کری درباره زمان بازگشتش به میادین صحبت کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. ورزشی
کری درباره زمان بازگشتش به میادین صحبت کرد

کری درباره زمان بازگشتش به میادین صحبت کرد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
استفن کری پس از آسیب دیدگی‌اش برای نخستین بار با رسانه‌ها صحبت و به زمان بازگشتش به میادین اشاره کرد.

استفن کری، ستاره تیم بسکتبال گلدن استیت وریرز امیدوار است پس از شکستگی دست چپش بتواند در این فصل بازی کند. بسکتبالیست آمریکایی پس از آسیب دیدگی‌اش که در سی‌ام اکتبر رخ داد برای نخستین بار با رسانه‌ها صحبت کرد.

کری نیاز دارد که دوباره مورد عمل جراحی قرار بگیرد. این اتفاق در اوایل دسامبر رخ خواهد داد. نخستین جراحی‌اش یکم نوامبر انجام شد. باشگاه وریرز ابتدا اعلام کرد کری سه ماه پس از آسیب دیدگی‌اش به میادین برمی‌گردد. با این حال بسکتبالیست آمریکایی امیدوار است زودتر این اتفاق بیفتد. او گفت: امیدوارم دراوایل بهار به میادین بازگردم.

در خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

کلی تامپسون، دیگر بازیکن آسیب دیده وریرز می‌تواند در نیمه دوم فصل تیم را همراهی کند. کری نقش دی آنجلو راسل را در تیم مهم دانست و از آسیب دیدگی‌های متعدد که در تیم اتفاق میفتد ابراز ناراحتی کرد. ستاره آمریکایی گفت: بازی راسل باورنکردنی است. این بازی‌ها می‌توانند فرصت خوبی برای بازیکنان جوان باشند. بازی کردن با تغییرهای زیاد می‌تواند ما را توانمند کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ انیمیشن زیبای بلیچر ریپورت از ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- با پایان یافتن دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰، چهره ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد. قرعه کشی این مرحله، روز دوشنبه برگزار خواهد شد. صفحه رسمی بلیچر ریپورت این ویدیو را به همین مناسبت منتشر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر