کشتی‌آرای: عامل افزایش ۴۰ هزار تومانی قیمت سکه، گران شدن دلار بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. اقتصادی

کشتی‌آرای: عامل افزایش ۴۰ هزار تومانی قیمت سکه، گران شدن دلار بود

انتخابخبرگزاری انتخاب |
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف گفت: در حالی که قیمت انس جهانی طلا تغییری نداشت، اما به دلیل افزایش قیمت دلار در بازار ایران، طلا و سکه هم گران شد.
کشتی‌آرای: عامل افزایش ۴۰ هزار تومانی قیمت سکه، گران شدن دلار بود - 0

محمد کشتی‌آرای درباره افزایش قیمت امروز- چهارشنبه، ۲۲ آبان ماه - سکه اظهار داشت: روز گذشته قیمت سکه در محدود ۴ میلیون تومان بود و دلار با قیمت ۱۱ هزار و ۵۲۰ تومان به فروش می‌رسید. امروز که دلار ۲۰۰ تومان گران شد و قیمت طلا و سکه را تحت تاثیر قرار داد.

وی افزود: در حالی که قیمت انس جهانی طلا تغییری نداشت، اما به دلیل افزایش قیمت دلار در بازار ایران، طلا و سکه هم گران شد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر ادامه داد: در حال حاضر قیمت سکه از ۴ میلیون تومان به چهار میلیون و ۴۰ هزار تومان افزایش یافته است. نیم سکه هم ۲۰ هزار تومان، ربع سکه نیز ۲۰ هزار تومان گران شدند، اما سکه‌های یک گرمی تغییر قیمتی نداشتند.

خبری: بروزترین اخبار اقتصادی ایران و جهان

وی درباره افزایش قیمت طلا اظهار داشت: روز گذشته قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۷ هزار تومان بود که امروز به ۴۱۰ هزار تومان رسیده است.منبع: ایلنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ساعت قبل
بنابر اعلام بیمه سلامت، تمام اتباع باید از سوی وزارت کشور به این سازمان معرفی شوند و با در دست داشتن کارت سبز اقامت و مدارکی جهت اثبات هویت خانوادگی در صورتی پذیرش می‌شوند که توسط وزارت کشور به سازمان بیمه سلامت معرفی شده باشند و نام آنها در سامانه سازمان بیمه سلامت ثبت شده باشد. اکنون اما با آغاز طرح پوشش اجباری بیمه همگانی سلامت چه تغییراتی قرار است در روند بیمه شدن اتباع خارجی پیش آید؟ در همین راستا، ‌ کوروش فرزین_معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ضمن تاکید بر آنکه متولی امور اتباع، ‌ وزارت کشور و کمیساریای عالی پناهندگان هستند، ‌ گفت: اتباع از طریق قراردادی که کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل با وزارت کشور دارد به سازمان ما معرفی می‌شوند. وی با بیان اینکه روند آزمون ارزیابی وسع برای اتباع وجود ندارد، ادامه داد: به همین دلیل تغییری در روند بیمه شدن اتباع به وجود نمی‌آید و مانند گذشته اتباع در دو قالب اتباع آسیب‌پذیر و اتباع غیرآسیب‌ پذیر به سازمان بیمه سلامت معرفی می‌شوند که حق بیمه گروه اول توسط کمیساریای عالی پناهندگان و حق بیمه گروه دوم توسط خود افراد پرداخت می‌شود. معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت به دسته سوم و چهارم اتباع اشاره کرد و گفت: اتباعی که در قالب دانشجو به کشور آمده‌اند نیز از طریق دانشگاه‌شان در قالب صندوق سایر اقشار سازمان بیمه سلامت، ‌ بیمه می‌شوند. دسته آخر نیز شامل اتباع غیرقانونی می‌شود که از هیچ نوع بیمه‌ای برخوردار نیستند؛ چراکه از سوی وزارت کشور به ما معرفی نشده‌اند.

مروری بر پرونده‌های مفاسد اقتصادی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
از پرونده ابربدهکار بانکی، سلطان سکه، متهمان بانک سرمایه، تخلفات پتروشیمی‌ها و موسسات مالی غیرمجاز تا اخلال در بازار دارو که در یکسال اخیر اتفاق افتاده را، بررسی می‌کنیم. آنطور که سخنگوی دستگاه قضا اعلام کرده تا مرداد سال ۹۸ برای بیش از ۹۰۰ پرونده در تهران و شهرستان‌ها، حکم صادر شده است. پرونده تخلفات پتروشیمی‌ها هم از دیگر پرونده‌های مهمی است که با تشکیل جلسات دادرسی متعدد، رسیدگی‌ها همچنان ادامه دارد. رسیدگی به تخلفات موسسات مالی غیرمجاز، پرونده پرسرو صدای شاندیز و پیگیری اخلال ارزی از دیگر پرونده‌های یکسال اخیر است. در ماه‌های گذشته هم اخلال در بازار گوشت و دارو رسیدگی شد که هنوز در پرونده شبنم نعمت زاده با تخلفات دارویی، حکمی صادر نشده است.
همشهریهمشهری23 ساعت قبل
هر چند زنان آزاردیده در این پرونده جنجالی به پول می‌رسند اما تبرئه شدن واینستین و حتی عذرخواهی نکردن او از قربانیان می‌تواند لکه لنگ نظام قضایی آمریکا باشد. کاترین کندال، بازیگر ۵۰ ساله آمریکایی و یکی از زنان حاضر در پرونده واینستین است که در ۱۹۹۳ آزار جنسی دیده است. از جمله اتهام‌هایی که علیه واینستین مطرح شده می‌تواند به یک مورد تجاوز در سال ۲۰۱۳ و یک مورد آزار شدید جنسی در ۲۰۰۶ اشاره کرد. واینستین از زمان بازداشت در ماه می‌۲۰۱۸ با سپردن وثیقه آزاد است و البته دادگاه میزان وثیقه او را از یک میلیون دلار به پنج میلیون دلار افزایش داد. دلیل آن هم از کار انداختن عمدی ابزاری است که متهم‌ها را در زمان آزاد بودن با وثیقه ردیابی می‌کند.
مهرمهر14 ساعت قبل
وی ادامه داد: باید جلسه‌ای متشکل از نماینده دادستانی، استانداری، فرمانداری و تمامی دستگاه‌های مرتبط با حوزه گاز مایع هرچه سریعتر تشکیل و برای حل این معضل اجتمایی برنامه ریزی شود. وی افزود: هرکس در استان که در هر جایگاهی باشد و در موضوع سیلندرهای گاز مایع، کوتاهی کرده باشد، مدیون خون شهدا و مردم هستند. شه‌بخش تصریح کرد: تاکنون طرح هایی برای جمع شدن صف‌های گاز در زاهدان اجرا شده و تاحدودی نیز موفق شده‌ایم اما شرکت‌های توزیع گاز، توزیع ایستگاهی کپسول‌های گاز مایع را قبول ندارند ولی به دلیل مصوبه شورای تامین و کمیته سوخت توزیع کپسول‌های گاز در زاهدان اینگونه انجام می‌شود. نخعی با اشاره به برگزاری چندین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی در حوزه مدیریت تامین و توزیع گاز مایع زاهدان، خاطر نشان کرد: ۲ بار در تهران موضوع مشکلات گاز مایع را مطرح و پیگیری کرده تا دستور افزایش سهمیه گاز را از توانستیم دریافت کنیم. همچنین آیت الله محامی، نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان نیز در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان به حل معضل گاز مایع در زاهدان توسط مسئولان مربطه تاکید کرده بود.
ایلناایلنا21 ساعت قبل
دبیر شورای روابط خارجی با ببان اینکه کشور به این جمع‌بندی رسیده که سیاست همسایگی‌مان را توسعه دهیم، تاکید کرد: برای موفق بودن و داشتن روابط خوب با کشورها باید مناسبات اقتصادی داشت. تحریم‌ها به کشور فشار وارد کرده و در چنین شرایطی همسایگان کارگشا هستند. روس‌ها در شمال ایران عضو پیمان امنیتی شانگهای هستند یعنی همسایه ما عضو دو پیمان مهم امنیتی و نظامی است و این مساله موجب شده تا ما سیاست امنیتی را درباره همسایگان داشته باشیم. دیروز آقای انصاری معاون اقتصادی وزارت خارجه می‌گفت ما سومین صادرکننده سیب هستیم اما در صادرات آن مانده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه ما نیازمند روش‌های جدید در پیشبرد دیپلماسی هستیم، ابراز داشت: بردن کشور به ویژه سیاست اقتصاد پایه در مناسبات همسایگی به سود ما است و باید زمینه و شرایط آن فراهم شود.

فیلم/ محرومیت زدایی در دل استان پایتخت

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار روز بازار مسکن - چهارشنبه ۲۰ آذرماه

خبری2 روز قبل

اخبار روز بازار خودرو - چهارشنبه ۲۰ آذرماه

خبری2 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - چهارشنبه ۲۰ آذرماه

خبری2 روز قبل

بهترین قهوه سازهای ۲۰۱۹: خواب را از چشمانتان می‌گیرند

تکراتوچند ثانیه قبل

رئیس جمهوری هند بی اعتنا به اعتراضات، لایحه شهروندی را امضا کرد

آفتاب‌نیوز5 دقیقه قبل

فارس: اطلاعات سپاه ۴ نفر از اعضای شبکه سلطنت‌طلب «مبارز وطن» اصفهان را دستگیر کرد / آنها در حال برگزاری جلسه با موضوع «موج دوم اغتشاشات» بودند / تعدادی شب‌نامه، پرچم شیر و خورشید، ابزار شعارنویسی و شیشه‌های بمب‌های آتش‌زا کشف شد

انتخاب8 دقیقه قبل

چرا مسئولین حرف مردم را گوش نمی‌کنند؟

مهر11 دقیقه قبل

انفجار در ساختمانی در آلمان؛ دست کم ۲۵ نفر زخمی شدند

آفتاب‌نیوز11 دقیقه قبل

معترضان به وضع اقتصادی افراد کارآمد به مجلس بفرستند

مهر11 دقیقه قبل

منافع ملی و اعتلای کشور در انتخابات در نظر گرفته شود

ایسنا11 دقیقه قبل