شرایط تعیین اعتبار دفترچه‌های درمانی تامین اجتماعی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اقتصادی
شرایط تعیین اعتبار دفترچه‌های درمانی تامین اجتماعی

شرایط تعیین اعتبار دفترچه‌های درمانی تامین اجتماعی

مهرخبرگزاری مهر |
قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی، مبنای تعیین مدت اعتبار دفترچه های درمانی بیمه شدگان تامین اجتماعی را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسن زدا، در خصوص اعتبار دفترچه‌های درمانی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: افرادی که بیمه آن‌ها اختیاری و از طریق مشاغل آزاد است براساس پرداخت حق بیمه دفترچه‌های درمانی شان تأمین اعتبار می‌شوند.

وی در مورد بیمه‌های اختیاری نیز اظهار داشت: تامین اعتبار دفترچه درمانی بیمه شدگان اختیاری برای افرادی که حق بیمه خود را ۳ و ۶ ماه و یا یک ساله پرداخت می‌کند، متفاوت است.

در خبری بخوانید: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه در بیمه‌های اجباری محدودیتی برای تامین اعتبار دفترچه‌ها وجود ندارد تاکید کرد: براساس میزان سابقه بیمه شدگان، دفترچه‌های درمانی آنها اعتبار زده می‌شود.

زدا همچنین درمورد دفترچه‌های بازنشستگان نیز گفت: اعتبار دفترچه‌های درمانی بازنشستگان تامین اجتماعی به دلیل بالا بودن سن‌شان، در بازه زمانی‌ بلند مدت و حتی تا پایان زمان استفاده از دفترچه، تامین می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس کل بانک مرکزی هشدار داد؛ مردم دارایی‌های خود را در معرض ریسک خرید و فروش ارز قرار ندهند. بازار ارزبازار ارز هفته گذشته را با نوسان پشت سر گذاشت و قیمت دلار در پایان هفته به ۱۳ هزار تومان رسید. بازار بورس بازار بورس برخلاف بازار‌های موازی هفته پر رونقی را پشت سر گذاشت و نقدینگی قابل توجهی به این بازار وارد شد. بازار سکه و طلابازار سکه و طلا نیز به دلیل نوسانات بازار ارز هفته گذشته با نوسان زیادی همراه بود و قیمت هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.
ایلناایلنا2 روز قبل
دبیر شورای روابط خارجی با ببان اینکه کشور به این جمع‌بندی رسیده که سیاست همسایگی‌مان را توسعه دهیم، تاکید کرد: برای موفق بودن و داشتن روابط خوب با کشورها باید مناسبات اقتصادی داشت. تحریم‌ها به کشور فشار وارد کرده و در چنین شرایطی همسایگان کارگشا هستند. روس‌ها در شمال ایران عضو پیمان امنیتی شانگهای هستند یعنی همسایه ما عضو دو پیمان مهم امنیتی و نظامی است و این مساله موجب شده تا ما سیاست امنیتی را درباره همسایگان داشته باشیم. دیروز آقای انصاری معاون اقتصادی وزارت خارجه می‌گفت ما سومین صادرکننده سیب هستیم اما در صادرات آن مانده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه ما نیازمند روش‌های جدید در پیشبرد دیپلماسی هستیم، ابراز داشت: بردن کشور به ویژه سیاست اقتصاد پایه در مناسبات همسایگی به سود ما است و باید زمینه و شرایط آن فراهم شود.

رمز یک بار مصرف

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
بانک مرکزی دریافت رمز دوم یکبار مصرف را برای تراکنش‌های بدون کارت و اینترنتی از اول دی اجبار کرده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ در کشور روزانه بیش از ۳۰ میلیون تراکنش بدون کارت بانکی در حال انجام است که نیاز به تدابیر خاص امنیتی دارد و در همین راستا بانک مرکزی دریافت رمز دوم یکبار مصرف را برای تراکنش‌های بدون کارت و اینترنتی اجبار کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر