فصل‌الخطاب در انتخابات، قانون است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
فصل‌الخطاب در انتخابات، قانون است

فصل‌الخطاب در انتخابات، قانون است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: فصل‌الخطاب در انتخابات، قانون است.

عبدالرحیم رحیمی در جلسه هم‌اندیشی با بزرگان روستاها، عشایر و طوایف بخش مرکزی بروجرد، اظهار کرد: متأسفانه گاهی مسائلی مانند آب و زمین کشاورزی منجر به وقوع نزاع‌های دسته جمعی و حتی قتل در روستاها می‌شود.

وی تصریح کرد: ریش‌سفیدان و بزرگان طوایف در این میان می‌تواند با پا در میانی از وقوع اتفاقات ناخوشایند جلوگیری کنند.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی روستاها از نعمت آب، برق، گاز و … بهره‌مند هستند.

رحیمی با اشاره به انتخابات سال‌جاری، اضافه کرد: فصل‌الخطاب ما در انتخابات قانون است؛ مشارکت و حضور حداکثری مردم مهم‌ترین هدفی بوده که در این زمینه دنبال می‌کنیم.

وی بیان کرد: از اینکه تعداد نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی و اعلام حضور بالا باشد استقبال می‌کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) بامداد پنج‌شنبه به وقت تهران رسما انحلال خود را اعلام کرد تا ظرف حدود یک‌سال، فلسطین اشغالی برای سومین بار شاهد برگزاری انتخابات پارلمانی باشد. نمایندگان کنست، روز چهارشنبه و در فاصله چند ساعت باقی‌مانده به پایان فرصت تشکیل کابینه، طرح انحلال بیست‌ودومین دوره کنست را تقدیم رئیس پارلمان کردند. در این طرح آمده بود: «به دلیل شرایط استثنایی که پیش آمده و بعد از دو تلاش انتخاباتی متوالی که منجر به تشکیل کابینه نشد، انحلال بیست‌ودومین دوره کنست پیشنهاد می‌شود». وی از سوی برخی چهره‌های حزب لیکود از جمله «گیدون سعر» به چالش کشیده شده است. خبرگزاری رویترز اخیرا گزارش داده که تا پیش از برگزاری انتخابات عمومی در ماه مارس، حزب لیکود احتمالا با انتخابات درون حزبی برای تعیین رئیس آینده خود نیز مواجه است.

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری23 ساعت قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

لنزهای «هوشمند» سلامت چشم شما را هم زیر نظر می‌گیرند

همشهریهمشهری7 ساعت قبل
مانند یک لنز تماسی نرم معمولیلی می‌گوید لنزهای هوشمند طوری طراحی شده‌اند که مانند لنزهای نرم تماسی معمول کوچک، نرم و انعطاف‌پذیر باشند، و باعث تحریک چشم، ناراحتی ناشی از گرم شدن یا هر کاهشی در میدان دید نشوند. در این روش چندین لایه مدار الکترونیکی ظریف با یک خمیر بسیار نازک به لبه بیرونی لنز افزوده می‌شود. آیا لنزهای هوشمند ایمن هستند؟ لی می‌گوید در آزمایش روی خرگوش‌ها و یک داوطلب انسانی که برای ۱۰ دقیقه لنز را در چشمش گذاشت، قابلیت ماندن لنز در چشم و کارکرد سیستم شارژ بی‌سیم آن نشان داده شد. اما این پژوهشگران قبول دارند محدودیت‌های ارزیابی ایمنی‌شان از این لنز هوشمند را قبول دارند و یادآور می‌شوند که هنوز کارآزمایی‌های بالینی بزرگ برای این لنز برنامه‌ریزی نشده است. بنابراین هنوز راه درازی تا قرار گرفتن این لنز هوشمند در دسترس عموم باقی است.

مسابقه تا یلدا بخوانیم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مردی که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به ۱۲ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.

نظرها

اخبار بیشتر