پتروشیمی‌ها تعهدهای ارزی خود را پرداخت کردند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. شانا
  4. اقتصادی
پتروشیمی‌ها تعهدهای ارزی خود را پرداخت کردند

پتروشیمی‌ها تعهدهای ارزی خود را پرداخت کردند

شاناخبرگزاری شانا |
دببرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی گفت: پتروشیمی‌ها صد در صد تعهدات ارزی خود را انجام داده‌اند.

به گزارش خبرنگار شانا از مشهد مقدس، احمد مهدوی ابهری امروز (سه شنبه، ۲۱ آبان ماه) در سی‌ویکمین نشست مدیران مجتمع‌های تولیدی صنعت پتروشیمی با اشاره به اینکه صنعت پتروشیمی پیشتاز صنایع در جنگ اقتصادی است، اظهار کرد: مجتمع‌های تولیدی در این صنعت ارزش‌آفرین پارسال ۷۰ درصد ارز صادراتی خود را در سامانه نیما عرضه کردند.

وی با بیان اینکه مدیران پتروشیمی‌ها در این جنگ اقتصادی، افسران این صنعت به شمار می‌آیند، افزود: بر اساس آمار موجود، پتروشیمی‌ها صددرصد تعهدهای ارزی خود را انجام داده‌اند.

خبری: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

مهدوی با اشاره به اینکه تدوین راهبرد صنعت پتروشیمی می‌تواند مسیر توسعه را شتاب بخشد، ادامه داد: با توسعه متوازن و تکمیل زنجیره ارزش شاهد کاهش خام‌فروشی خواهیم بود.

دببرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی با بیان اینکه وجود منابع غنی هیدروکربوری در کشور مزیتی برای صنعت پتروشیمی است، گفت: یک رگولاتوری قدرتمند می‌تواند در توسعه این صنعت بسیار اثربخش باشد. کد خبر ۲۹۵۳۳۷

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازار‌های مالی ۴۵

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما میانگین ارزش معاملات در این هفته حدود ۲۵ درصد نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است و این به معنای بازگشت رونق به بازار سرمایه است.
برترین‌هابرترین‌ها20 ساعت قبل
تسنیم نوشت: معاون وزیر راه از افزایش وام مسکن مهر به ۴۵ میلیون تومان خبر داد. وی همچنین با بیان این‌که اتمام مسکن مهر دغدغه دولت است، افزود: پرونده مسکن مهر به جز آنهایی که مشکل حقوقی و پیشرفت زیر ۳۰ درصد دارند باید تا پایان سال جاری در تمام کشور بسته شود. مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به اینکه تسهیلات مسکن مهر از ۴۰ به ۴۵ میلیون تومان افزایش یافته است، تصریح کرد: در بحث مسکن و با اعمال سیاستهای حمایتی به دنبال این هستیم که بتوانیم دغدغه به حق مردم در بحث خانه دار شدن را حل کنیم. در این مسیر نیز تسهیلات مسکن مهر از ۲۵ به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است. بر این اساس بود که وام بخشی از واحدهای مسکن مهر پردیس از ۴۰ میلیون به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت.

خبر‌های خوش برای بازنشستگان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کانون بازنشستگی تامین اجتماعی با بیمه آتیه سازان حافظ برای افزایش چتر حمایت بیمه‌ای قرارداد بستند. بر اساس این قرارداد شرکت بیمه‌گر موظف شده با کلیه بیمارستان‌های خصوصی و دولتی قرارداد داشته باشد.
عصر ایرانعصر ایران16 ساعت قبل
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تعیین تکلیف تعهدات معوق مشتریان سوزوکی گرندویتارا طرح تبدیل ویژه این مشتریان را اعلام کرد. به گزارش عصر ایران، بر اساس اعلام ایران خودرو در طرح تبدیل خودروی غیرقابل تحویل سوزوکی گرندویتارا پیشنهادی در دو ماده به خریداران گرند ویتارا ارائه شده است. خریداران خودروی سوزوکی گرندویتارا می‌توانند یک دستگاه هایما اس۷ با تحویل ۹۰ روزه و یک دستگاه دنا پلاس تیپ۱ با موعد تحویل ۳۰ روزه از ایران خودرو دریافت کنند. پیشنهاد دوم ایران خودرو به خریداران سوزوکی گرند ویتارا شامل یک دستگاه هایما اس۵ با تحویل ۱۰ روزه و یک دستگاه دنا پلاس با موعد تحویل ۳۰ روزه می‌شود. ______________بیشتر بخوانید: _______________قیمت خودروهای ارائه شده در طرح تبدیل سوزوکی گرندویتارا با نرخ مصوب مهر و آبان سال ۹۷ محاسبه خواهد شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، توماس چی از دانشگاه سانفرانسیسکو، معتقد است که اگر فرد به اندازه کافی آب نننوشد، پیروی کورکورانه از رژیم غذایی به خلاص شدن از وزن اضافی کمکی نخواهد کرد. افرادی که وزن کم می‌کنند، توجه زیادی به رژیم غذایی می‌کنند، در حالی که نوشیدن روزانه آب ضروری‌تر از رژیم لاغری است. علاوه بر این، تعادل آب برای بدن بسیار مهم است، اگر بدن را به سمت کم آبی بدن بیاورید، مشکلات زیادی من جمله اضافه وزن خواهید داشت. پزشک دیگری، نیکت سونپال، یک درمانگر و متخصص گوارش در نیویورک نیز معتقد است که نوشیدن منظم آب به اندازه حفظ رژیم غذایی سالم مهم است. به گزارش اسپوتنیک، واقعیت این است که گاهی اوقات مردم عطش را با گرسنگی اشتباه می‌گیرند و گاهی که نوشیدن یک لیوان آب کافی است را با گرسنگی اشتباه می‌گیرند.

بومی سازی با دستگاه میکرواسپکتروفتومتر

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
در مرکز نوآوری دانشگاه الزهرا برای اولین بار یک تیم نخبه موفق به طراحی و ساخت دستگاه میکرواسپکتروفتومتر شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ دستگاهی با کاربری گسترده در صنایع مختلف که پیش از این جزو اقلام تحریمی محسوب میشده و حالا در ایران بومی شده است.

نظرها

اخبار بیشتر