آتش‌سوزی در یک هتل ۳ طبقه در تهران +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. حوادث
آتش‌سوزی در یک هتل ۳ طبقه در تهران +عکس

آتش‌سوزی در یک هتل ۳ طبقه در تهران +عکس

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک هتل سه طبقه در خیابان ناصرخسرو خبر داد.

به گزارش مشرق، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک مجتمع اقامتی (هتل) در خیابان ناصرخسرو، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۱ امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک مجتمع اقامتی در خیابان ناصرخسرو، صور اسرافیل به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی همراه با نربان هیدرولیکی و تشک نجات در کمترین زمان ممکن به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک هتل سه طبقه بود که در آن ده‌ها اتاق برای اسکان مسافران وجود داشت.

وی با اشاره به آتش‌سوزی یکی از اتاقهای این هتل در طبقه دوم آن و شعله‌ور بودن کامل این اتاق ۱۵ متری، گفت: آتش به سرعت در حال سرایت به سایر اتاقها بود که آتش‌نشانان به سرعت عملیات مهار حریق را آغاز کردند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث روز ایران و جهان

ملکی ادامه داد: دود زیادی طبقه دوم و طبقه بالایی را فراگرفته که آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش مشغول نجات ساکنان شده و حدود ۲۰ نفر از ساکنان هتل به سلامت از داخل ساختمان خارج شدند.

به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، این حادثه مصدوم و تلفات جانی برجای نگذاشته و آتش‌نشانان درحال ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

این دومین حادثه آتش‌سوزی در ۲۴ ساعته گذشته در مجتمع‌های اقامتی (هتل) در پایتخت است؛ صبح دیروز نیز یک هتل هفت طبقه در خیابان طالقانی دچار حریق شد که البته با حضور به موقع آتش‌نشانان آن حادثه نیز به خیر گذشت.

آتش‌سوزی در یک هتل ۳ طبقه در تهران +عکس - 8آتش‌سوزی در یک هتل ۳ طبقه در تهران +عکس - 9آتش‌سوزی در یک هتل ۳ طبقه در تهران +عکس - 10آتش‌سوزی در یک هتل ۳ طبقه در تهران +عکس - 11آتش‌سوزی در یک هتل ۳ طبقه در تهران +عکس - 12

منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری21 ساعت قبل
مردی که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به ۱۲ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.

طرح زمستانه دستگاه‌های امدادی آغاز شد

مهرمهر14 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
این مرد ادامه داد: صورت هیچ کسی را نمی‌دیدم و چند روزی به همین حالت بودم. این متهم ادعا کرد: وقتی به خانه این پیرمرد رفتم او با یک لیوان آب میوه از من پذیرایی کرد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. آن‌ها وقتی فهمیدند که از سوی پیرمرد هدف تجاوز قرار گرفته‌ام پیشنهاد دادند از او انتقام بگیرم. وی افزود: در این نقشه تصمیم گرفتم اموال و سرمایه پیرمرد تنها را بالا بکشم. بنا به این گزارش، تجسس‌های پلیسی برای دستگیری دو همدست مرد انتقام جو ادامه دارد.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشچندی قبل دختر جوانی با مراجعه به پلیس از یک مرد شیاد شکایت کرد و گفت: من تازه نامزد کرده بودم و برای خرید جهیزیه‌ام نیاز به پول داشتم. در یکی از سایت‌های آگهی در فضای مجازی تبلیغ فروش وام ۱۵ میلیون تومانی دیدم و با شماره‌ای که داده بودند تماس گرفتم. مرد جوانی تلفن را جواب داد و بعد از چند دقیقه که با هم گفتگو کردیم به من گفت می‌تواند برایم وام بیشتری هم بگیرد. اما گفت این شرط من برای پرداخت وام بود حالا وام را برایت جور می‌کنم. اما مأموران در بررسی گوشی تلفن همراه متهم چند عکس خصوصی از دختر جوان پیدا کردند.

جلوه‌هایی از زیبایی شب‌های برفی در تکاب/تصاویر

13+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر