«عبور» به گالری کاما می‌آید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. فرهنگ

«عبور» به گالری کاما می‌آید

ایلناخبرگزاری ایلنا |
در تازه‌ترین نمایشگاه نقاشی «بیتا محبتی» با عنوان «عبور» آثار نقاشی این هنرمند با موضوع دغدغه‌های دختری نوجوان برای نخستین بار به نمایش درمی‌آید.

«عبور» به گالری کاما می‌آید - 1

به گزارش ایلنا، نمایشگاه آثار نقاشی «بیتا محبتی» با عنوان «عبور» از جمعه ۲۴ آبان در گالری کاما برپا می‌شود؛ در این نمایشگاه ۱۳ اثر نقاشی با تکنیک رنگ و روغن و سبک پست مدرن از این هنرمند به نمایش درمی‌آید. اغلب آثار این مجموعه دغدغه‌های نسل نوجوان دختر است که نقاش آن با نگاهی دغدغه‌مند به تصویر کشیده است.

بیتا محبتی در استیتمنت «عبور» می‌گوید: نهایتا روزی به اعماق دورنت سفر خواهی کرد و از دشت‌های سنگلاخ تعصباتت عبور می‌کنی، از دریاهای مواج احساساتت می‌گذری و از کوهستان‌های سرد غرورت به قله حقیقت صعود می‌کنی. روزی خود واقعیت را ملاقات خواهی کرد و این روز تولدی دیگر برای تو خواهد بود. بیداری عظیم معنوی و روحی.

در وبسایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

نمایشگاه نقاشی «عبور» از ۲۴ تا ۲۹ آبان در گالری کاما برپا می‌شود علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به خیابان پاسداران، گلستان دهم، پلاک۴۴ طبقه دوم مراجعه کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.
سینماپرسسینماپرس2 روز قبل
به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، اطلاعات گزارش عملکرد مالی بنیاد سینمایی فارابی بر اساس حمایت از تحقیق، نگارش و تقویت متن فیلم نامه، حمایت از تولید فیلم سینمایی و سریال، حمایت از مشارکت در تولید فیلم سینمایی، حمایت از تولید آثار سینمایی فاخر، حمایت از ارتقای فرهنگی و هم اندیشی فیلم سازان با اندیشمندان حوزه و دانشگاه و بازدید آنها از مراکز و دستاوردهای مهم کشور، کمک به انجام ارزشیابی و نظارت بر تولید و نمایش آثار سینمایی، حمایت از برگزاری سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر و اجرای طرح سیمرغ‌ها و پروانه‌ها، حمایت از برگزاری سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، کمک به برگزاری سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان و برگزاری هم زمان در استان‌ها، حمایت از تولید مشترک فیلم سینمایی با دیگر کشورها، حمایت از آماده سازی و بازاریابی و عرضه فرهنگی و تجاری آثار و اعزام سینماگران به مجامع بین المللی و … و. تنظیم شده است.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر