دستگیری سارق احشام و کشف ۲۵ راس دام مسروقه در دالاهو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

دستگیری سارق احشام و کشف ۲۵ راس دام مسروقه در دالاهو

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: جانشین فرمانده انتظامی دالاهو از دستگیری سارق احشام در این شهرستان و کشف 25 راس بز مسروقه خبر داد.

دستگیری سارق احشام و کشف ۲۵ راس دام مسروقه در دالاهو - 1

به گزارش رکنا، سرهنگ «فریادرس فتاحیان» اظهار داشت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت احشام در دالاهو، کاراگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: کاراگاهان با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسایی یک سارق حرفه‌ای شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی، وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ فتاحیان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارق، ۲۵ راس یز سرقت شده نیز کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان از معرفی سارق دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مازن آنلاینمازن آنلاین11 ساعت قبل
پیام مازند - رییس کل دادگستری مازندران گفت: ساماندهی رودخانه‌های استان با جدیت پیگیری می‌شود و در این راستا تاکنون ۱۶۴ هکتار از اراضی حریم رودخانه‌ها آزاد شده است. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مازندران، حجت الاسلام محمد صادق اکبری اظهار کرد: در اجرای مصوبات جلسات ویژه مورخ ۲۵ فروردین ماه و ۱۸ اردیبهشت ۹۸ کار گروه ساماندهی رودخانه‌های شورای حفظ حقوق بیت المال مازندران، آزاد سازی اراضی حریم رودخانه، احداث دیواره، دایک و برداشت مصالح مازاد از رودخانه با راهبرد پیشگیری از خطرات احتمالی ناشی از سیل صورت گرفت. وی تصریح کرد: براساس گزارش عملکرد کار گروه ساماندهی رودخانه‌ها در مازندران تاکنون ۸۴ کیلومتر از مسیر رودخانه‌ها ساماندهی شد که در این خصوص ۱۶۴ هکتار مساحت اراضی در حریم رودخانه آزادسازی و بیش از ۵۹۲ هزار متر مکعب مصالح مازاد نیز برداشت شده است. رییس کل دادگستری مازندران خاطرنشان کرد: ‌ بودجه مورد نیاز برای ساماندهی ۸۴ کیلومتر انجام شده بیش از ۱۹ میلیارد تومان بوده که بدون تخصیص بودجه دولتی و صرفا با فروش مصالح مازاد رودخانه‌ها صورت گرفته است.

الزامی شدن رمز دوم پویا از ابتدای دی ماه

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
بانک مرکزی: الزامی شدن رمز دوم پویا از ابتدای دی ماهاز اول دی ماه برای کارت به کارت کردن از طریق نرم افزارهای موبایلی، پرداخت آنلاین قبوض، خرید شارژ و پرداخت با تلفن بانک‌ها و خریدهای اینترنتی باید رمز دوم پویا دریافت شود.

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

نحوه تعیین نرخ عوارض نوسازی مشخص شد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
همچنین در تبصره این ماده آمده است: مؤدیانی که از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون ظرف مدت یکسال نسبت به تعیین تکلیف نحوه پرداخت عوارض نوسازی معوق خود اقدام نمایند، مشمول بخشودگی جرایم عوارض می‌شوند. تصویب اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولتنمایندگان مجلس با یک فوریت طرح اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولت موافقت کردند. نماینده مردم اصفهان افزود: از آنجا که هزینه سفر‌های خارجی از محل بیت المال تهیه می‌شود، لازم است در شرایطی که بسیاری از مردم در تامین نیاز‌های اساسی خود دچار مشکل هستند تامین هزینه سفر‌های خارجی نظام‌مند و علت سفر نیز مشخص شود. رئیس جمهور یک ساعت فرصت خواهد داشت در خصوص بودجه و مسائل مختلف کشور سخنرانی کند و سپس لایحه بودجه را تقدیم رئیس مجلس خواهد کرد. به گفته آقای نوبخت بودجه امسال نسبت به بودجه سال گذشته بیش از ۵ درصد رشد داشته است.

تماشا کنید: وزیری که مردم را زمین زد / چرا روحانی باید رحمانی وزیر صمت را عزل کند؟

انتخابانتخاب1 روز قبل
گزارش ویدیویی «انتخاب»؛ ۲۴ آبان ۹۸، درست در همان روز افزایش قیمت بنزین، وزیر صنعت تاکید کرد دلیلی برای افزایش قیمت بنزین وجود ندارد. او پس از آن نیز چند بار دیگر همین موضوع را تکرار کرد، اما واقعیت بازار در همین مدت کوتاه نشان می‌دهد قیمت‌ها متاثر از گرانی بنزین افزایش یافته‌اند. در چنین شرایط خاصی از نظر اقتصادی، چه اصراری بر ادامه کار این وزرا وجود دارد و چرا روحانی دست به تغییر در کابینه نمی‌زند؟

فیلم | چگونه رمز دوم کارت بانکی را فعال کنیم؟

همشهریهمشهری23 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر