جذاب‌ترین مرد جهان | لجند جانشین البا شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. فرهنگ
جذاب‌ترین مرد جهان | لجند جانشین البا شد

جذاب‌ترین مرد جهان | لجند جانشین البا شد

همشهریخبرگزاری همشهری |
جان لجند، خواننده ۴۰ ساله آمریکایی و داور رقابت خوانندگی «وُیس» از سوی مجله پیپل به عنوان جذاب‌ترین مرد جهان در سال ۲۰۱۹ برگزیده و معرفی شد.

به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین به نقل از سی‌ان‌ان، لجند سومین داور ویس پس از آدام لوین در ۲۰۱۳ و بلیک شلتن در ۲۰۱۷ است که عنوان جذاب‌ترین مرد زنده جهان را از آن خود می‌کند. ضمن اینکه او نخستین موسیقیدانی است که از ۱۹۸۵ و آغاز انتخاب جذاب‌ترین مرد جهان از سوی نشریه پیپل به این عنوان برگزیده می‌شود. سال گذشته ادریس البا، بازیگر رنگین‌پوست بریتانیایی جذاب‌ترین مرد دنیا بود.

لجند از جوان‌ترین چهره‌هایی است که موفق شده چهار جایزه معتبر امی، گرمی، اسکار و تونی را به دست آورد و البته نخستین مرد آفریقایی-آمریکایی برنده این جوایز است. تنها ۱۴ چهره دیگر موفق به بردن جوایز امی، گرمی، اسکار و تونی موسوم به EGOT شده‌اند که از آن جمله می‌توان به اودری هپبرن، مل بروکس و ووپی گلدبرگ اشاره کرد. او ۱۰ جایزه امی در کارنامه دارد که معادل اسکار در دنیای موسیقی است.

دیوید بکام و دوین جانسن ملقب به راک از دیگر چهره‌های سرشناس دنیا هستند که پیش‌تر جذاب‌ترین مرد زنده جهان لقب گرفته‌اند. خبر برگزیده شدن لجند در برنامه روز سه‌شنبه ویس از سوی شلتن اعلام شد که خودش دو سال پیش این عنوان را از آن خود کرده بود. کد خبر ۴۶۲۹۷۵

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.
ایسناایسنا1 روز قبل
با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بوت‌کمپ بلاکچین روز شنبه ۲۳ آذرماه با هدف آموزش و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی برگزار خواهد شد. به گزارش ایسنا، کمپ بلاک چین نخستین دوره آموزش و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی کشور است. کمپ، یک طرح طولانی مدت و مدون است که در آن شرکت‌کنندگان با کمک نخبگان و فعالان فعلی حوزه بلاک چین با همراهی پشتیبانان به حل مسائلی می‌پردازند که یافتن پاسخی برای آن‌ها بدون وجود فناوری بلاک چین ممکن نبود. در این رویداد فناورانه یک دوره ۶ روزه فشرده آموزشی، یک دوره ۲ ماهه پیش‌شتابدهی و یک دوره ۶ ماهه شتابدهی در نظر گرفته شده است. در تمامی این مراحل مشاورین و منتورهای مختلف در حوزه‌های بلاک چین، برنامه‌نویسی بلاک چین، طراحی و مدیریت کسب‌وکار و مدیریت ریسک‌های حقوقی در کنار شرکت کنندگان خواهند بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر