کومان: هدایت بارسلونا؟ شاید بعد از یورو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
کومان: هدایت بارسلونا؟ شاید بعد از یورو

کومان: هدایت بارسلونا؟ شاید بعد از یورو

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
رونالد کومان، سرمربی تیم ملی هلند احتمال هدایت بارسلونا در آینده را رد نکرد.

به گزارش «ورزش سه»، نتایج پرفراز و نشیب بارسلونا در ماه‌های اخیر و حذف‌های دراماتیک در سال‌های گذشته از لیگ قهرمانان باعث شده هواداران بارسلونا چندان دل خوشی از عملکرد ارنستو والورده نداشته و خواهان جدایی این سرمربی اسپانیایی باشند.

کومان: هدایت بارسلونا؟ شاید بعد از یورو - 1

رونالد کومان، سرمربی موفق تیم ملی هلند یکی از مهم‌ترین نامزدهای هدایت بارسلونا در فصل آینده است و اخیرا نیز فاش شد که بندی در قرارداد وی با فدراسیون فوتبال هلند وجود دارد که اجازه حضور رونالد کومان در نوکمپ را می‌دهد. اما این سرمربی باتجربه فعلا تمرکز خود را روی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ گذاشته و صحبت در مورد احتمال حضور در بارسلونا را به آینده موکول کرده است.

خبری: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

رونالد کومان گفت: «پذیرش پست هدایت بارسلونا نیز یکی از احتمالاتی است که شاید در آینده رقم بخورد، اما ممکن است بعد از یورو ۲۰۲۰ این اتفاق رخ دهد. نمی‌دانم که آیا در آینده نیز در مورد احتمال در دست گرفتن هدایت بارسلونا صحبت خواهم کرد یا خیر، زیرا زمانیکه شما سرمربی تیم ملی هلند هستید، اینکه در مورد حضور در یک باشگاه صحبت کنید عجیب به نظر می‌رسد.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

عصبانیت عجیب کریستیانو رونالدو از جیمی جامپ!

مهرمهر4 روز قبل
شب گذشته پس از پایان بازی یوونتوس و بایرلورکوزن در آلمان، وقتی یک جیمی جامپ به سمت کریس رونالو رفت و قصد عکس گرفتن با وی را داشت با عکس العمل عجیب و بدی روبه رو شد.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر