اختتامیه‌ی نخستین کمپ کارآفرینی ایلام برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
اختتامیه‌ی نخستین کمپ کارآفرینی ایلام برگزار می‌شود

اختتامیه‌ی نخستین کمپ کارآفرینی ایلام برگزار می‌شود

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/ایلام مسئول کمیته‌ی تبلیغات و اطلاع‌رسانی نخستین کمپ کارآفرینی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ایلام، از برگزاری مراسم اختتامیه‌ی این رویداد در روز دوشنبه‌ 27 آبان خبر داد.

«شهریار رستمی» در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در نخستین کمپ کارآفرینی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی استان ایلام که از روز شنبه ۱۸ آبان در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی آغاز شد تیم‌های دانشجویی با ۱۹ ایده شرکت کردند.

وی گفت: در ادامه‌ی این برنامه ۸ ایده انتخاب شدند و با تشکیل تیم و پس از تکمیل بوم مدل کسب و کار، ایده‌های خود را در مرحله نهایی ارائه و پس از داوری سه ایده به عنوان ایده برتر انتخاب شدند که در مراسم اختتامیه معرفی و تجلیل خواهند شد.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان ایلام تصریح کرد: گردشگری روستایی و بوم‌گردی، فرآوری مخصولات زراعی و باغی و خدمات بازاریابی و تبلیغات را از موضوعات این کمپ بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

استراماچونی با استقلال فسخ کرد

مهرمهر14 ساعت قبل

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

درددل کریم پدر عروس نگون بخت سقزی / مرگ ۱۱ میهمان عروسی چگونه رقم خورد! + عکس

رکنارکنا21 ساعت قبل
عروس سقزی از همان شب در خانه پدرش ماندگار شده و هنوز هم باور ندارد چه بر سرشان آمده است. حالا عروس ٢٧ساله در خانه پدر غصه می‌خورد و لحظات مرگ میهمانانش را مرور می‌کند. عروس نگون بخت در خانه پدری مانده استاز همان شب دخترم به خانه ما آمد و دامادم با پای شکسته پیگیر حادثه. غیر از این نیست که مالک تالار این بلا را سر ما آورده. حالا مالک تالار فراری است.

ویروسی که قرن‌هاست «جان» می‌گیرد + فیلم

ایسناایسنا1 روز قبل
مهم‌ترین علائم آنفلوآنزاصالحی با اشاره به مهم‌ترین علائم بیماری آنفلوآنزا، اظهار کرد: آنفلوآنزا طیفی از علائم را شامل می‌شود. طول دوره بیماری آنفلوآنزا سه تا پنج روز است و فرد باید استراحت کند. در عین حال اگر به این بیماری مبتلا شدند به مراکز درمانی مراجعه کرده و تحت درمان قرار گیرند. البته اگر بیمار دچار علائم تنفسی شده باشد، بیمار به اورژانس می‌آید و تحت مراقبت قرار می‌گیرد. اما اگر بیماری علائم تنفسی داشته و به درمان‌های خاص نیاز داشته باشد، تحت نظر قرار می‌گیرند.

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسی

الفالف1 روز قبل
فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسیگروه ورزشی الف، ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴ ۳۹۸۰۹۱۶۱۲۹سون هیونگ مین در ۱۲ ثانیه موفق شد در فاصله ۷۳ متری نسبت به دروازه برنلی ۶ بازیکن را جا بگذارد و سوپرگل بازی را به ثبت رساند.

نظرها

اخبار بیشتر