سلامت انتخابات مهم‌ترین سیاست متولیان برگزاری است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. سیاسی

سلامت انتخابات مهم‌ترین سیاست متولیان برگزاری است

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
سلامت انتخابات مهم‌ترین سیاست متولیان برگزاری است - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - ایسنا/مازندران مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران گفت: بی‌طرفی و سلامت انتخابات مهم‌ترین سیاست متولیان برگزاری انتخابات محسوب می‌شود.

مهدی محمدی در گردهمایی مسئولان دفاتر سیاسی فرمانداری‌های مازندران که در سالن جلسات فرمانداری محمودآباد برگزار شد، اظهار کرد: اهمیت برای ما برگزاری انتخابات قانونمند و سالم است و با اسمی که از صندوق آرای انتخابات بیرون می‌آید، کاری نداریم.

وی تصریح کرد: ما مسئول برگزاری و مسئول حسن انتخابات هستیم و در جریان انتخابات به نفع فرد یا حزبی گرایش یا دخالت نخواهیم داشت.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران مسئولان دفاتر سیاسی فرمانداری‌ها را مشاورین امین و بازوان توانمند برای فرمانداران در جریان برگزاری هرچه بهتر انتخابات دانست و خاطرنشان کرد: مسئولان دفاتر جریانات سیاسی شهرستان را پایش نموده و آخرین اطلاعات را به فرمانداران ارائه کنند.

محمدی با اشاره به اهمیت انتخاب اعضای هیئت اجرایی انتخابات در شهرستان‌ها تاکید کرد: سعی شود افراد امین و قابل اعتماد به عنوان اعضای هیئت اجرایی انتخابات انتخاب شود که در این حوزه نیز نقش مسئولان دفاتر سیاسی فرمانداری‌ها پر رنگ است.

وی با بیان اینکه در انتخابات قبلی مازندران یک میلیون تعرفه توزیع شد، افزود: امسال تعرفه اضافه در هیچ یک از شعبات اخذ رای توزیع نخواهد شد.

در خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران با تاکید بر فراهم بودن زیر ساخت‌های مناسب در مدارس استان به منظور برگزاری الکترونیکی انتخابات گفت: تلاش شود شعب اخذ رای از مساجد و تکایا به مدارس انتقال یابد.

انتخابات عامل انسجام و وحدت ملی در جامعه است

علیرضا شریعت سرپرست فرمانداری محمودآباد نیز در ادامه این گردهمایی اظهار کرد: سیاست‌های مهم نظام در انتخابات پیش‌رو، جلب مشارکت حداکثری و امنیت و سلامت انتخابات است.

وی با بیان اینکه شعار انتخابات امسال قانون‌گرایی و بی‌طرفی مطلق است، بیان کرد: فصل مشترک همه متولیان انتخابات پیش‌رو اجرای قانون خواهد بود.

سرپرست فرمانداری محمودآباد با اشاره به اینکه تمامی تلاش ما برای حضور حداکثری مردم در انتخابات در سطح شهرستان است، یادآور شد: تنوع طلبی با نگاه مشارکت و انتخابات درست انجام می‌شود و تضمین و تامین سلامت انتخابات متوجه مسئولان امر است.

انتهای پیام

سلامت انتخابات مهم‌ترین سیاست متولیان برگزاری است - 18

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | نطق جنجالی پروانه سلحشوری که به درگیری ختم شد | جز اقلیتی برخوردار مابقی مردم را رها کرده‌ایم

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین، در آغاز این جنجال نمایندگان اصولگرا، ابتدا حاجی دلیگانی و علیرضا سلیمی شروع به انتقاد کردند بعد سامری از مجمع نماینگان خوزستان هم شروع به فریاد زدن کرد و خواستار خاموش شدن میکروفون سلحشوری شد. گزارش این جنجال را هم از اینجا بخوانید. فیلم کامل نطق پروانه سلحشوری را ببینید:

فیلم| مجادله یک دانشجو با رئیسی درباره رهبر انقلاب

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ تغییر طرح بنزینی دولت در مجلس آینده

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

وصول هزار میلیارد تومان مالیات شناسایی شده تا پایان آبان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما‏، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با بیان اینکه این سازمان، امسال تا پایان آبان، ۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان مالیات شناسایی نشده را شناسایی و معرفی کرده است، گفت: سازمان امور مالیاتی هم برای این مالیات‌ها، برگ تشخیص صادر کرده که حدود هزار میلیارد تومان از این مبلغ وصول شده است. وی اضافه کرد: یکی از اولویت‌ها و رویکرد‌های مهم سازمان بازرسی کشور‏، پیگیری و شناسایی بستر‌های فسادزا و اصلاح آن است که بخش قابل توجهی از این بستر‌ها باید توسط قوه مجریه‏، اصلاح شود. حجت الاسلام و المسلمین درویشیان گفت: بخشی از این بستر‌ها هم ناشی از قوانین و مقررات است که باید اصلاح شود. وی تاکید کرد: فساد، خط قرمز سازمان بازرسی و دستگاه قضایی است و بدون هیچ اغماضی با آن برخورد می‌کنیم. حجت الاسلام و المسلمین درویشیان ادامه داد: در سازمان بازرسی کل کشور هم تخلفی انجام شود حتما برخورد می‌کنیم.
خبر فوریخبر فوری22 ساعت قبل
به گزارش خبر فوری، خبرهای منتشر شده از برخی سایت‌های خبری صهیونیستی حاکی از این است که نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و روسیه در سوریه با هم درگیری مختصری پیدا کرده‌اند. از می‌۲۰۱۸ درگیریهای مرزی بین نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و ایران و روسیه بیشتر شده است. با این حال، اگر گزارش فوق درست باشد احتمال درگیری هوایی روسیه و متحدانش با اسرائیل بالاتر می‌رود. این جنگنده می‌تواند با هواپیماهای دیگر که با سرعت و ارتفاع بیشتری پرواز می‌کنند به راحتی درگیر و پیروز شود. قدرت هوایی روسیه و رژیم صهیونیستیهم روسیه و هم رژیم صهیونیستی از توان هوایی بالایی برخوردارند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
اصولگرایان می‌گویند آرای قشر مذهبی تماما متعلق به آنهاست و قشر غیرمذهبی متعلق به اصلاح‌طلبان! اصولگرایان می‌گویند آرای قشر فرودست جامعه متعلق به آنهاست و آرای قشر ثروتمند - یا به تعبیر آن‌ها اشراف‌زاده و مرفهین بی‌درد - متعلق به اصلاح‌طلبان. در ثانی اگر چنانچه گفته شد او در تشخیص خود در مورد پایگاه و بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان اشتباه بوده باشد، در نتیجه می‌توان نتیجه گرفت که آن بخش از بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان که در طبقه مذهبی و حاشیه‌نشین قرار می‌گیرند، رای خود را از اصلاح‌طلبان دریغ خواهند کرد. ماجرا فقط این نیست؛ افزایش قیمت بنزین غالب بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان را از این جریان ناامید خواهد کرد؛ چراکه دست‌کم این نوع اجرای طرح بنزینی و نیز در تقابل با وعده‌های اصلاح‌طلبان در مورد شفافیت است. از طرفی، بنزین فقط یکی از دلایل نارضایتی بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان از عملکرد این جریان است.

نظرها

اخبار بیشتر