پنجمین همایش بین‌المللی گفتگو و مناظرات رضوی در اردبیل برگزار شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
پنجمین همایش بین‌المللی گفتگو و مناظرات رضوی در اردبیل برگزار شد

پنجمین همایش بین‌المللی گفتگو و مناظرات رضوی در اردبیل برگزار شد

مهرخبرگزاری مهر |
اردبیل - با معرفی آثار برتر، پنجمین همایش بین المللی گفتگو و مناظرات رضوی در اردبیل به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار مهر، آئین اختتامیه پنجمین همایش بین المللی گفتگو و مناظرات رضوی ظهر چهارشنبه در اردبیل برگزار شد.

با پایان این همایش بین‌المللی آثار و مقالات برتر معرفی شده و در مراسمی از آثار برتر تجلیل به عمل آمد.

پنجمین همایش بین‌المللی گفتگو و مناظرات رضوی در اردبیل برگزار شد - 2

مقالات گونه‌شناسی تعامل امام‌رضا در گفت‌وگوهای میان‌دینی تألیف سید علی بهشتی‌وند، مقدمه‌ای بر الگوی اسلامی گفتگوی بین ادیان تألیف محمد حسین شعاعی، نشانه شناسی مناظرات رضوی با بهره¬گیری از گفتمان استدلالی تألیف فاروق نعمتی، واکاوی رهاوردهای غائی گفتگوهای امام رضا (ع) با پیروان ادیان تألیف اصغر طهماسبی بلداجی و سید ابراهیم مرتضوی از جمله آثار منتخب این همایش بودند.

همچنین از دیگر آثار منتخب پنجمین همایش بین المللی گفتگو و مناظرات رضوی می‌توان به مناظره در سیره و فرهنگ رضوی اثر نرجس نعمتی، مناظره‌های علمی وفرهنگی امام رضا (ع) و الگویی برای عصرحاضر اثر محمدثابت قول و پروین اندیش، تثبیت صلح پایدار در جهان پرتنش کنونی با اتکا بر مفاهیم و مناظرات امام رضا (ع) اثر احمد عباسی و نگار کاظمی و اصول وروش‌های مناظراه امام جواد (ع) باگروه‌ها وگرایش‌های مختلف تألیف علی و صدیقه رضایی می‌توان نام برد.

پنجمین همایش بین‌المللی گفتگو و مناظرات رضوی در اردبیل برگزار شد - 7

مقالاتی از دعاء شکر عباس از عراق و عبدالقادر محمدبلو و آسیه عبدالقادر از نیجریه نیز در بین آثار برتر این همایش قرار گرفتند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو4 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر