چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. تکنولوژی

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
مصرف ترکیبی در زبان ساده عبارت است از میانگین محاسبه شده برای مصرف سوخت یک خودرو در داخل شهر و بزرگراه. در هنگام ارزیابی این شاخص میزان عدد بدست آمده برای شاخص مصرف در شهر باتوجه به ترافیک و ترمز بیشتر 55 درصد در نتیجه نهایی یا همان شاخص مصرف سوخت ترکیبی اثرگذار است و سهم شاخص مصرف بزرگراه 45 درصد خواهد بود.

عصرایران- بازار خودروهای لوکسهمواره مخاطبان زیادی را مشغول خود می‌کند. مجموعه‌ای فوق العاده از طراحی، کیفیت مواد و آخرین فناوری‌ها روز در این کلاس تولیدی حضور دارند تا کمپانی‌های بین المللی رقابت نزدیکی را در نمایش سطح توانمندی خود دنبال کنند.

با این مقدمه، باردیگر سراغ خودروهای لوکسمی‌رویم تا یک گزارش متفاوت داشته باشیم! متفاوت از این منظر که موضوع بحث میزان مصرف سوخت این محصولات است. به عبارت دیگر لیستی از خودروهایلوکس کم ۲۰۲۰ که در کلاس خود به عنوان خودروهایی کم مصرف شناخته می‌شوند.

رده بندی زیر براساس شاخص مصرف سوخت ترکیبی شکل گرفته است. مصرف ترکیبی در زبان ساده عبارت است از میانگین محاسبه شده برای مصرف سوخت یک خودرو در داخل شهر و بزرگراه. در هنگام ارزیابی این شاخص میزان عدد بدست آمده برای شاخص مصرف در شهر باتوجه به ترافیک و ترمز بیشتر ۵۵ درصد در نتیجه نهایی یا همان شاخص مصرف سوخت ترکیبی اثرگذار است و سهم شاخص مصرف بزرگراه ۴۵ درصد خواهد بود.

ب ام و ۵۳۰ایی آی پرفورمنس

در این دلبر آهنی آلمانی از پیشرانه ۲ لیتری ۴ سیلندر توربو به علاوه یک موتور الکتریکی استفاده شده است. مجموع خروجی این موتور هیبریدی ۲۸۲ اسب بخار است که ۱۸۲ اسب آن از موتور بنزینی و ۹۴ اسب دیگر از بخش الکتریکی تامین می‌شود. این سدان در حالت ترکیبی تنها ۸٫۷ لیتر برای هر ۱۰۰ کیلومتر سوخت مصرف می‌کند که آگاهی از این عدد (مصرف سوخت) مذکور هنگامی که خودرو و ابعاد آنرا از نزدیک مشاهده می‌کنید قطعا عاملی برای غافلگیری خواهد بود!

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 6چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 7چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 8چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 9چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 10چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 11چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 12چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 13

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 15

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 17

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 19

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 21

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 23

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 25

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 27

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 29

مرسدس بنز سی ال ای۲۵۰

وقتی ب ام و رکوردهای جالبی را در مصرف سوخت سدان‌های خود ثبت می‌کند؛ قطعا رقیب هموطن آن نیز برگ برنده‌ای در آستین خواهد داشت. مرسدسدر سی ال ای۲۵۰ از موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر مجهز به توربوشارژ با خروجی ۲۲۱ اسب بخار و گشتاور ۲۵۸ پوندفوت استفاده کرده است. میزان مصرف سوخت ۸٫۴ لیتر برای هر ۱۰۰ کیلومتر است.

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 32چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 33چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 34چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 35چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 36چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 37چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 38چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 39چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 40چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 41

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 43

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 45

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 47

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 49

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 51

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 53

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 55

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 57

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 59

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 61

مرسدس بنز آ۲۲۰

دیگر تحفه آلمانی امروز آ۲۲۰ بازهم از مرسدساست که می‌توانیم آنرا یک خودروی لوکس جمع و جور بدانیم. در این محصول از تپنده ۲ لیتری ۴ سیلندر با ۱۸۸ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۲۱ پوندفوت استفاده شده است. مصرف سوخت این خودرو در حالت ترکیبی برابر با ۸٫۴ لیتر برای هر ۱۰۰ کیلومتر گزارش شده است.

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 65چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 66چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 67چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 68چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 69چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 70چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 71چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 72چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 73

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 75

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 77

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 79

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 81

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 83

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 85

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 87

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 89

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 91

آئودی آ۳ اف دبلیو دی

ظاهرا آلمانی‌ها در مهندسی موتور و مصرف بهینه مصرف سوخت عملکرد برتر را به خود اختصاص داده‌اند! زیرا لیست امروز اعضا آلمانی زیادی دارد. آئودی آ۳ اف دبلیو دی از موتور ۲ لیتری ۴ سلیندر توربو با خروجی ۱۸۶ اسب بخار و گشتاور ۲۲۱ پوندفوت استفاده می‌کند. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو برابر با ۷٫۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار تکنولوژی روز ایران و دنیا

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 96چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 97چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 98چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 99چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 100چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 101چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 102

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 104

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 106

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 108

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 110

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 112

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 114

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 116

ب ام و ۳۳۰آی

استفاده از موتورهای ۴ سیلندر توربو به تدریج مبدل به یک استاندارد برای سدان‌های کیفی، شده است. این موتورها ترکیب فعال موتور قدرتمند و کم مصرف را به شکل مطلوبی ارائه می‌دهند.

در 330آیاز یک موتور ۴ سیلندر توربودوقلو ۲ لیتری با خروجی ۲۵۵ اسب بخار و گشتاور ۲۹۵ پوندفوت استفاده شده است. میزان مصرف این خودرو برای شاخص ترکیبی برابر با ۷٫۸ لیتر برای هر ۱۰۰ کیلومتر است.

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 120چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 121چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 122چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 123چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 124چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 125چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 126چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 127چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 128

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 130

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 132

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 134

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 136

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 138

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 140

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 142

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 144

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 146

آئودی آ۴ اف دبلیو دی

این محصول در مقایسه با دیگر عضو خانواده خود یعنی آ۳ اف دبلیو دی عملکرد بهتری در بخش موتور را ارائه می‌دهد. برای آ۴ از تپنده ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با ۲۴۸ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۷۳ پوندفوت استفاده شده است. جالب آنکه مصرف سوخت این خودرو در حالت ترکیبی برابر ۷٫۸ لیتر برای هر ۱۰۰ کیلومتر است.

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 149چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 150چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 151چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 152چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 153چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 154چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 155چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 156

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 158

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 160

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 162

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 164

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 166

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 168

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 170

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 172

ولوو اس۹۰ تی۸

ولوو همواره محصولات قابل تحسینی را روانه بازار خودرو کرده و البته در زمینه مصرف سوخت نیز قوانین خاص خود را دارد. اس۹۰ تی۸ یک هیولای لوکس ۴۰۰ اسب بخاری است که از یک موتور هیبریدی استفاده می‌کند. مصرف سوخت این خودرو برابر با ۷٫۸ لیتر برای هر ۱۰۰ کیلومتر است.

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 175چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 176چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 177چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 178چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 179چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 180

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 182

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 184

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 186

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 188

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 190

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 192

لینکلن ام کی زد

حضور یک نماینده آمریکایی در لیست امروز می‌تواند نشانه‌ای از تغییر رسم دیرینه آنها در طراحی موتورهای قدرتمند پرمصرف باشد یا آنکه بهتر است بگوئیم در کنار رسم دیرینه خود به تولید نمونه‌های کم مصرف نیز متمرکز شده‌اند.

لینکلنام کی زد هیبریدی از یک موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری و یک موتور الکتریکی استفاده می‌کند که مجموع خروجی آن برابر با ۱۸۸ اسب بخار است. این خودرو شاخص مصرف سوخت ترکیبی ۵٫۷ لیتر برای هر ۱۰۰ کیلومتر را در اختیار دارد. این آمار برای یک سدان آمریکایی قابل تحسین است!

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 196چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 197چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 198چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 199چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 200چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 201چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 202چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 203چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 204

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 206

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 208

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 210

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 212

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 214

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 216

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 218

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 220

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 222

لکسس ایی اس ۳۰۰اچ

این لکسس هیبریدی از موتور ۴ سیلندر ۲٫۵ لیتری استفاده می‌کند که مجموع خروجی آن ۲۱۵ اسببخار است و می‌توان آنرا جز برترین خودروهای لوکس ۲۰۲۰ از منظر شاخص مصرف سوخت دانست. در حالت ترکیبی ۳۰۰اچ برابر با ۵٫۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر سوخت مصرف می‌کند.

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 225چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 226چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 227چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 228چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 229چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 230چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 231چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 232

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 234

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 236

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 238

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 240

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 242

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 244

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 246

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر) - 248

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

حادثه عجیب برخورد لاستیک به یک عابر پس از چپ کردن خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در کویت به دلیل شکستن کمک فنرش، خودرویش چپ کرد. شکستن کمک فنر باعث جدا شدن لاستیک از خودرو و برخورد آن به یک عابرپیاده شد. بیشتر بخوانید: انفجار لاستیک کامیون حین تعویض + فیلمانتهای پیام/

(ویدئو) تبدیل انسان به ربات

فراروفرارو2 روز قبل
شرکت رباتیک Skeletonics یک اسکلت خارجی تولید کرده که به انسانی که درون آن قرار می‌گیرد، این امکان را می‌دهد که اعضای بدن خود را حرکت دهد تا دست و پای اسکلت خارجی را به کنترل خود درآورد. دکمه‌های روی دست ربات هم قابلیت کنترل انگشتان را به کاربر می‌دهد. به گزارش فرارو، این اسکلت خارجی Arrive نام گرفته و در شرکتی تولید شده که محصولات آن به انسان این امکان را می‌دهد که احساس غول‌پیکر بودن پیدا کند. ربات Arrive چهارمین محصول تولید شده این شرکت در حوزه اسکلت خارجی است و پوشیدن آن نسبت به دیگر مدل‌ها سریع‌تر و آسان‌تر است و وزن کمتری هم دارد. تهیه این ربات ژاپنی ارزان نیست و قیمت آن از حدود ۷۰ هزار پوند آغاز می‌شود و کسانی که قصد تن کردن این ربات را دارند، باید از قبل آموزش ببینند زیرا استفاده از آن خیلی هم آسان نیست.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، شرکت ایران خودرو اعلام کرد خودروهای عرضه شده در این پیش فروش شامل سمند EF۷ پایه گازسوز، پژو پارس سال، دنا پلاس و پژو ۲۰۷I است. موعد تحویل خودروها نیز آذرماه ۹۹ عنوان شده است. همانند شرایط پیش فروش گذشته، هر کدملی قادر است تنها یکی از خودروهای موجود در این بخشنامه را انتخاب کند. امکان تغییر کد کلاس و رنگ خودرو از سوی ایران خودرو در این قرارداد وجود دارد و امکان صلح برای آن در نظر گرفته نشده است. در این بخشنامه، پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
به تازگی شرکت آلمانی دایملر خودروی جدید مرسدس بنز GLA مدل ۲۰۲۱ را رونمایی کرده است تا قبل از عرضه، مشتریان و علاقمندان را با قابلیت و امکانات جدید آن آشنا کند. خبرگزاری ایسنا: به تازگی شرکت آلمانی دایملر خودروی جدید مرسدس بنز GLA مدل ۲۰۲۱ را رونمایی کرده است تا قبل از عرضه، مشتریان و علاقمندان را با قابلیت و امکانات جدید آن آشنا کند. سرانجام خودروی مرسدس بنز GLA مدل ۲۰۲۱ با تغییر و تحولات متعددی در سیستم محرکه و همچنین طراحی ظاهری رونمایی شد. مدل‌های استاندارد همچون GLA ۲۵۰ این خودرو به سیستم چرخ‌های جلو محرک و مدل GLA ۲۵۰ ۴MATIC به سیستم تمام چرخ محرک مجهز شده‌اند. در زیر تصاویری از خودروی مرسدس بنز GLA مدل ۲۰۲۱ را مشاهده خواهید کرد:

نظرها

اخبار بیشتر