مراسم وداع با شهید رضوان در معراج الشهداء برگزار شد + تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. فرهنگ
مراسم وداع با شهید رضوان در معراج الشهداء برگزار شد + تصاویر

مراسم وداع با شهید رضوان در معراج الشهداء برگزار شد + تصاویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
دوستان و خانواده شهید بسیجی محمدمهدی رضوان، با تک فرزند خویش در معراج الشهداء وداع کردند.

- اخبار فرهنگی -

به گزارش فرهنگی باشگاهخبرنگاران پویا، شب گذشته خانواده و دوستان بسیجی شهید محمد مهدی رضوان با پیکر پاک این شهید در معراج الشهدای تهران وداع کردند.

مراسم وداع با شهید رضوان در معراج الشهداء برگزار شد + تصاویر - 2

بسیجی شهید محمد مهدی رضوان متولد ۱۳۷۹/۴/۲۶ در تاریخ ۱۶ آبان ماه در حالی که در طرح «امنیت پایدار» یگان امام حسن مجتبی (ع) در ماموریت اطلاعاتی عملیاتی شرکت کرده بود حوالی ساعت ۲۱ در محله هرندی تهران با ضربه‌ای سخت که توسط اراذل و اوباش به سرش وارد شد به کما رفت و پس از سه روز در تاریخ ۱۹ آبان‌ماه ۱۳۹۸ آسمانی شد.

خبری: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

مراسم وداع با شهید رضوان در معراج الشهداء برگزار شد + تصاویر - 6

مراسم تشیع پیکر شهید روز پنجشنبه ۲۳ آبان ساعت ۹ صبح از میدان شهداء، مقابل حسینیه حاج همت برگزار می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

معرفی کتاب هفته

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل

زنگ همدلی در مدرسه‌ها

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل

(ویدئو) آموزش بستن زنجیر چرخ

فراروفرارو7 ساعت قبل
نحوه بستن زنجیر چرخزنجیر چرخ یکی از ملزومات سفر در جاده‌های برفگیر زمستانی است. پیشنهاد ما به شما این است که اگر اهل مسافرت هستید از همین حالاتا پایان زمستان زنجیر چرخ خود را در صندوق عقب ماشین قرار بدهید. با این حال برای بستن زنجیر چرخ ابتدا باید وضع ظاهری زنجیر چرخ را کنترل کرده و پیچ خوردگی‌های آن را باز کنید. ۱- زنجیر چرخ را همیشه تمیز و در جای خشک در صندوق عقب خودرو نگهداری کنید، اگر خودروی شما تک دیفرانسیل (جلو یا عقب) است دو زنجیر چرخ برای خودرو کافیست که برای دیفرانسیل جلو به چرخ‌های جلو می‌بندیم و برای خودرو‌های دیفرانسیل عقب به دو چرخ عقب؛ اگر خودروی شما دیفرانسیل جلو و عقب است بهتر است هر چهار چرخ را مجهز به زنجیر کنید. ۲- زنجیر چرخ را بر روی زمین طوری پهن کنید تا خار‌های زنجیر به سمت زمین و سطح صاف زنجیر با لاستیک در تماس باشد، سپس خودرو را به وسط آن هدایت کنید.
مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگارمهر، کنفرانس بین‌المللی امانوئل کانت امانوئل کانت در روزهای ۲۱ و ۲۲ مه ۲۰۲۲ دربرلین- آلمان برگزار می‌شود. محور کلی موضوعات شامل امانوئل کانت، مفهوم گرایی کانتی، بحران روشنفکری، انقلاب کوپرنیک در فلسفه، ایده‌آلیسم متعالی، قیاس و استنباط متعالی، خودآگاهی، هستی و قضاوت، قانونگذار طبیعت، اخلاق و آزادی، استقلال نظری و عملی، آزادی، واقعیت، دلیل و برهان، ضرورت و قطعیت، وحدت طبیعت و آزادی و انتقادهای کانت از سودگرایی است. علاقمندان به موضوعات فوق می‌توانند چکیده آثار خود را به آدرس https: //panel. waset. org/conference/۲۰۲۲/۰۵/berlin/ICIK/sponsorship ارسال نمایند. مهلت ارسال آثار ۱۵ نوامبر ۲۰۲۱ است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https: //waset. org/immanuel-kant-conference-in-may-۲۰۲۲-in-berlin مراجعه گردد.

از «مجمع تشخیص مصلحت» تا موزه «مرمر»

ایسناایسنا1 روز قبل
مدتی قبل گذشته کاخ مرمر تخلیه شد، اما نه به راحتی، بلکه با ادعا و جرو بحث. اما تلاش‌هایی که صورت گرفته و توسط نهادهایی خاص نیز با جدیت زیاد پیگیری کردند، باعث همراهی مجمع تشخیص مصلحت نظام و تخلیه‌ی این بنای تاریخی شد. او اما درباره‌ی احتمال پیوستن موزه قرآن به موزه‌ی کاخ مرمر اظهار می‌کند: این‌ها دو مقوله جدا هستند. یک هدف پابرجایی موزه قران و هدف دیگر تبدیل کاخ مرمر به به عنوان یک موزه است. این کاخ در سال ۱۳۵۵ به موزه تبدیل شد و تا سال ۱۳۵۷ با عنوان «موزه پهلوی» قابل بازدید بود.

شهاب حسینی و پسرش در فستیوال فیلم سانتا باربارای کالیفرنیا

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
شهاب حسینی و پسرش امیرعلی و نیوشا جعفریان (بازیگران فیلم) و کوروش آهاری کارگردان فیلم «آن شب» در سی و پنجمین فستیوال فیلم سانتا باربارای کالیفرنیا. به گزارش خبر فوری، اولین نمایش این فیلم در ایران، در بخش نگاه نو سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود. داستان «آن شب» دربارهٔ یک زوج ایرانی در آمریکاست که در یک هتل محبوس شده‌اند در حالی که نیروهای بیگانه‌ای آن‌ها را وادار می‌کنند که با رازهایی که از هم پنهان کرده‌اند روبه رو شوند.

نظرها

اخبار بیشتر