وجود ۲۶۴ هکتار بافت فرسوده در شهرستان بروجرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
وجود ۲۶۴ هکتار بافت فرسوده در شهرستان بروجرد

وجود ۲۶۴ هکتار بافت فرسوده در شهرستان بروجرد

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/لرستان مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری بروجرد گفت: ۲۶۴ هکتار بافت فرسوده در این شهر است.

بهروز گودرزی در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری، اظهار کرد: بروجرد دارای ۲۶۴ هکتار بافت فرسوده بوده و روی خط زلزله است.

وی تصریح کرد: در زلزله سال ۸۵، ۳۰ تا ۴۰ درصد بافت فرسوده بروجرد، نوسازی شد اما مردم تمایل زیادی برای احیای بافت‌های فرسوده ندارند که این امر یکی از مشکلات است.

مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری بروجرد خاطرنشان کرد: در حال حاضر با همکاری بخش خصوصی یک سرمایه‌گذار به‌منظور احیای بافت فرسوده شهرستان بروجرد در نظر گرفته شده است.

احمد پارسا، رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد نیز در این جلسه، اظهار کرد: برای احیای بافت فرسوده تسهیلاتی در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: برای هر واحد مسکونی در بافت فرسوده ۴۰ میلیون تومان وام با بهره ۹ درصد و ۲۰ میلیون تومان وام با بهره ۱۸ درصد پرداخت می‌شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد ادامه داد: انبوه‌سازان نیز می‌توانند علاوه بر مبلغ ۶۰ میلیون تومان وامی که به ازای ساخت هر یک واحد مسکونی داده می‌شود، ۴۰ میلیون تومان نیز با بهره ۱۸ درصد دریافت کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری23 ساعت قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

نقد و بررسی مرسدس بنز جی‌ال‌اس مدل ۲۰۲۰

تابناکتابناک1 روز قبل
«مرسدس بنز جی‌ال‌اس / Mercedes-Benz GLS» یک خودرو اس‌یو‌وی لاکچری فول‌سایز است که توانایی آفرود نیز دارد. این مدل یعنی مرسدس بنز جی‌ال-کلاس از سال ۲۰۰۶ در سه نسل تولید و عرضه شده است و نسل سوم این مدل با همین خودرو و از سال ۲۰۲۰ آغاز می‌شود. مرسدس برای این نسل از جی‌ال‌اس علاوه بر بهبود توانایی‌های عملکردی در آفرود را تقویت کرده است، بلکه تقریبا تمام تجهیزات و فناوری روز خود را هم روی آن پیاده کرده است تا صاحب خودرو بتواند در هر محیطی که بخواهید، بهترین استفاده را از آن ببرد. در این ویدیو مدل ۲۰۲۰ از این خودرو مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

همشهری TV | احتمال وقوع سونامی در دریای‌خزر

همشهریهمشهری1 روز قبل

بودجه نیازمند اصلاح ساختاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بودجه سال آینده در حالی به مجلس ارائه شد که قرار بود برای پایدار شدن درآمد‌ها و کارایی هزینه‌ها با اصلاحی ساختاری تبیین شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما اصلاح نظام بودجه ریزی اگر سطحی و محدود باشد پاسخگو شرایط فعلی اقتصاد کشور نخواهد بود در فرصتی که تحریم‌ها برای جداشدن از درآمد‌های نفتی ایجاد کرده ضرورت اصلاح ساختار بودجه بیش از گذشته احساس می‌شود اصلاحی که انجام آن اراده عزم جدی را می‌طلبد.

(ویدئو) انفجار مهیب مخزن پمپ بنزین در مدینه

فراروفرارو1 روز قبل
فرارو- مشتریان پمپ بنزین با خیال راحت منتظر هستند تا باکشان را پر کنند و مسیر خود را ادامه دهند که ناگهان انفجار مهیبی در پمپ بنزین رخ می‌دهد. مشتری‌های و کارکنان از همه جا بی خبر به خود می‌آیند و هر کدام از طریقی از مهلکه می‌گریزند. در ویدئو مشاهده می‌شود که شعله‌های آتش زبانه می‌کشند. دیگری به سمت اتومبیل خود رفته، سوار و پیاده می‌شود. نفر سوم دوست خود را از ماشین خارج کرده و پایش را روی گاز می‌گذارد، در حالی که شیلنگ پمپ بنزین هنوز به ماشینش متصل است.

نظرها

اخبار بیشتر