اهدای اعضای بدن بانوی جوان به بیماران نیازمند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اجتماعی

اهدای اعضای بدن بانوی جوان به بیماران نیازمند

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
اهدای اعضای بدن بانوی جوان به بیماران نیازمند - 0

رئیس اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین از اهدای اعضای بدن یک بانوی ۲۴ ساله که دچار مرگ مغزی شده بود به بیماران نیازمند خبر داد.

به گزارش‌ ایلنا، دکتر محمدرضا مدبر رئیس اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: بانوی ۲۴ ساله‌ای به علت خونریزی مغزی در مرکز آموزشی و درمانی شهید رجایی بستری شد، اما پس از جراحی و اقدامات درمانی این بانوی جوان دچار مرگ مغزی شد.

خبری: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

مدبر افزود: با تایید مرگ مغزی، خانواده متوفی، برای اهدای اعضا اعلام رضایت کردند و پیکر او برای اقدامات اهدا عضو به بیمارستان امام خمینی در تهران منتقل شد.

این نهمین اهدای عضو سال ۹۸ در قزوین است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نظارت تعزیرات بر بهداشت عرضه گوشت و مرغ

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
گزارش اختصاصینظارت تعزیرات بر بهداشت عرضه گوشت و مرغتعزیرات امروز، در شرق تهران سراغ قصابی‌ها و فروشندگان مرغ رفت، اما متخلفان که شستشان خبردار شده بود، خواستند ردی از خودشان به جا نگذارند.

قهرمان امانت دار ملی

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارگر شهرداری یک کیف پر از پول، چک و اسناد به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان را که پیدا کرده بود، به صاحبش برگرداند.

برف و باران در راه است

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: این سامانه بارشی برای پنج شنبه و جمعه در بیشتر مناطق به شکل برف و باران و برای مناطق جنوبی کشور به شکل رعد و برق پیش بینی می‌شود. وی با اشاره به آغاز بارش‌ها از نیمه غربی کشور، افزود: این سامانه به تدریج به بخش‌هایی از مرکز، جنوب و شمال کشور خواهد رسید. احمدی افزود: این سامانه به سمت شرق کشور حرکت می‌کند و برای ابتدای هفته آینده بخش‌هایی از شرق و شمال شرق، شاهد بارندگی خواهند بود. همچنین افزایش تدریجی دما در حد یک تا دو درجه در سایر مناطق دور از انتظار نیست. کارشناس هواشناسی ادامه داد: امروز سامانه بارشی در بخش‌هایی از غرب و جنوب غرب دامنه زاگرس فعال است.

سالروز شهادت شهید کشوری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
شهید کشوری در ۱۵ آذر سال ۵۹ در غرب کشور به شهادت رسید و این روز به نام روز هوانیروز نام‌گذاری شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ به مناسبت سی و نهمین سالگرد شهادت سرلشکر کشوری جمعی از خلبانان ستاد هوانیروز ارتش دور هم گرد آمدند و این روز را گرامی داشتند.

همشهری TV | احتمال وقوع سونامی در دریای‌خزر

همشهریهمشهری17 ساعت قبل
ایمناایمنا23 ساعت قبل
به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، محمدحسین فروزان مهر ضمن بازدید از محل اجرای پروژه مجتمع قضایی اصفهان، فرمان آغاز عملیات اجرایی این پروژه را صادر کرد. وی گفت: در دوره جدید قوه قضائیه وارد مرحله تازه‌ای شده و سند بالادستی ما سند تحول قوه قضاییه است که به تأیید مقام معظم رهبری قرار گرفته و از سوی ایشان ابلاغ شده و متناسب با آن سیاست‌ها، برنامه ریزی انجام شده است. فروزان مهر ادامه داد: البته ما پیش از این و در زمان جنگ تحمیلی با شرایط سخت‌تری مواجه بودیم که با همراهی و همدلی همه مردم و نهادها این شرایط را پشت سر گذاشتیم. معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه با اشاره به پیش بینی مدت زمان سه ساله برای اجرای این پروژه تصریح کرد: امروز نیز با وجود این شرایط در صورت تأمین منابع مالی، معاونت مالی قوه قضائیه و پیمانکار این آمادگی را دارند تا این پروژه را ظرف مدت زمان کمتری به پایان برسانند. وی در پایان تأکید کرد: استان اصفهان یکی از استان هایی است که در اولویت تأمین فضاهای فیزیکی است و ما پیگیری‌های خودمان را در مرکز خواهیم داشت و این پروژه یکی از اولویت‌های ما در قوه قضائیه خواهد بود.

نظرها

اخبار بیشتر