نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر

نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
دومین نمایشگاه ملی و گروهی عکس با عنوان «۳۰ عکاس» با حضور ۳۰ عکاس از سراسر کشور در رشت بر پا شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، دومین نمایشگاه ملی و گروهی عکس با عنوان «۳۰ عکاس» با حضور ۳۰ عکاس از سراسر کشور و با موضوعات مستند، مفهومی، پرنده‌نگری، طبیعت و آسمان شب در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیاء (ص) رشت برپا شد.

مهم‌ترین هدف برگزاری این نمایشگاه در حقیقت همبستگی میان عکاسان و انجام کار گروهی هنرمندانه است.

نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 3نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 5نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 6نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 7نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 8نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 9نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 10نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 12نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 13نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 14نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 15نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 16نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 17نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 18نمایشگاه گروهی «۳۰ عکاس» در رشت به روایت تصویر - 19

عکس از زهرا رستگار

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سیما تیرانداز از افسرده شدن هنگام بازی در سریال ستایش گفت + فیلم

رکنارکنا10 ساعت قبل
به گزارش رکنا، سیما تیرانداز از آن بازیگرانی است که در هر نقشی ظاهر می‌شود آن را به‌خوبی اجرا می‌کند نقش انیس در سریال ستایش هم همین طور بود. او در فیلم بالا در این باره توضیحات جالبی داده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

طرح زمستانه دستگاه‌های امدادی آغاز شد

مهرمهر1 روز قبل

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل

مروری بر پرونده‌های مفاسد اقتصادی

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
از پرونده ابربدهکار بانکی، سلطان سکه، متهمان بانک سرمایه، تخلفات پتروشیمی‌ها و موسسات مالی غیرمجاز تا اخلال در بازار دارو که در یکسال اخیر اتفاق افتاده را، بررسی می‌کنیم. آنطور که سخنگوی دستگاه قضا اعلام کرده تا مرداد سال ۹۸ برای بیش از ۹۰۰ پرونده در تهران و شهرستان‌ها، حکم صادر شده است. پرونده تخلفات پتروشیمی‌ها هم از دیگر پرونده‌های مهمی است که با تشکیل جلسات دادرسی متعدد، رسیدگی‌ها همچنان ادامه دارد. رسیدگی به تخلفات موسسات مالی غیرمجاز، پرونده پرسرو صدای شاندیز و پیگیری اخلال ارزی از دیگر پرونده‌های یکسال اخیر است. در ماه‌های گذشته هم اخلال در بازار گوشت و دارو رسیدگی شد که هنوز در پرونده شبنم نعمت زاده با تخلفات دارویی، حکمی صادر نشده است.

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

ناهماهنگی در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس شورای شهر گفت: ناهماهنگی بین وزارتخانه‌های صمت، کشور، نفت و برنامه و بودجه باعث عدم اجرای مصوبات و تخصیص اعتبارات برای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شده است. آلودگی هوا و ترافیک و مصرف بالای سوخت، واژگانی است که مدیران دولتی و شهری برکاهش آن‌ها تاکید دارند و راهکار آن را نوسازی حمل و نقل عمومی می‌دانند که با وجود مصوبات و تخصیص اعتبارات همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. همه نگاه‌ها به سوی دولت است تا به تعهداتش در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی عمل کند که در این صورت می‌توان از مردم انتظار داشت از خودرو شخصی کمتر استفاده کنند.

نظرها

اخبار بیشتر