ادارات ایلام ۱۵۰ میلیارد تومان به شهرداری بدهی دارند/ بانک رفاه ایلام پلمب شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
ادارات ایلام ۱۵۰ میلیارد تومان به شهرداری بدهی دارند/ بانک رفاه ایلام پلمب شد

ادارات ایلام ۱۵۰ میلیارد تومان به شهرداری بدهی دارند/ بانک رفاه ایلام پلمب شد

فارسخبرگزاری فارس |
رئیس اداره روابط عمومی شهرداری ایلام، از بدهی 150 میلیارد تومانی نهادهای استان به شهرداری ایلام خبر داد.

محمد سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: برابر قانون شهرداری ایلام، تمامی ارگان‌های دولتی، غیردولتی و شهروندان بنا به هر دلیلی شامل عقب‌نشینی، تصرف در گذر و امثال آن نسبت به دریافت پروانه یا پایان کار ساختمان مربوطه در راستای حق و حقوق دولت اقدام نکرده‌اند به شهرداری ایلام مراجعه کنند.

وی افزود: بانک رفاه ایلام پس از یک‌سال پیگیری و بررسی توسط کارشناسان و تذکرات کتبی به استناد رای کمسیون ماده ۱۰۰ و برابر ماده ۲۴ جریمه و پلمب شده است.

رئیس اداره روابط عمومی شهرداری ایلام تصریح کرد: کلیه بانک‌ها، نهادهای دولتی و غیردولتی و دانشگاه‌ها بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان به شهرداری ایلام بدهی دارند.

وی یادآور شد: یکی از بانک‌های دولتی ایلام سال گذشته به‌دلیل بدهی به شهرداری ایلام پلمب شد.

سلطانی خاطرنشان کرد: درآمد شهرداری از پرداخت عوارض و مالیات مردم تامین می‌شود و شایسته نیست برخی ادارات برای پرداخت حق و حقوق مردم برای نگهداری شهر با مماشات برخورد کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سیما تیرانداز از افسرده شدن هنگام بازی در سریال ستایش گفت + فیلم

رکنارکنا10 ساعت قبل
به گزارش رکنا، سیما تیرانداز از آن بازیگرانی است که در هر نقشی ظاهر می‌شود آن را به‌خوبی اجرا می‌کند نقش انیس در سریال ستایش هم همین طور بود. او در فیلم بالا در این باره توضیحات جالبی داده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

طرح زمستانه دستگاه‌های امدادی آغاز شد

مهرمهر1 روز قبل

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل

مروری بر پرونده‌های مفاسد اقتصادی

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
از پرونده ابربدهکار بانکی، سلطان سکه، متهمان بانک سرمایه، تخلفات پتروشیمی‌ها و موسسات مالی غیرمجاز تا اخلال در بازار دارو که در یکسال اخیر اتفاق افتاده را، بررسی می‌کنیم. آنطور که سخنگوی دستگاه قضا اعلام کرده تا مرداد سال ۹۸ برای بیش از ۹۰۰ پرونده در تهران و شهرستان‌ها، حکم صادر شده است. پرونده تخلفات پتروشیمی‌ها هم از دیگر پرونده‌های مهمی است که با تشکیل جلسات دادرسی متعدد، رسیدگی‌ها همچنان ادامه دارد. رسیدگی به تخلفات موسسات مالی غیرمجاز، پرونده پرسرو صدای شاندیز و پیگیری اخلال ارزی از دیگر پرونده‌های یکسال اخیر است. در ماه‌های گذشته هم اخلال در بازار گوشت و دارو رسیدگی شد که هنوز در پرونده شبنم نعمت زاده با تخلفات دارویی، حکمی صادر نشده است.

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

ناهماهنگی در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس شورای شهر گفت: ناهماهنگی بین وزارتخانه‌های صمت، کشور، نفت و برنامه و بودجه باعث عدم اجرای مصوبات و تخصیص اعتبارات برای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شده است. آلودگی هوا و ترافیک و مصرف بالای سوخت، واژگانی است که مدیران دولتی و شهری برکاهش آن‌ها تاکید دارند و راهکار آن را نوسازی حمل و نقل عمومی می‌دانند که با وجود مصوبات و تخصیص اعتبارات همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. همه نگاه‌ها به سوی دولت است تا به تعهداتش در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی عمل کند که در این صورت می‌توان از مردم انتظار داشت از خودرو شخصی کمتر استفاده کنند.

نظرها

اخبار بیشتر