رونمایی از پیراهن چهارم بارسا، به یاد کاتالونیا (عکس)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی

رونمایی از پیراهن چهارم بارسا، به یاد کاتالونیا (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
باشگاه بارسلونا به شکل رسمی از پیراهن چهارم خود رونمایی کرد.

به گزارش «ورزش سه»، طی سال‌های اخیر بحث جدایی ایالت کاتالونیا از کشور اسپانیا یکی از موضوعات جنجالی بوده است. مردم و احزاب شهر بارسلونا به شدت خواهان جدایی از اسپانیا هستند؛ اتفاقاتی که به جز سیاست به فوتبال نیز کشیده شده است. پیش از این شاهد این موضوع بوده‌ایم که هواداران بلوگرانا در دقیقه ۱۷ و ۱۴ ثانیه به یاد اتفاقات سال ۱۷۱۴ در کاتالونیا، شعارهای جدایی طلبانه سر می‌دادند. همچنین اخیرا شاهد بودیم که دیدار ال کلاسیکو به علت درگیری‌ها در کاتالونیا به تعویق افتاد تا این موضوع سطح گسترده‌تری پیدا کرده باشد.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

باشگاه بارسلونا نیز طی سال‌های اخیر اقداماتی در این رابطه انجام داده است. برای مثال طرح پیراهن سوم بارسلونا در فصل ۱۴-۲۰۱۳ شباهت زیادی به پرچم کاتالونیا داشت. امروز نیز باشگاه بارسلونا طرحی از پیراهن چهارم خود در فصل جدید منتشر کرد که این پیراهن برگرفته از رنگ‌های پرچم کاتالونیا است. باشگاه بارسلونا با این کار به نوعی از ریشه‌های باشگاه که نهفته در ایالت کاتالونیا است، تمجید کرده است.

رونمایی از پیراهن چهارم بارسا، به یاد کاتالونیا (عکس) - 4رونمایی از پیراهن چهارم بارسا، به یاد کاتالونیا (عکس) - 5

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ کاسمیرو و رسیدن به ۵۰ بازی با پیراهن رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- اکانت رسمی رئال مادرید، به مناسبت رسیدن کاسمیرو به ۵۰ بازی با پیراهن این تیم در لیگ قهرمانان اروپا این ویدیو را منتشر کرده است. این هافبک برزیلی تاکنون ۵ گل اروپایی به ثمر رسانده و ۴ بار قهرمانی اروپا را تجربه کرده و در ۵۰ بازی، ‌ ۳۴ برد را به دست آورده است.

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ گل‌های برتر لوکا مودریچ برای رئال مادرید از پشت محوطه جریمه

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- ۷۵ درصد از گل‌های لوکا مودریچ با پیراهن رئال مادرید از بیرون محوطه جریمه به ثمر رسیده است، به همین بهانه صفحه رسمی رئال مادرید این ویدیو را منتشر کرده است. این ستاره کروات تاکنون در ۳۱۷ بازی برای رئال مادرید، ۲۰ گل به ثمر رسانده است.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر