تامین اجتماعی در حوزه پیاده سازی دولت الکترونیک پیشرو است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اجتماعی
تامین اجتماعی در حوزه پیاده سازی دولت الکترونیک پیشرو است

تامین اجتماعی در حوزه پیاده سازی دولت الکترونیک پیشرو است

مهرخبرگزاری مهر |
اراک- مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: شعب استانی سازمان تامین اجتماعی در حوزه پیاده سازی دولت الکترونیک در کشور پیشرو است و در استان مرکزی نیز همین روند دنبال می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا بیدهندی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: شعب اداره کل تامین اجتماعی استان مرکزی از شعبه‌های پیشرو در بحث استفاده از سامانه دولت الکترونیک در کشور هستند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: استفاده از سامانه دولت الکترونیک علاوه بر چهار شعبه استانی تامین اجتماعی، در چهار شعبه دیگر نیز از یک ماه گذشته آغاز شده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

بیدهندی ادامه داد: در حال حاضر ۱۶ الی ۱۷ درصد خدمات الکترونیک شامل سامانه متمرکز، ارایه سوابق بیمه، نظام وظیفه و … در شعب تامین اجتماعی استان مرکزی انجام می‌پذیرد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی خاطر نشان کرد: شعب تامین اجتماعی به سیستم‌های اداری مختلف خدمات بسیاری را ارایه می‌کند و اعتقاد داریم که در زمینه الکترونیک باید شرایط ما باید رو به پیشرفت باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری2 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر2 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری2 روز قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر