سکه امروز هم بالا رفت/ طلا گرمی ۴۰۵ هزار تومان شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اقتصادی
سکه امروز هم بالا رفت/ طلا گرمی ۴۰۵ هزار تومان شد

سکه امروز هم بالا رفت/ طلا گرمی ۴۰۵ هزار تومان شد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار نوسان اندکی را در بازار شاهد بود.

به گزارش خبرآنلاین، قیمت سکه در حالی نوسانی محدود را تجربه کرد که قیمت دلار در بازار با افزایشی ۵۰ تومانی به مرز مقاومتی دوم یعنی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان نزدیک شد. همزمان با افزایش قیمت دلار در بازار ایران، قیمت طلا در بازارهای جهانی ریزشی محسوس را شاهد بود به این ترتیب کاهش قیمت طلا در بازار، افزایش قیمت دلار را خنثی کرد.

سکه امروز هم بالا رفت/ طلا گرمی ۴۰۵ هزار تومان شد - 2

امروز هر قطعه سکه بهار آزادی در بازار به قیمت ۴ میلیون و ۵ هزار تومان و هر قطعه سکه امامی به قیمت ۴ میلیون و هزار تومان فروخته می‌شود. امروز قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم و جدید یکسان بود. بهای هر نیم سکه دو میلیون و ۹۴ هزار تومان و ربع سکه یک میلیون و ۲۹۴ هزار تومان فروخته می‌شود.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

قیمت سکه گرمی نیز ۸۴۱ هزار تومان اعلام شده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۴۰۵ هزار تومان فروخته می‌شود. هر اونس طلا نیز در بازار به قیمت ۱۴۵۴ دلار و ۴ سنت فروخته می‌شود که نسبت به روز گذشته کاهشی نزدیک به ۲٫۵ دلار را نشان می‌دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل
از دقایقی پیش اینترنت همراه در تمامی شهرهای استان سیستان و بلوچستان برقرار شد. دقایقی پیش با اتصال شهر سرباز در استان سیستان و بلوچستان به اینترنت همراه، آخرین شهر این استان هم پس از گذشت ۲۰ روز به اینترنت متصل شده و همه مردم استان سیستان و بلوچستان به اینترنت همراه دسترسی دارند. پیش از این اپراتورهای تلفن‌همراه اعلام کرده بودند که اینترنت در تمام شهرستان‌های سیستان و بلوچستان متصل شده و فقط اینترنت شهرستان سرباز وصل نشده است که با دسترسی این شهر به اینترنت تلفن همراه همه مردم استان سیستان و بلوچستان به اینترنت همراه دسترسی پیدا کردند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
در بینشان جوانی است که او را کارمند بانک سوخته کوثر معرفی می‌کنند. بااینکه دو هفته از آتش‌سوزی بانک گذشته اما کارمند بانک انگارهنوز شوکه است. شیشه‌های بانک شکسته بود و تعدادی برای غارت بانک خودشان را از لابه‌لای میله‌ها به داخل بانک می‌کشاندند. میلاد هم با هر زور و زحمتی که شده داخل بانک رفت و مرتب فریاد می‌زد «لطفا برید بیرون.» وسایل بانک را به غارت می‌بردند. قبل از اینکه بانک آتش بگیرد هر شخصی که وارد بانک می‌شد بیرونش می‌کردم.
خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
این خطای دید باعث شده است به‌رغم آنکه همچنان سطح محدودی از تقاضا برای پیش خرید مسکن وجود دارد، اما سازنده‌ها قادر به شناسایی این ظرفیت بازار مسکن برای بازاریابی املاک در دست ساخت خود نباشند. هم‌اکنون رکود موجود در بازار مسکن منجر به کاهش قیمت اسمی واحدهای مسکونی در بازار مسکن تهران برای سومین ماه نامتوالی شده است. پیش‌بینی‌ها وشواهد بازار نشان از انتظار برای ادامه ریزش اسمی سطح قیمت واحدهای مسکونی در ماه‌های پیش‌رو و حتی کاهش قیمت واقعی واحدها-تفاضل قیمت اسمی از تورم عمومی-دارد. از سوی دیگر جهش اخیر قیمت آپارتمان‌های مسکونی منجر به افت شدید قدرت خرید خانوارها در بازار مسکن و عقب‌نشینی اجباری آنها از بازار تقاضای واحدهای مسکونی شد. این در حالی است که روند افزایش عرضه فایل به بازار در پی افزایش عمق رکود در بازار معاملات مسکن همچنان ادامه دارد.

امکان صادرات روزانه ۲۵ تا ۳۰ میلیون لیتر بنزین

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
سخنگوی اتحادیه صادر کنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی با بیان این که هم اکنون بازار بسیار خوبی در کشور‌های همسایه برای فرآورده‌های نفتی کشور بوجود آمده است، افزود: هم اکنون ما روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین تولید می‌کنیم که پیش بینی می‌شود ۶۰ تا ۶۵ میلیون لیتر آن به صورت سهمیه‌ای و ۲۰ میلیون لیتر آن به صورت آزاد در داخل عرضه شود بنابراین حدود ۳۰ میلیون لیتر بنزین مازاد خواهیم داشت که می‌توان آن را برای صادرات عرضه کرد. آقای حسینی با بیان این که صادرات فرآورده‌های نفتی مشکلات صادرات نفت خام را ندارد گفت: صادرات فرآورده‌ها به دلیل این که از طریق مرز‌های زمینی به کشور‌های همسایه انجام می‌شود راحت‌تر است و معمولا خریداران ما عمدتا بخش خصوصی هستند که تحریم‌های آمریکا بر آن‌ها اثرگذار نیست. وی تصریح کرد: با صادرات فرآورده‌های نفتی می‌توان بخشی از کمبود منابع ارزی کشور که به دلیل ایجاد مشکلات در صادرات نفت خام بوجود آمده، جبران کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی رضا پدیدار، درگفتگو اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما افزود: در صنایع بالادستی نفت، ۵۰ شرکت فعال داریم که بیش از ۳۰ تای آن‌ها در اختیار بخش خصولتی است. رئیس شورای سیاستگذاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفتنمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت برگزار می‌شودنخستین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت ایران به همت بخش خصوصی در تهران برگزار خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری16 ساعت قبل
به تعبیر دیگر شکاف بین دولت و ملت به وضوح خود را نشان داده و نتیجه طبیعی این امر اختلال روابط شهروندان با دولت (state) است. در شرایطی که اعتماد مردم به دولت طبق نظرسنجی‌ها به حد بسیار پایینی رسیده است چطور می‌توان انتظار داشت با سیاست‌های دولت همراهی کنند. اما این وضعیت در دهه ۹۰ کاملا متفاوت است و درصد بسیار پایینی از مردم موافق این افزایش قیمت و سهمیه بندی هستند. نتایج نظرسنجی‌های ایسپا در سال ۱۳۹۸ نشان می‌دهد مردم در سال ۱۳۹۸ نسبت به سال ۱۳۹۷ تا قبل از افزایش قیمت بنزین حال بهتری داشتند. با این حال بر این اعتقادم که اعتراضاتی که بعد از افزایش قیمت و سهمیه بندی آن رخ داد اعتراضاتی بود که افزایش قیمت بنزین فقط نقش کاتالیزور در آن داشت و زمینه آن از سالها قبل فراهم شده بود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز10 ساعت قبل
عصر امروز هر دلار در بازار آزاد با قیمت ۱۳ هزار و ۲۱۰ تا ۱۳ هزار و ۲۳۰ تومان خرید و فروش می‌شد. این گروه به ادامه افزایش قیمت دلار خوش‌بین هستند و معتقدند در صورتی که قیمت در روز شنبه کاهشی نیز می‌شد، تنها یک اصلاح موقت در جهت آمادگی برای صعود بعدی بود. ریشه اصلی؛ تقاضای احتیاطی + تقاضای تجاریالبته مسلما این‌ها دلیل اصلی افزایش قیمت دلار نبوده‌اند و بیشتر حکم تشدید کننده افزایش قیمت را داشته‌اند. با این حال، آنچه برای فعالان اقتصادی اهمیت دارد، ثبات بازار و قیمت هاست و نه افزایش و کاهش‌های غیرمترقبه. آخرین قیمت دلار و ارزهای رایجروز گذشته دلار آمریکا در بازار آزاد بین ۱۳۰۱۰ تا ۱۳۳۰۰ تومان جابه‌جا شد و در معاملات پایانی عصر شنبه بین ۱۳۲۱۰ تا ۱۳۲۳۰ تومان قیمت خورد.

نظرها

اخبار بیشتر