دومین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی در کاشان برگزار شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. بین‌المللی
دومین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی در کاشان برگزار شد

دومین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی در کاشان برگزار شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
دومین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی در پژوهشکده اسانس‌های طبیعی دانشگاه کاشان با حضور شخصیت های منطقه ای، ملی و بین المللی برگزار شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، دومین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی در پژوهشکده اسانس‌های طبیعی دانشگاه کاشان واقع در شهر قمصر کاشان با حضور مسئولان منطقه‌ای، کشوری و بین‌المللی، پژوهشگران، محققان، اساتید دانشگاه و دانشجویان برگزار شد.

۱۲ محقق خارجی در دومین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی حضور داشتند که می‌تواند در توسعه علمی و ارتباط هرچه بیشتر با صنایع نقش بسزایی داشته باشد که با هدف ترویج علم و عمومی کردن آن در این مرکز علمی برگزار شد.

این محققان خارجی از کشورهای آمریکا، پاکستان، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، نروز و سایر کشورهای خارجی حضور داشتند و توانسته است فرصت مناسبی برای نزدیکی صنعت و تحقیق را فراهم آورد.

۱۰۰ مقاله علمی به دبیرخانه دومین کنفرانس بین‌المللی گل محمدی ارسال شده است که در نهایت با بررسی‌های صورت گرفته ۶۰ مقاله پذیرفته که در سه روز به صورت سخنرانی و پوستر به حاضران و شرکت کنندگان در این کنفرانس ارائه می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
یادداشت دیپلماتیک مربوط رسما به «گزه‌ آندرهاس‌ فون گایر» سفیر آلمان در مسکو که امروز در همین رابطه به وزارت امور خارجه روسیه احضار شده بود، تحویل داده شد. در اوایل ماه دسامبر دولت آلمان دو دیپلمات روس را «عنصر نامطلوب» اعلام کرده و از این کشور اخراج کرد. در آن زمان «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان اعلام کرده بود که برلین این حق را برای خود محفوظ می‌داند که اقدامات بعدی علیه روسیه، از جمله اعمال تحریم را در نظر بگیرد. وزارت امور خارجه روسیه نیز در واکنش به این مسئله هشدار داده بود که در حال بررسی مجموعه‌ای از اقدامات تلافی جویانه در رابطه با اخراج دو مقام سفارت روسیه در آلمان است. در بیانیه وزارت خارجه روسیه تاکید شده بود که اظهارات طرف آلمانی درباره علت اخراج دیپلماتهای روسی از برلین کاملا بی اساس و اقدامی غیردوستانه ارزیابی می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
وی افزود: الان هم بحث کنشگران منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای مطرح است. آمریکا القا می‌کند من باید همه‌جا باشم از نفتا تا آسه‌آن، از ناتو و اتحادیه اروپا تا شورای همکاری خلیج فارس. اگر بنا باشد در مسائل منطقه‌ای دیگران نقش داشته باشند، ما در توازن این ورود می‌توانیم اثرگذار باشیم و باید بر روی آن تاکید کنیم. وزیر امور خارجه پیشین کشورمان با تاکید بر این‌که «گام‌های جانبی در حوزه روابط دو جانبه در پیشبرد طرح هرمز موثر است»، گفت ما با عمان، قطر و کویت روابط عادی داریم. امارات پس از تحولات اخیر در منطقه‌ای، مقداری تغییر مشی داده است، عربستان پس از باتلاق یمن به دنبال گریزگاه می‌گردد که به نوعی بتواند این بحران را به سامان برساند.
الفالف3 روز قبل
البته طبق همین قانون اساسی یک مهلت ۱۵ روزه به او داده شد تا گزینه جدید نخست وزیری را به پارلمان عراق معرفی کند. نکته بعدی در روند انتخاب نخست وزیر عراق٬ پیشنهاد گزینه برای تصدی این سمت است. همچنین «نسیم عبدالله»، عضو این ائتلاف در پارلمان عراق دیشب اعلام کرد که فراکسیون‌های پارلمانی عراق بر سر نامزدی دو فرد جهت تصدی منصب نخست‌وزیری عراق به توافق رسیده‌اند؛ البته او از افشای نام دو فرد مذکور خودداری کرد. در صورت شناسایی و معرفی نامزد یا نامزدهای نخست‌وزیری، پارلمان عراق در اسرع وقت برای رأی‌گیری در این خصوص، تشکیل جلسه خواهد داد. البته نباید نقش مرجعیت عراق را در مدیریت این بحران نادیده گرفت.

نظرها

اخبار بیشتر