نشان هنری به نوازنده موسیقی نواحی مازندران اهداء شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
نشان هنری به نوازنده موسیقی نواحی مازندران اهداء شد

نشان هنری به نوازنده موسیقی نواحی مازندران اهداء شد

مهرخبرگزاری مهر |
ساری- نشان درجه یک هنری به استاد ابوالحسن خوشرو، موسیقی دان، پژوهشگر و نوازنده موسیقی نواحی مازندران اهداء شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیین تجلیل از استاد ابوالحسن خوشرو نوازنده و پژوهشگر برجسته موسیقی نواحی مازندران همزمان با اختتامیه هفته مازندران در ساری برگزار شد.

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران شامگاه سه شنبه در این مراسم با اظهار اینکه برنامه هفته مازندران شامل جشن آیین تیرماه سیزده شو و دیگر آیین‌های سنتی است افزود: در این مراسم، نشان لیاقت فرهنگی و هنری همزمان با تولد نیما یوشیج شاعر پرآوازه و پدر شعر نو به استاد خوشرو اهداء شد.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با گرامیداشت هفته مازندران شمار برنامه‌های اجرا شده در این هفته را بیش از ۵۰۰ ویژه برنامه بیان کرد و گفت: برنامه بسیاری در مدارس برگزار شد زیرا باید فرهنگ و سنن مازندران را حفظ کنیم.

وی تجلیل از مفاخر و مشاهیر مازندران را از برنامه‌ها بیان کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل

مسابقه تا یلدا بخوانیم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

پایان انحصار صداوسیما؛ «من با تلویزیون حرف نمیزنم»

عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند. این دیالوگ معروف وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال است که در فضای مجازی دست به دست می‌شود. اینکه چرا وریا نمی‌خواهد با تلویزیون حرف بزند، به خود او تلویزیون مربوط است. هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند. شبکه‌های اجتماعی بر خلاف صداوسیما تیغ سانسور هم ندارند و مردم بدون ممیزی می‌توانند نقطه نظرات مختلف را بخوانند و ببیند.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، وی از چند روز پیش به دنبال وخامت وضعیت جسمانی به بیمارستان منتقل شده بود. دکتر کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت فوت نور علی تابنده در بیمارستان مهر را تایید کرد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز21 ساعت قبل
«دل» مجموعهٔ نمایشی به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه کنندگی جواد فرحانی، محصول سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ در شبکه نمایش خانگی است. این سریال در ۲۸ قسمت به قلم بابک کایدان و میثم کایدان نگاشته شده‌است. نمایی از این سریال را مشاهده می‌کنید.
صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
سلول‌های سرطانی به طور معمول دارای الگوی رشد مهار گسیخته و تمایل به جدا شدن از منشا اصلی و متاستاز هستند. با استفاده از این سیستم می‌توان در احجام خیلی کم نمونه خون، جداسازی سلول‌های هدف را انجام داد. سلول‌های هدف می‌تواند سلول‌های سرطانی در گردش خون یا هر سلولی که جداسازی و شناخت آن حائز اهمیت است مثل سلول‌های بنیادی را در برگیرد. سلول‌های هدف در این مطالعه سلول‌های سرطانی هستند که جداسازی آن‌ها حائز اهمیت است. وی ادامه داد: استفاده از این سیستم تحولی شگرف در زمینه تشخیص سرطان محسوب می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر