تدوین گزارش جامع مجلس از اجرای گام‌های برجامی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. سیاسی

تدوین گزارش جامع مجلس از اجرای گام‌های برجامی

الفخبرگزاری الف |
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: قرار است گزارش جامعی از مجموع بازدیدهای اعضای این کمیسیون از تأسیسات هسته‌ای، پس از اجرای گام‌‌های ایران برای کاهش تعهدات هسته‌ای در چارچوب برجام، تهیه و تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شود.

سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به اجرای گام چهارم ایران برای کاهش تعهدات هسته‌ای، گفت: اجرای گام چهارم از سوی ایران برای کاهش تعهدات هسته‌ای، در چارچوب برجام است و اروپایی‌ها نمی‌توانند بهانه‌گیری کنند.

وی با اشاره به برنامه‌های کمیسیون امنیت ملی مجلس پس از برداشتن گام چهارم ایران در کاهش تعهدات هسته‌ای، اظهار داشت: مدتی است که اجرای گام چهارم کاهش تعهدات هسته‌ای ایران اجرا شده و در جلساتی که در هیئت‌رئیسه کمیسیون داشته‌ایم، قرار شده بازدیدی از تأسیسات هسته‌ای نطنز و فردو داشته باشیم.

خبری: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس تأکید کرد: هنوز زمان دقیق بازید اعضای کمیسیون امنیت ملی از تأسیسات هسته‌ای مشخص نیست، که در جلسه هفته آینده هیئت‌رئیسه کمیسیون درباره آن تصمیم‌گیری و زمان دقیق آن مشخص می‌شود.

نقوی‌حسینی در پایان خاطرنشان کرد: قرار است گزارشی از مجموع بازدیدهای اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از تأسیسات هسته‌ای، پس از اجرای گام‌‌های ایران برای کاهش تعهدات هسته‌ای در چارچوب برجام، تهیه و تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | مردان مسلح با m۱۶ در درگیری‌های ماهشهر چه کسانی بودند؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

روایت «روحانی» از صحبت تلفنی با رئیس جمهور آمریکا

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، رئیس جمهور، در بیست‌و‌ششمین همایش بیمه و توسعه گفت: مشاورین و همراهان من را قانع کردند و در آخرین لحظات ترک نیویورک پاسخ تلفن رئیس جمهور آمریکا را دادم. انتهای پیام/

فیلم| این «صدای اعتراض مردم» است

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
گفت‌وگو و درد و دل مردم معترض با نیروهای امنیتی و نظامیویدئویی از گفت‌وگو و درد و دل مردم معترض بعد از گرانی بنزین با نیروهای امنیتی و نظامی منتشر شده است.

شرط روحانی برای دیدار با ترامپ در سفر اخیر به نیویورک (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

بخش خبری ۲۰:۳۰ مورخ ۱۳ آذر ۹۸ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران23 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بخش خبری ۲۰:۳۰ به موضوعات مختلف و سوژه‌های متنوعی چون بازداشت مدیرعامل معتاد، حمایت رهبر انقلاب از جوانان مومن، سخنرانی رئیس جمهور و … پرداخته است. انتهای پیام/

تخلف بیش از یک و نیم میلیارد دلاری وزارت نفت

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
وی گفت: این پرونده به عملکرد سال ۸۹ تا ۹۳ مربوط می‌شود که رسیدگی کردیم و در نهایت، چون از نظر دیوان تمکین نشد، دادستان به ناچار دادخواست صادر کرد. دادستان دیوان محاسبات افزود: البته اگر آنان را قانع و ملزم می‌کردیم که سهم صندوق توسعه ملی را بپردازند ضرورتی به تعقیب شان نبود، اما چون نپذیرفتند اعلام کردیم که تعقیب می‌شوند تا کار به رای منتهی شود. آقای شجاعی افزود: ما معتقدیم که سوخت رسانی به کشتی‌های داخلی هم از مصادیق صادرات است و سهم صندوق توسعه ملی باید در آن دیده شود. چرا شرکت هپکو یا آذران با مشکل مواجه شدند؟ این در حالی است که هدف اصلی خصوصی سازی، تغییر مالکیت مدیریت به شیوه‌های قانونی است. وی مهمترین پرونده‌های واگذاری در سازمان خصوصی سازی را شامل شرکت کشت و صنعت مغان، پالایشگاه کرمانشاه، خودروسازی تبریز و آلومینیوم المهدی برشمرد.

نظرها

اخبار بیشتر