روز

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.
ایسناایسنا3 روز قبل
با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بوت‌کمپ بلاکچین روز شنبه ۲۳ آذرماه با هدف آموزش و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی برگزار خواهد شد. به گزارش ایسنا، کمپ بلاک چین نخستین دوره آموزش و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی کشور است. کمپ، یک طرح طولانی مدت و مدون است که در آن شرکت‌کنندگان با کمک نخبگان و فعالان فعلی حوزه بلاک چین با همراهی پشتیبانان به حل مسائلی می‌پردازند که یافتن پاسخی برای آن‌ها بدون وجود فناوری بلاک چین ممکن نبود. در این رویداد فناورانه یک دوره ۶ روزه فشرده آموزشی، یک دوره ۲ ماهه پیش‌شتابدهی و یک دوره ۶ ماهه شتابدهی در نظر گرفته شده است. در تمامی این مراحل مشاورین و منتورهای مختلف در حوزه‌های بلاک چین، برنامه‌نویسی بلاک چین، طراحی و مدیریت کسب‌وکار و مدیریت ریسک‌های حقوقی در کنار شرکت کنندگان خواهند بود.

نظرها

اخبار بیشتر