چهارشنبه هوای اصفهان در وضعیت ناسالم برای عموم خواهد بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
چهارشنبه هوای اصفهان در وضعیت ناسالم برای عموم خواهد بود

چهارشنبه هوای اصفهان در وضعیت ناسالم برای عموم خواهد بود

مهرخبرگزاری مهر |
اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی اصفهان با بیان اینکه احتمال کاهش دید و غبارآلودگی به دلیل پایداری جوی وجود خواهد داشت، گفت: چهارشنبه کیفیت هوا در اصفهان ناسالم برای عموم خواهد بود.

حجت الله علی عسگریان در گفتگو با مهر، با بیان اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر استقرار جوی پایدار طی چند روز آینده بر روی استان اصفهان است، اظهار داشت: وضعیت جوی در اکثر مناطق استان صاف تا کمی ابری خواهد بود و گاهی وزش باد در برخی مناطق وجود خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در مناطق مرکزی و شمالی استان به دلیل پایداری جو شرایط برای غبارآلودگی و کاهش دید و کیفیت هوا مهیا است، ابراز داشت: دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان تغییر محسوسی نخواهد داشت اما به سبب استمرار توده هوای سرد و خشک تا پایان هفته جاری شرایط افزایش غلظت آلاینده‌های جوی پیش بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی بیان داشت: دمای هوا در استان اصفهان تغییر محسوسی نخواهد داشت اماچهارشنبه کیفیت هوا ناسالم برای عموم خواهد بود.

وی اضافه کرد: با توجه به پیش بینی وضعیت جوی در ۲۴ساعت آینده، در اغلب نقاط استان اصفهان آسمان کمی ابری بتدریج افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید و رگبار بهاری محتمل است که البته ممکن است این مسأله در شرق اصفهان پدیدار نشود، همچنین در غرب استان رعد و برق محتمل است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک3 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو4 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر