اولین پرونده‌ ملی مبارزه با قاچاق از مبادی رسمی در هرمزگان کشف شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
اولین پرونده‌ ملی مبارزه با قاچاق از مبادی رسمی در هرمزگان کشف شد

اولین پرونده‌ ملی مبارزه با قاچاق از مبادی رسمی در هرمزگان کشف شد

مهرخبرگزاری مهر |
بندرعباس - فرمانده اسبق نیروی انتظامی هرمزگان گفت: اولین پرونده‌های ملی مبارزه با قاچاق از مبادی رسمی در هرمزگان کشف شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرتیپ عزیزاله ملکی صبح سهشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: ۵۲ ماه از حضور بنده در کنار مردم هرمزگان می‌گذرد که فراز و نشیب‌های زیادی را در این مدت تجربه کردم.

وی عنوان کرد: در هنگام انتصاب بنده چندین اولوت مطرح شد که یکی از آن‌ها مبارزه با قاچاق بود به همین جهت هرمزگان اولین استانی بود که پرونده‌های ملی مبارزه با قاچاق از مبادی رسمی را کشف کرد.

فرمانده اسبق نیروی انتظامی هرمزگان فعالیت‌های انجام شده در حوزه ستاد و انتظامی را بسیار مناسب دانست و تصریح کرد: شاهد کاهش ۱۳ درصدی نیروهای ستادی در این مدت بوده‌ایم.

سردار ملکی ابراز داشت: در سال ۹۶ یک سرقت مسلحانه طلا فروشی داشتیم که طی هفت ساعت سارقین دستگیر شدند و اموال مردم به آن‌ها بازگردانده شد.

وی مطرح کرد: هرمزگان از نظر وقوع سرقت، رتبه ۲۷ را در میان استان‌های دیگر کشور دارد.

فرمانده اسبق نیروی انتظامی هرمزگان اذعان کرد: تمامی فرماندهان، هیات رئیسه و ریاست حفاظت سرکشی به مقرها را فراموش نکردند و بنده هر سال بالای ۲۰۰ بار مقرها را بازدید کردم.

سردار ملکی، سردار جعفری را یکی از فرماندهان نمونه کشور دانست و اظهار داشت: انتصاب شایسته سردار جعفری را به ایشان تبریک می‌گویم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر