بیسبال اصفهان در لیگ دسته یک مدعی خواهد بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. ورزشی
بیسبال اصفهان در لیگ دسته یک مدعی خواهد بود

بیسبال اصفهان در لیگ دسته یک مدعی خواهد بود

ایمناخبرگزاری ایمنا |
سرمربی تیم بیسبال پاورپایپ گفت: تیم پاور پایپ در عین اقتدار به عنوان تهنا نماینده استان اصفهان با شکست طیف تهران توانست به لیگ دسته یک بیسبال کشور صعود کند.

وحید باطنی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با ابراز خرسندی از صعود تیم بیسبال پاورپایپ به عنوان تنها نماینده استان اصفهان در لیگ دسته اول بیسبال کشور، اظهار کرد: مسابقات پلی آف روز پنجشنبه و جمعه (۱۶ و ۱۷ آبانماه) در محل ورزشگاه انتظام اصفهان برگزار گردید. تیم پاور پایپ در مسابقه‌ی نخست توانست با نتیجه مقتدارانه ۲۷ بر ۶ طیف تهران را در هم بشکند.

وی در ادامه با تاکید بر موفقیت چشم گیر تیم بیسبال پاورپایپ در مسابقات لیگ دسته دو، تصریح کرد: در گام دوم کار کمی گره خورد ولی نهایتا تیم پاوریایپ موفق شد در بازی دوم نیز برنده میدان شود و از آنجایی که قرار بود که هر تیمی دو بازی از سه بازی رو برنده شد سهمیه حضور در لیگ دسته یک را کسب کند، تیم پاور پایپ در عین اقتدار به عنوان تهنا نماینده استان اصفهان با شکست طیف تهران توانست به لیگ دسته یک بیسبال کشور صعود کند.

سرمربی تیم بیسبال پاورپایپ با ابراز خرسندی در رابطه با حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان از ورزش بیسبال استان اصفهان، خاطر نشان کرد: از هم اکنون برنامه ریزی کرده‌ایم و با یاری خدا یک دوره مسابقات چهارجانبه بیسبال را تا آخر سال در اصفهان برگزار خواهیم کرد. را با حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان هفته‌ای سه جلسه در محل پایگاه قهرمانی در اختیار تیم قرار گرفته است و برای تمرینات نیز برنامه ریزی منسجمی انجام شده است.

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار ورزشی ایرانی و خارجی

وی با بیان اینکه پاور پایپ در لیگ دسته یک بیسبال کشور یکی از مدعیان اصلی خواهد بود، ادامه داد: بعضی از بازیکنان باکیفیت را بصورت قرضی به تیم‌های دسته یکی واگذار کرده‌ایم تا در افزایش سطح کیفی آن‌ها موثر باشد و در آینده‌ای نه چندان دور تیمی قوی‌تر را راهی مسابقات کنیم. در مسابقات دسته یک مطمئنا برای سکو می‌جنگیم و در لیگ تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم.

بیشتر بخوانید: بیسبال نیاز به شناخت بیشتری در جامعه داردخودمان مهم نیستیم، بیسبال مهم است کد خبر ۳۹۶۱۳۹

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ انیمیشن زیبای بلیچر ریپورت از ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- با پایان یافتن دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰، چهره ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد. قرعه کشی این مرحله، روز دوشنبه برگزار خواهد شد. صفحه رسمی بلیچر ریپورت این ویدیو را به همین مناسبت منتشر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر