استقبال ۲۸ درصدی مردم از برنامه‌های پزشکی و بهداشتی شبکه سلامت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. فرهنگ

استقبال ۲۸ درصدی مردم از برنامه‌های پزشکی و بهداشتی شبکه سلامت

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- برنامه‌ها و مطالب بهداشتی و پزشکی شبکه سلامت سیما بیش از سایر رسانه‌ها مورد اعتماد مردم است و بیش از ۲۸ درصد مردم از این شبکه برنامه‌ها و مطالب پزشکی را دنبال می‌کنند. تاریخ انتشار: 11:47 - 21 آبان 1398 - کد خبر: ۵۶۷۱۸۴
استقبال ۲۸ درصدی مردم از برنامه‌های پزشکی و بهداشتی شبکه سلامت - 0

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در نظر سنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما از میزان پیگیری برنامه‌ها و مطالب بهداشتی و پزشکی در مجموع ۵۷٫۳ درصد پاسخگویان پیگیر مطالب بهداشتی و پزشکی از سیمای جمهوری اسلامی یا سایرر رسانه‌ها هستند به نحوی که ۳۶٫۷ درصد پاسخگویان این برنامه‌ها را فقط از سیمای رسانه ملی ۹٫۵ درصد فقط از سایر رسانه‌ها و ۱۱٫۱ درصد هم از سیما و هم از سایر رسانه‌ها پیگیری می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

برای مشاهده آخرین نظرسنجی برنامه‌های تلویزیونی توسط مرکز تحقیقات صدا و سیما اینجا کلیک کنید.

بر اساس این نظر سنجی میانگین مدت تماشای برنامه‌ها و مطالب بهداشتی و پزشکی در بین پاسخگویان ۲۴ دقیقه در شبانه روز است و ۲۸٫۴ درصد پاسخگویان بیشتر از شبکه سلامت سیما برنامه‌ها و مطالب پزشکی را دنبال می‌کنند.۱۰٫۱ درصد نیز از شبکه سه سیما و ۵٫۹ درصد از شبکه یک پیگیر این برنامه‌ها هستند. میانگین مدت استفاده از سایر رسانه‌ها برای پیگیری این مطالب ۱۰ دقیقه در شبانه روز است و پاسخگویان به غیر از شبکه‌های سیما، ۱۱٫۳ درصد غالبا از شبکه‌های اجتماعی ۵٫۲ درصد از سایت‌های اینترنتی پیگیر این برنامه‌ها و مطالب هستند.

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این برنامه سید محمد جواد شوشتری رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به موضوع «پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی» می پردازد.

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر