پلی که اشک همه را در می‌آورد! + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

پلی که اشک همه را در می‌آورد! + فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: یکی از جاذبه‌های مدرن کشور چین، پل شیشه‌ای معلقی است که بر فراز دره‌ای عمیق ساخته شده و هر عابری را به وحشت می‌اندازد.

حجم ویدیو: 15.33M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۲:۲۰

به گزارش رکنا، در درون انسان علاوه بر حواس پنجگانه، حس‌های دیگری وجود دارد که باعث بروز حالات مختلفی در رفتار انسان می‌شود؛ مثلا حس ترس، شادی، نگرانی، استرس و غیره که هر کدام به نوعی بر رفتار فرد تأثیر می‌گذارند که می‌توان گفت در میان آنها شاید حس ترس و یا خوشحالی به دلیل تکرر در بروز آن بیش از سایر حواس رخ نشان می‌دهند. ویدئویی که در ادامه ارائه شده است، صحنه‌هایی از پل Bridge شیشه‌ای معلق و معروف در کشور چین است. این پل یکی از جاذبه‌های مدرن این کشور است که طرفداران خود را دارد. این سازه بر فراز دره‌ای سرسبز اما عمیق قرار دارد که عمقش هر بیننده‌ای را به وحشت می‌اندازد. همانطور که در ویدئو مشاهده می‌شود افراد مختلفی کنجکاو می‌شوند تا راه رفتن روی این پل شیشه‌ای را تجربه کنند اما از نیمه راه باز می‌مانند و تنها تعداد محدودی از بازدیدکنندگان قادرند بر احساس ترس خود غلبه کرده و راه را ادامه دهند. واکنش‌های افراد در این ویدئو دیدنی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری14 ساعت قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آقای عباس معمارنژاد معاون بانک و بیمه وزیر اقتصاد و جمعی از مدیران عامل بانک‌ها نیز وزیر اقتصاد را در این دیدار همراهی می‌کنند. بانک قرص الحسنه مهر ایران هم اکنون ۵۲۲ شعبه در سراسر کشور دارد و منابع آن ۲۸۰ هزار میلیارد تومان است که از این میزان ۲۵۰ هزار میلیارد تومان منابع قرض الحسنه و ۳۰ هزار میلیارد تومان منابع سهامداران است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
این ادویه قادر است کلسترول خون و فشار را پایین‌تر بیاورد. تنها چند مورد از مطالعات انسانی اثر زنجبیل بر روی این شرایط را مورد بررسی قرار داده‌اند. مصرف این ادویه ارتباط مثبتی با تغییر در سطح کلسترول، قند خون، فشار خون، پروتئین‌های التهای و سلامت کبد دارد. مطالعات انجام شده در انسان‌ها زنجبیل را در فرمول‌های مختلفی مورد بررسی قرار داده است. استفاده از ادویه‌های مختلف همچون زنجبیل همیشه بهتر از اضافه کردن نمک زیاد به غذاهاست.
تابناکتابناک1 روز قبل
با این یادآوری که تلاش برای پی بردن به شگفتانه وزیر با مراجعه به وزارت خانه تحت امر وی هم به پاسخی جالب توجه رسیده است. پس شگفتانه وزیر چیست؟ از جمله گزینه‌های دیگری که برخی حدس می‌زنند پاسخ معمای طرح شده توسط وزیر است، رفع فیلتر از «توییتر» و «تلگرام» است. با این حساب می‌بایست بپذیریم که شگفتانه وزیر چیز دیگری است. با این حساب بعید نیست که شگفتانه وزیر، قطع فعالیت وس‌ها برای همیشه باشد. البته پایان قطعی فعالیت وس‌ها تنها یک گمانه است و ممکن است شگفتانه وزیر چیز دیگری باشد.

فیلم/ رهبر انقلاب در حال امدادرسانی به مردم سیل‌زده

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم | زورگیری خشن از یک زن، زد و خورد در سخنرانی قالیباف و دردناک‌ترین اتفاق هفته!

خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
امروزه می‌توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده‌ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.

نظرها

اخبار بیشتر