برگزاری نماز جماعت در بیش از ۷۲ هزار مدرسه کشور
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. اجتماعی
برگزاری نماز جماعت در بیش از ۷۲ هزار مدرسه کشور

برگزاری نماز جماعت در بیش از ۷۲ هزار مدرسه کشور

فارسخبرگزاری فارس |
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری نماز جماعت در بیش از ۷۲ هزار مدرسه سراسر کشور خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محمدرضا مسیب‌زاده در پنجمین جلسه کمیته فرهنگی بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز، اظهارکرد: توجه بیشتر به نماز، کاهش آسیب‌های اجتماعی را در پی خواهد داشت زیرا نماز تنها راه رهایی و سعادت بشر است.

وی ادامه داد: بر اساس آموزه‌های قرآنی معتقدیم نماز، دانش‌آموزان را از فساد و فحشا باز می‌دارد بنابراین هر چه بیشتر در این حوزه فعالیت کنیم، آثار معنوی بیشتری را در جامعه شاهد خواهیم بود.

مسیب‌زاده تصریح کرد: در وزارت آموزش و پرورش به دنبال کسب رتبه در ستاد اقامه نماز نیستیم بلکه خود را بر حسب وظیفه و تکلیف شرعی، سرباز خدمت به نماز می‌دانیم و اعتقاد داریم که اگر قرار است اتفاقی در عرصه نماز بیفتد باید در آموزش و پرورش صورت پذیرد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب | بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری نماز جماعت در ۷۲ هزار مدرسه در سراسر کشور خبر داد و گفت: بیش از ۳۰۰ هزار نفر به طور روزانه در سطح مدارس برای اقامه نماز فعالیت می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری4 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر