برگزاری طرح تبادل کتاب در ایستگاه‌های مترو و مراکز فرهنگی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. اجتماعی
برگزاری طرح تبادل کتاب در ایستگاه‌های مترو و مراکز فرهنگی

برگزاری طرح تبادل کتاب در ایستگاه‌های مترو و مراکز فرهنگی

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به برنامه‌های متنوع شهرداری تهران در هفته کتاب گفت: سازمان شهرداری در بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در طرح پاییزه کتاب مشارکت دارد و مراکزی را برای تبادل کتاب در محل‌های عمومی در نظر گرفته است.

اعتمادآنلاین| ابوالفضل رفیع درباره اجرای طرح پاییزه با همکاری سازمان شهرداری در تهران گفت: سازمان شهرداری در بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران جهت اجرای طرح پاییزه کتاب در تهران قرار است که تخفیف بیست درصدی برای خرید از کتابفروشی‌های تهران در نظر گرفته است.

به گزارش اعتمادآنلاین، به نقل ستادخبری و رسانه‌ای بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، این طرح از ۲۳ تا ۳۰ آبان به مدت یک هفته اجرا می‌شود و کتاب دوستدان می‌توانند تا سقف ۱۲۰ هزارتومان کتاب با تخفیف ۲۰ درصد خریداری کنند.

رفیع یادآور شد: البته که توجه به استان‌ها و تجهیز کتابفروشی‌های مناطق استانی از اهداف ما در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی است.

امیدواریم که با انجام این طرح‌های فصلی در تهران با مشارکت سازمان شهرداری دیگر استان‌ها نیز از این حرکت در پایتخت الگوبرداری کرده و با همکاری سازمان‌های شهرداری مناطق استانی خود این طرح را در دیگر استان‌ها اجرا کنند.

در سایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب | مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

او ادامه داد: سازمان شهرداری در تهران برنامه‌هایی جهت ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در استان تهران و در هفته کتاب تدارک دیده‌است که هدف اصلی از اجرای آن‌ها ترغیب و تشویق مردم به کتابخوانی در جامعه است.

رفیع در پایان گفت: تمامی مدیران ارشد ما در روز کتابگردی بحث کتابگردی دارند و مجموعه برنامه‌های فرهنگی چون تبادل کتاب در ۲۲ میدان پرتردد شهری، ۱۰ مرکز فرهنگی و ۱۰ ایستگاه مترو با همکاری کتابخانه ملی شرکت مترو و سازمان فرهنگی شهرداری برگزار خواهد شد.

بیست و هفتمین دوره هفته‌ی کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری3 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر