انهدام باند ۴ نفره مالخران اموال سرقتی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. تکنولوژی
انهدام باند ۴ نفره مالخران اموال سرقتی

انهدام باند ۴ نفره مالخران اموال سرقتی

برناخبرگزاری برنا |

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ حیدر مسن آبادی گفت: با دریافت چند گزارش مردمی مبنی بر اینکه یکی از افراد شرور منطقه با تشکیل باندی اقدام به خرید وفروش اموال سرقتی و خرده فروشی مواد مخدر می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۷۳ امین آباد قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه تحقیقات اولیه حکایت از این داشت: یکی از افراد شرور منطقه که بیش از ۱۵ دفعه توسط کلانتری امین آباد و کلانتری‌های اطراف دستگیر شده است و دارای ۱۰ فقره سابقه کیفری است، با تشکیل باندی مشغول به خرده فروشی مواد مخدر و اموال سرقتی هستند، عنوان کرد: با تایید صحت خبر، به دست آمد که اعضای این باند دارای مخفیگاه‌های متعدد بوده و به طور مستمر تعدادی افراد مشکوک به این محل‌ها در تردد هستند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با دستور قضائی در یک عملیات همزمان و هماهنگ سه تن از اعضای این باند در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از این محل تعدادی اموال سرقتی و مقداری مواد مخدر کشف شد.

کلانتر محله امین آباد افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم اصلی پرونده شناسایی شد و پس از هماهنگی‌های قضائی، این متهم نیز در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از این محل نیم کیلو شیشه و تعدادی قطعات و لوازم خودرو سرقتی کشف شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فناوری دیجیتال و تکنولوژی ایران و جهان

مسن آبادی با بیان اینکه در مجموع تعداد ۸۵ قطعه لوازم و تجهیزات خودرو سرقتی و مقدار ۵۴۰ گرم انواع مواد مخدر از جمله شیشه کشف شد، اضافه کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید:

کشف ۳۱۰ کیلوگرم تریاک در برازجان استان بوشهر کشف 121 کیلوگرم تریاک در عملیات یگان تکاوری 116 کهنوج

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

کمیاب‌ترین «مار سمی» معرفی شد/ خودرویی که فقط ۲۵۰ دستگاه خواهد بود! (+تصاویر)

18+
عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل

لامبورگینی و مدلی که فقط یک دستگاه از آن موجود است! (+تصاویر)

9+
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
فارسفارس1 روز قبل
سپاهان در زمین شهر خودرو تمرین می‌کند/ رفیعی آماده بازی مقابل تیم قلعه‌نوییبه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، از سری رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ برتر روز دوشنبه تیم شهر خودرو میزبان تیم سپاهان خواهد شد که این بازی از ساعت ۱۷ برگزار خواهد شد. * سروش رفیعی که در بازی مقابل استقلال محروم بود، برای بازی با سپاهان مشکلی ندارد و می‌تواند تیمش را در این بازی همراهی کند. * اعضای تیم سپاهان برای این بازی دو روز زودتر به مشهد رفتند و تمرینات خود را در این شهر برگزار خواهند کرد. * با هماهنگی‌های صورت‌گرفته قرار است زمین تمرین تیم شهر خودرو در اختیار تیم سپاهان قرار بگیرد و شاگردان امیر قلعه‌نویی تمرینات خود را در زمین تیم میزبان پیگیری می‌کنند. * نمایندگان باشگاه شهر خودرو برای حضور در قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا احتمالا بعد از بازی با سپاهان راهی کوالالامپور خواهند شد تا به قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا برسند.
انتخابانتخاب1 روز قبل
اکنون این شرکت در جدیدترین سرویس خود از سه ربات سبک وزن تام، دیک و هری پرده برداری کرده است. SRC اکنون ربات مانیتورینگ خود (تام) را راه اندازی کرده است که یک سرویس نقشه برداری علفهای هرز را به کاربران ارائه می‌دهد. وزن تقریبی ربات تام ۱۵۰ کیلوگرم است و در نسخه‌های آینده ممکن است کمی کاهش یابد. در حال حاضر این سیستم می‌تواند گندم را از علفهای هرز پهن برگ تشخیص دهد. بسام واتسون-جونز، بنیانگذار SRC در این خصوص می‌گوید استفاده از ربات‌ها برای تشخیص علفهای هرز نه تنها خطاهای انسانی را از بین می‌برد، بلکه سرعت هرس را افزایش می‌دهد.
انتخابانتخاب1 روز قبل
بنابراین اگر سندرز رئیس جمهور منتخب شود انتظارات زیادی را در حوز اینترنت ایجاد می‌کند. طرح سندرز همچنین یک تلاش ضد انحصار گسترده‌تر علیه شرکت‌های اینترنتی و کابل را بیان می‌کند. سندرز آخرین مدعی اصلی دموکرات‌های ۲۰۲۰ برای ارائه طرحی برای گسترش دسترسی به پهنای باند بیشتر است. در ماه آگوست، سناتور الیزابت وارن یک برنامه کمک مالی ۸۵ میلیارد دلاری برای افزایش دسترسی به اینترنت برای جوامع روستایی پیشنهاد داد. اکنون سندرز می‌گوید: «دسترسی به اینترنت یک ضرورت در اقتصاد امروز است و باید برای همه در دسترس باشد.»
همشهریهمشهری5 ساعت قبل
مش دچار هیپوترمی شدید (افت شدید دمای بدن) شد و دمای بدنش به زیر ۱۸ درجه سلسیوس رسید. در مدتی که مش به این ماشین متصل بود، اکسیژن به مغز مش می‌رسید و پزشکان در حال درمان او بودند. به گفته پزشکان شش ساعت ایست قلبی طولانی‌ترین مدت ایست قلبی است که تابه‌حال در اسپانیا ثبت شده است. مش پس از به هوش آمدن و بهبودی به خبرنگاران گفت هیچ‌چیز را از این مدت به یاد نمی‌آورد. او به رسانه‌ها گفت منتظر برگشتن به زندگی عادی و حتی از سر گرفتن دوباره کوه‌پیمایی است.

نظرها

اخبار بیشتر