انتصاب سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ
انتصاب سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

انتصاب سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/خراسان رضوی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حکمی سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه را منصوب کرد.

دکتر سید محمد حسین بحرینی در این حکم ضمن قدردانی از تلاش‌های حجت‌الاسلام دکتر ابراهیمی در مدت تصدی این مسئولیت، دکتر فاطمه محرری دانشیار دانشگاه را به عنوان سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب نموده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، در این حکم آمده است: «حساسیت و جایگاه خاص این حوزه در ساختار دانشگاه ایجاب می‌کند تا با برنامه‌ریزی مناسب و استفاده از ظرفیت‌های ارزشمند موجود و بکارگیری روش‌های نوین مدیریتی و حسن تدبیر در جهت گسترش و ارتقاء کمی و کیفی خدمات به دانشجویان عزیز و ایجاد فضای امید و نشاط و پیشگیری از یأس و ناامیدی گام بردارید.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

بی شک، ترویج فرهنگ دینی، افزایش تحرک و شادابی، گسترش و ارتقاء حمایت‌های صنفی و رفاهی دانشجویان، تقویت روحیه مسئولیت‌پذیری و از خود گذشتگی، پایبندی به قانون و ارزش‌های اخلاقی، توجه ویژه به فعالیت‌های فرهنگی و صنفی دانشجویان با فراهم آوردن بسترهای لازم، ترویج و گسترش اخلاق حرفه‌ای، از جمله اموری است که انتظار می‌رود با جلب مشارکت اعضای محترم هیئت علمی، کارکنان خدوم و دانشجویان عزیز محقق شود.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تاسیس صندوق پژوهش فناوری حوزه نفت

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
وزیر نفت: صندوق پژوهش فناوری حوزه نفت، گاز و پتروشیمی با هدف حمایت از کسب و کار‌های نوپا و طرح‌های این حوزه با اعتبار اولیه ۱۰۰ میلیارد تومان تأسیس خواهد شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در حاشیه رویداد توسعه فناوری کالا‌های پر مصرف حوزه گاز در صندوق نوآوری و شکوفایی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: حمایت از کسب و کار‌های نوپا و محصولات بومیتاسیس صندوق پژوهش فناوری حوزه نفت با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانوی ادامه داد: با اجرای طرح خرید تضمینی تمام محصولات ساخته شده در داخل توسط شرکت‌های دانش بنیان در صورت داشتن استاندارد‌های داخلی به قیمت توافق شده خریداری خواهند شد. آقای علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی نیز گفت: صندوق پژوهش فناوری وزارت نفت درخواستش در حال بررسی و به زودی مجوز خواهد گرفت.

دستاورد دارویی

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل

ماجرای قبوض مدارس

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
گزارش تصویریماجرای قبوض مدارسپیرو مصوبه مجلس قرار بود که هزینه آب و برق و گاز مدارس در صورت رعایت کردن الگوی مصرف رایگان باشد، اما برخی مدارس که الگوی مصرف را هم رعایت کرده‌اند همچنان قبض و اخطار قطع انشعاب دریافت می‌کنند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
برخی مدارس کرمانشاه تعطیل شدمدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه از تعطیلی برخی مدارس استان کرمانشاه خبر داد. مدارس نوبت صبح شهرستان «نورآباد» تعطیل شدندرئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش لرستان گفت: همه مدارس نوبت صبح نورآباد و کاکاوند و مدارس پیش دبستانی و دبستانی نوبت صبح سلسله فردا تعطیل هستند. همه مدارس استان قزوین فردا تعطیل استمدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: مدارس استان قزوین در همه مقاطع تحصیلی فردا یکشنبه در نوبت صبح و عصر تعطیل است. مدارس استان اردبیل یکشنبه تعطیل شدروابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد: روز‌ یکشنبه ۱۷ آذر به دلیل برودت هوا وپیشگیری از شیوع احتمالی برخی بیماری‌ها در مدارس، تمامی دوره‌های تحصیلی در نوبت صبح و بعداز ظهر در سطح استان اردبیل تعطیل است. مدارس استان قزوین یکشنبه تعطیل شدمدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین اعلام کرد: با توجه به اوج شیوع آنفلوانزای فصلی و برای حفظ سلامت دانش آموزان یکشنبه هفدهم آذر مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول در همه مناطق استان تعطیل است.
ایسناایسنا20 ساعت قبل
ایسنا/البرز مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خوارزمی گفت: مطالبات دانشجویان نباید سطحی و در حد مسائل روزمره باشد چون این یک خطر بزرگ است‌. حجت الاسلام والمسلمین سید محمد هاشمی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تبریک روز دانشجو و گرامیداشت شهدای ۱۶ آذر اظهار کرد: دانشجویان، امروزه با توجه به شرایط زمانی، مسئولیت سنگین‌تری برعهده دارند و آن هدایت جامعه به سمت تعالی است‌. هاشمی با اشاره به نکات منفی فضای فرهنگی، اجتماعی، صنفی و علمی گفت: مطالبات دانشجویان نباید سطحی و در حد مسائل روزمره باشد چون این یک خطر بزرگ است‌. وی با تاکید بر اتحاد دانشجویان و تشکلات گفت: دانشجویان باید از اختلاف سطحی پرهیز و سلیقه‌های مختلف را در خود هضم کنند تا شنونده‌ خوبی برای گروه‌های متفاوت باشند. هاشمی در پایان گفت: جرات داشتن، مطالبه کردن، اطلاع و آگاهی از مسائل جامعه و داشتن مهارت علمی از مواردی است که یک دانشجو باید خود را به آن آراسته کند.

نظرها

اخبار بیشتر