پشت‌پرده غیبت ناگهانی کشتی‌گیران خارجی در تیم دانشگاه آزاد چیست؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. ورزشی
پشت‌پرده غیبت ناگهانی کشتی‌گیران خارجی در تیم دانشگاه آزاد چیست؟

پشت‌پرده غیبت ناگهانی کشتی‌گیران خارجی در تیم دانشگاه آزاد چیست؟

فارسخبرگزاری فارس |
در حالی که تیم دانشگاه آزاد اسلامی با جذب نفرات خارجی به عنوان یکی از مدعیان گام به لیگ برتر کشتی آزاد گذاشت، اما این ماجرا با حواشی جالبی همراه شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم دانشگاه آزاد اسلامی با هدایت هادی حبیبی و مدیریت فنی علیرضا رضایی در حالی گام به رقابت‌های این فصل لیگ برتر کشتی آزاد گذاشت که با جذب کشتی‌گیران مطرحی همچون امین طاهری، علیرضا گودرزی، علیرضا قاسمی، علیرضا سرلک، حسین شهبازی، امیرمحمد یزدانی و رضا افضلی، از همان ابتدای کار به عنوان یکی از مدعیان نام خود را سر زبان‌ها انداخت.

این تیم البته اقدام به جذب ۲ کشتی‌گیر خارجی عنوان‌دار به نام‌های گئورگی ادیراشویلی، قهرمان اروپا در وزن ۵۷ کیلوگرم از جمهوری آذربایجان و بکا لومتادزه، دارنده مدال‌های طلا و نقره جهان در وزن ۶۱ کیلوگرم از گرجستان کرد. لومتادزه یک ماه قبل در قزاقستان مدال طلای وزن ۶۱ کیلوگرم جهان را کسب کرده بود.

اما نکته جالب و البته عجیب تیم دانشگاه آزاد این بود که به استثنای هفته اول، دیگر از نفرات خارجی خود استفاده نکرد. گفته می‌شود مسئولان ارشد دانشگاه آزاد مخالف جذب کشتی‌گیران خارجی بوده‌اند. همین موضوع سبب شده تا در ادامه کار اجازه استفاده از آنها داده نشود، اما اینکه آیا قرارداد این کشتی‌گیران فسخ شده یا مسئولان تیم مجبور به پرداخت تمام حقوقشان شده‌اند نیازمند توضیح بیشتر مسئولان این تیم است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

مسئولان ارشد دانشگاه آزاد همواره به این موضوع تأکید داشته‌اند که با توجه به پتانسیل‌ بالای دانشجویان دانشگاه و نگاه ویژه در استفاده از نیروهای جوان داخلی به منظور پشتوانه‌سازی و استعدادیابی، لزومی بر استفاده از نفرات خارجی نیست. با این حال، شنیده می‌شود که مسئولان ورزش این دانشگاه و تیم کشتی بدون داشتن مصوبه جذب ورزشکار خارجی و بدون اطلاع مسئولان ارشد آن، دست به چنین اقدامی زده‌اند که با این حجم از مخالفت‌ها و انتقادات مواجه شده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر