۲۲ آبان | خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. ورزشی
۲۲ آبان | خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

۲۲ آبان | خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

همشهریخبرگزاری همشهری |
تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران، به گزارش همشهری‌آنلاین، به بازی تیم ملی با عراق و توصیه‌های ویلموتس، برانکو،لیگ برتر، فتحی و برخی موضوع‌های دیگر:
۲۲ آبان | خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران - 0

۲۲ آبان؛ صفحه اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

۲۲ آبان | خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران - 2

۲۲ آبان؛ صفحه اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

۲۲ آبان | خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران - 4

۲۲ آبان؛ صفحه اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

۲۲ آبان | خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران - 6

۲۲ آبان؛ صفحه اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران

۲۲ آبان | خبر اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران - 8

۲۲ آبان؛ صفحه اول روزنامه‌های ورزشی صبح ایران کد خبر ۴۶۲۹۷۳

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

گل سلیم آمالا به آرسنال (استاندارد لیژ ۲-۰ آرسنال)

طرفداریطرفداری3 روز قبل

ویدیو؛ کاسمیرو و رسیدن به ۵۰ بازی با پیراهن رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- اکانت رسمی رئال مادرید، به مناسبت رسیدن کاسمیرو به ۵۰ بازی با پیراهن این تیم در لیگ قهرمانان اروپا این ویدیو را منتشر کرده است. این هافبک برزیلی تاکنون ۵ گل اروپایی به ثمر رسانده و ۴ بار قهرمانی اروپا را تجربه کرده و در ۵۰ بازی، ‌ ۳۴ برد را به دست آورده است.
آناجآناج3 روز قبل
مربی فولاد خوزستان؛ جایگاه تراکتور بالای جدول است/ فردا نباید بی‌محابا حمله کنیممربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد که تیمش در بازی با تراکتور نباید بی‌محابا حمله کند. جایگاه این تیم رده نهم نیست و باید در بالای جدول باشد. مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره غائبان تیمش تصریح کرد: ما از چند بازیکن خود در این بازی نمی‌توانیم استفاده کنیم. بازی قبلی هم در لیست ۱۸ نفره تیم بالای ۱۲ بازیکن بومی و اهوازی داشتیم. وی در خاتمه تأکید کرد: همانطور که گفتم تراکتور تیمی است که هر لحظه می‌تواند به حریف ضربه بزند.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، درحالی که سرپرست باشگاه استقلال تاکید کرده هنوز یک مورد دیگر از درخواست‌های استراماچونی برای حل مشکلاتش باقی مانده و باید در مورد کاهش مدت قراردادش هم تصمیم گیری شود، سخنگوی وزارت ورزش زمان حضور این مربی ایتالیایی در تهران را مشخص کرد. براساس خبری که مازیار ناظمی در صفحه شخصی خود اعلام کرده، آندره استراماچونی روز جمعه به ایران خواهد آمد. وی در این مورد نوشت: «به طلوع استراماچونی نزدیکیم. ۴۸ ساعت پرماجرا داشتیم. از وزارت خارجی و پرونه سفیر ایتالیا ممنونیم.»

نظرها

اخبار بیشتر