نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. فرهنگ

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
مشاور ازدواج و خانواده گفت: همان‌طور که در مستند «ایکس سونامی» بیان شد، بعید نیست جامعه ایران در مسیر همان مشکلات و معضلات امروز آمریکا پس از انقلاب جنسی قرار گیرد.

آفتاب‌‌نیوز :

مستند «ایکس سونامی» امشب در پردیس هویزه مشهد برای نخستین بار اکران شد، این مستند به‌صورت مشترک در ایران و آمریکا تولید شده است، موضوع این مستند درباره انقلاب جنسی در آمریکا و هشدار برای وضعیت کنونی ایران است، راوی مستند ایکس سونامی خانمی است که در گذشته بازیگر فیلم‌های پورن بوده است.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ خبرگزاری فارس در ادامه نوشت: در این مراسم که با استقبال زیادی از سوی جوانان اعم از دانشجویان، طلاب و عموم مردم روبه‌رو شد تمام فضای سالن یک پردیس هویزه مشهد پر شد و شماری از تماشاگران مستند بر روی زمین نشستند.

پس از اکران این مستند مشاوره ازدواج و خانواده گفت: دلیل استقبال زیاد مردم از این مستند نیازهایی است که مردم در کسب اطلاعات و رفع مشکلات برای چالش‌های جنسی و روابط خود با جنس مخالف دارند که متأسفانه پاسخ درستی از جامعه برای آن دریافت نکردند. همان‌طور که در این مستند بیان شد بعید نیست جامعه ایران در مسیر همان مشکلات و معضلات امروز آمریکا پس از انقلاب جنسی قرار گیرد.

حمید حبشی با اشاره به مخالفت اکید رهبری با سند ۲۰۳۰ بیان کرد: این سند راه‌حل جامعه‌ غرب و آمریکا در پاسخ به چالش‌های جنسی است که پیامدهای ناگوار آن در این مستند مشخص بود و به گفته‌ رهبری ما خودمان باید سند و راه‌حلی برای این معضل داشته باشیم. چندین سال پیش در یک کار تحقیقاتی از دادگاه‌های خانواده مشهد مشخص شد که علت دوم طلاق در خانواده‌ها عدم رضایت جنسی زوجین از یکدیگر است و این نشان می‌دهد که جامعه ما در این زمینه جای کار و اطلاع‌رسانی دارد.

این مشاور خانواده با اشاره به بیانات رهبری در خصوص پدیده ازدواج سفید اظهار کرد: منظور از ازدواج سفید، ثبت نشدن اسم زوجین در شناسنامه‌هاست اما هدف دیگری از نامگذاری این نوع ازدواج را می‌توان در این جست که ازدواج به سبک سنتی حتما ازدواج‌های سیاه است! آماری را در روزنامه مطالعه می‌کردم که ازدواج در ۶ ماهه اول سال ۹۸ نسبت به سال گذشته ۹ درصد کاهش داشته است و سال‌های قبل هم به همین ترتیب بوده است. این روند کاهش ازدواج در جامعه ما یکی از پیامدهای شکل‌گیری راحت روابط بین دو جنس مخالف در شبکه‌های مجازی و یا واقعی، بدون ازدواج است.

در خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

این مشاور خانواده تشریح کرد: شاید بگویید که مشکلات اقتصادی و اشتغال در روند کاهش ازدواج تأثیرگذار هستند، اما این علت اصلی آن محسوب نمی‌شوند، چرا که در این صورت طبقه مفرح جامعه باید آمار خوبی را در ازدواج می‌داشتند که اینطور نیست.

حبشی با اشاره به وضعیت خیابان هاشمیه و دور زدن جوانان پولدار در این نقطه شهر بیان کرد: جوانانی با وضعیت مالی مناسب در بالا شهر مشهد دور دور می‌کند و همزمان شاید با چند دختر در ارتباط باشند و عملا امر ازدواج امری جاهلانه در نظرشان است. در گذشته در صحبت‌های قبل ازدواج کسی به ذهنش نمی‌رسید که از طرف مقابل بپرسد قبلا با کسی در ارتباط بوده است یا نه، اما امروزه حتما یکی از سؤال‌های مهم قبل از ازدواج جوانان ما این سؤال است و اگر پاسخش «نه» باشد، عموما فکر می‌کنند که طرف مقابل دروغ می‌گوید!

این مشاور خانواده تاکید کرد: اینکه امروز شاهد سیر نزولی ازدواج و سیر صعودی طلاق هستیم یکی از پیامدهای همین روابط قبل ازدواج است. این نوع روابط فقط محدود به انسان‌های لاابالی و یا بی‌اعتقاد و کم‌اعتقاد به مسائل مذهبی نیست، بلکه در انسان‌هایی که دارای الفاظ مبارکی هم هستند ممکن است این روابط تا حدی شکل بگیرد.

گفتنی است، این مستند امشب به‌طور همزمان در سه شهر تهران، مشهد و اصفهان اکران شد.

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 12نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 13نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 14نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 15نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 16نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 17نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 18نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 19نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 20نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 21نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 22نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 23نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 24نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 25نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 26نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 27نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 28نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر - 29

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا17 ساعت قبل
با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بوت‌کمپ بلاکچین روز شنبه ۲۳ آذرماه با هدف آموزش و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی برگزار خواهد شد. به گزارش ایسنا، کمپ بلاک چین نخستین دوره آموزش و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی کشور است. کمپ، یک طرح طولانی مدت و مدون است که در آن شرکت‌کنندگان با کمک نخبگان و فعالان فعلی حوزه بلاک چین با همراهی پشتیبانان به حل مسائلی می‌پردازند که یافتن پاسخی برای آن‌ها بدون وجود فناوری بلاک چین ممکن نبود. در این رویداد فناورانه یک دوره ۶ روزه فشرده آموزشی، یک دوره ۲ ماهه پیش‌شتابدهی و یک دوره ۶ ماهه شتابدهی در نظر گرفته شده است. در تمامی این مراحل مشاورین و منتورهای مختلف در حوزه‌های بلاک چین، برنامه‌نویسی بلاک چین، طراحی و مدیریت کسب‌وکار و مدیریت ریسک‌های حقوقی در کنار شرکت کنندگان خواهند بود.

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
فارسفارس16 ساعت قبل
* کمبود بودجه وضعیت پژوهش دانشگاه‌ها را آشفته کرده استوی افزود: در حال حاضر حوزه پژوهش در کشور دچار مشکلات و موانع زیادی برای فعالیت است که یکی از آنها مقوله کمبود بودجه است که اکنون وضعیت پژوهش دانشگاه‌ها را آشفته کرده است. * مدیریت پژوهشی هنوز شناخته شده نیستآقامیری تصریح کرد: دومین مقوله‌ای که در حوزه پژوهش باعث خلاء فعالیت‌های تحقیقاتی شده است، بحث مدیریت پژوهشی بوده که هنوز شناخته شده نیست، به این معنی که کسانی که می‌خواهند کار پژوهشی کنند، دچار مشکلات بسیار زیادی در مدیریت پژوهشی هستند. * سهم پژوهش از بودجه ناخالص ملی پرداخت نمی‌شودآقامیری در پایان گفت: ‌در حال حاضر سهم دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشگاه‌های ما از بودجه ناخالص ملی را ۰٫۴ درصد اعلام کرده‌اند، این در حالی است که به معنای واقعی ۰٫۲ درصد هم به حوزه پژوهش اعتبارات مالی داده نمی‌شود. البته باید به این نکته اشاره کنم که کشورهای پیشرفته در مقایسه با کشور ایران، در حوزه بودجه پژوهشی، وضعیت مناسب‌تری دارند، به طوری که بودجه آنها یک‌ونیم درصد از بودجه کلان کشورهایشان است. انتهای پیام/

نظرها

(1)

بنظر یکی از دلایل اصلی مسئله اقتصاد ودیگری کیفیت روابط جنسی بین زوجین می باشد.

وقتی پولدارها ازاین شرایط بهره می برندکه ، برای خانمها خواستگاری نیست و در واقع جوانان توان ازدواج بدلیل افزایش هزینه های ازدواج وزندگی را ندارند و خانمها واقایان برای برطرف کردن نیاز جنسی به ایجاد روابط ناسالم تن می دهند

واین بدان معناست که اقتصاد وکیفیت روابط جنسی سالم ، لازم وملزوم یکدیگرند وباهم رابطه خطی وشرطی دارند.

4 هفته قبل

اخبار بیشتر