کارخانه‌های رباتیک «آدیداس» در آسیا تاسیس می‌شوند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
کارخانه‌های رباتیک «آدیداس» در آسیا تاسیس می‌شوند

کارخانه‌های رباتیک «آدیداس» در آسیا تاسیس می‌شوند

ایسناخبرگزاری ایسنا |
مقامات شرکت آدیداس در مصاحبه‌ای اعلام کردند که قصد دارند کارخانه‌های رباتیک آدیداس را در آسیا تاسیس کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از تک‌کرانچ، شرکت «آدیداس» به تازگی اعلام کرده که قصد دارد تا شش ماه دیگر، کارخانه‌های رباتیک خود موسوم به «اسپید فکتوریز» (Speedfactories) را در شهرهای آتلانتا و آنسباخ تعطیل کند. این شرکت امیدوار است که بتواند فناوری رباتیک خود را در کارخانه‌های مجهز به نیروی انسانی در آسیا دوباره آغاز کند.

کارخانه‌های رباتیک آدیداس، در سال‌ها ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ در آتلانتا و آنسباخ تاسیس شدند تا فرآیند ساخت و تولید متمرکزی را شکل دهند اما آدیداس قصد دارد این صنعت را مانند بسیاری از صنایع دیگر، در آسیای شرقی پیش ببرد زیرا نیروی کار در این ناحیه، فراوان است و هزینه بسیار کمتری را نیز به همراه دارد اما روند این کار برای شرکت بزرگ و معروفی مانند آدیداس که باید با سرعت مد همراه باشد، کمی کند است.

«اریک لایتکه» (Eric Liedtke)، مدیر ارشد بازاریابی آدیداس در مصاحبه‌ای گفت: بیشتر محصولات ما در حال حاضر، بیرون از آسیا تولید می‌شوند و ارسال آنها با کمک کشتی و هواپیما صورت می‌گیرد اما اسپید فکتوریز می‌توانند این روند را تغییر دهند. ما می‌توانیم به جای داشتن یک مرکز توزیع در این ناحیه، یک کارخانه در آن داشته باشیم.

در هر حال، به نظر می‌رسد که مشکلات این کار، بیش از حد تصور است. کارخانه‌های رباتیک، ابزاری قدرتمند به شمار می‌روند اما پیکربندی و تغییر مجدد آنها، کار دشواری است زیرا تنظیم بازوهای رباتیک، سیستم‌های بینش رایانه‌ای و تجهیزاتی از این دست، به دانش تخصصی نیاز دارد. تولیدکنندگانی که در حوزه رباتیک فعال هستند، به پیشرفت در این زمینه کمک می‌کنند اما دشواری‌های این کار، بسیار بیشتر از آموزش نیروی انسانی برای استفاده از ابزار استاندارد با الگویی متفاوت است.

«مارتین شانکلند» (Martin Shankland)، مدیر اجرایی آدیداس در یک مصاحبه خبری گفت: اسپید فکتوریز، تاثیر قابل توجهی در قابلیت‌ها و نوآوری‌های ما در ساخت داشته‌اند و این همان هدفی است که از ابتدای کار در سر داشته‌ایم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک3 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو4 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر