لو رفتن ماجرای خواستگاری احسان علیخانی از یک دختر تهرانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سرگرمی

لو رفتن ماجرای خواستگاری احسان علیخانی از یک دختر تهرانی

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر شکایت احسان علیخانی از برادر تقلبی اش ! برادری که با سوء استفاده از شبهات ظاهری با احسان علیخانی به خواستگاری دختری جوان رفته بود.

لو رفتن ماجرای خواستگاری احسان علیخانی از یک دختر تهرانی - 1

به گزارش رکنا، چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر شکایت احسان علیخانی از برادر تقلبی اش! برادری که با سوء استفاده از شبهات ظاهری با احسان علیخانی به خواستگاری دختری جوان رفته بود! احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل در یک شبکه اینترنتی حاضر شد و در مورد تمام این اتفاقات و حواشی و ایراداتی که بوی برای برنامه عسل می‌گرفتند پاسخ داد.

احسان علیخانی مجری توانمند کشورمان گفت: ما در سال ۸۶ برنامه‌ای به نام «ماه عسل» را پایه گذاری کردیم که نامش را هم خودم انتخاب کرده بودم در روزگاری که برنامه‌های تلویزیون بر محور مصاحبه با ستاره‌های سینما، ورزشکاران، هنرمندان و سیاستمداران می‌چرخید ما محکم ایستادیم و گفتیم می‌خواهیم با افراد عادی به گفتگو بنشینیم و قهرمان و ستاره مان را از بین مردم پیدا کنیم که البته ریسک بسیار بالایی داشت عده‌ای بر این باورند که شاید من رنجهای زیادی کشیده‌ام که میهمانانم افراد رنج کشیده‌ای هستند اما اتفاقا می‌خواهم بگویم من آدم درد و رنج کشیده‌ای نیستم اما تماشگر درد و رنج مردم بوده‌ام و با آنها زندگی کرده‌ام همیشه یک سوال جدی فلسفی در ذهنم وجود دارد و آن این است که آیا بزرگترین رنجی که قرار بود دنیا به من تحمیل کند تا الان در زندگی من اتفاق افتاده؟ یا قرار است اتفاق بیفتد؟

سوالی است که حال من را دگرگون می‌کند در رابطه با این موضوع باید بگویم من تا زمان کنکور دانشگاهم در پایین شهر زندگی می‌کردم هنوز هم هنگام تاسوعا به همان محله قدیمی مان می‌روم چیزهایی می‌شنوم که باورش سخت است اتفاقاتی که شاید برای افراد دیگر شبیه یک جک باشد اما واقعیت این است که این حوادث رخ می‌دهد.

وی افزود: در همین راستا ۲۰ قصه و داستان مختلف می‌شنوم برای مثال یکی با گاز گرفتن توسط دندان یک فرد دیگر را کشته بود ماجراهایی که شاید خیلی‌ها با آن دست و پنجه نرم نکرده باشند من ارتباطم را با آن فضا قطع نکرده‌ام البته این را هم باید بگویم که این موضوع کار را سخت‌تر می‌کند صادقانه بگویم این حوادث برای دوستان من است که الان دارم درباره آنها حرف می‌زنم اگر آنها جز بهترین‌ها نبودند حرف نمی‌زدم.

این مجری سیما در قسمتهای از صحبتهایش گفت: عادل فردوسی پور الان برنامه‌ای مانند برنامه نود که یک برنامه تخصصی و برای حواشی فوتبال است را اجرا می‌کند او فوتبال کشور و جهان را آنالیز می‌کند و می‌داند در رابطه با چه موضوعی صحبت می‌کند

بهروز افخمی برنامه تخصصی هم چون هفت را که مربوط به مسئله سینما است را به روی آنتن می‌برد اینها هر کدام سلایق مثبت و منفی را برای مخاطبان خود به همراه دارند اما شما توجه داشته باشید که در آن زمان یک جوان ۲۵ ساله در رابطه با موضوعات اجتماعی صحبت می‌کند که مباحث بسیار زیادی دارد و سلایق متفاوت و متمایز وحشتناک را ایجاد می‌کند برای مثال وقتی در رابطه با پدیده اسید پاشی در چنین برنامه‌ای صحبت شود نظرات مختلفی ارائه می‌شود که همه آن را باید پذیرفت البته این موضوع هم کار را سخت می‌کند یک جاهایی اصلا ترسناک می‌شود طبیعی است که یک جاهایی قاف داشته باشم.

احسان علیخانی همچنین عنوان کرد: یکی از نقدهایی که همیشه به ما وارد می‌شود این است که ما یک گروه عجیب و غریب داریم و یک تشکیلات ترسناک به وجود آورده‌ایم اما باید بگویم که این گونه نیست در گروه ما افرادی همچون خانم نوابی نژاد که یک سابقه ۲۰ ساله مطبوعاتی اجتماعی دارد فعالیت می‌کند گروه ما به این گونه است.

علیخانی ادامه داد: اصلا من خودم یک جاهایی به دوستانم می‌گویم باید ببنیم که خروجی ما چیست می‌توانیم طرح موضوع کنیم؟ آیا طرح موضوع کفایت می‌کند؟ و آیا لازم است؟ چه واکنشهایی با خود به همراه دارد؟ من اگر یک برنامه‌ای در رابطه با یک موضوعی همچون کودکان کار و یا اعتیاد می‌ساختم که به صورت روتین پخش می‌شد تکلیفم مشخص بود اما وقتی به موضوعات مختلف می‌پردازی کارت سخت‌تر می‌شود برای مثال امسال ما در رابطه با مهاجرت، اعتیاد و موضوعات کلان و مهم حرف زدیم.

مجری برنامه «ماه عسل» در بخش دیگر از صحبتهایش در رابطه با تعداد کم دوستانش گفت: اینکه من دوستان کمی دارم اصلا به این دلیل نیست که من آدم محتاطی هستم اتفاقا یک جاهایی خیلی بی پروا هستم که اصلا خوب نیست فکر می‌کنم این موضوع بیشتر ناشی از تنبلی من است در واقع من حوصله ندارم که درگیر چالشی شوم که از خوابم از مسافرتم و یا برنامه‌های دیگرم باز بمانم یادم است چند سال پیش یک روز در روز تولدم نوشتم خدایا تو مرا از شر دوستانم مصون بدار من خودم از پس دشمنانم بر می‌آیم چون این اتفاقات گاهی می‌افتد و همه ما به آن مبتلا هستیم.

این مجری در رابطه با ضربه خوردنش از برخی از دوستانش ادامه داد: امسال از یک جهت بی نظیر بود و می‌توانم بگویم ماه عسل ۹۴ از یک جهتی برای خودش پدیده بود از این جهت که از بعد رسانه‌ای، بسیار به آن می‌پرداختند و همه آدرس ما را می‌دادند یک عده تبلیغ می‌کردند یک عده برایمان جک می‌ساختند یک عده‌ای توهین و نقد می‌کردند به طوری که یکی از دوستان مطبوعاتی که یک منتقد جدی است برایمان یادداشت نوشته بودند که من اصلا تلویزیون را نمی‌بینم به این هم توجه کنید که ماه عسل امسال با مذاکرات هسته‌ای در وین مقارن شده بود به طوری که یکی از دانشگاه‌های معتبر کشور که در مقطع فوق لیسانس رشته ارتباطات تحقیقاتی انجام داده بود و به این نتیجه رسیده بود اخباری که در فضای مجازی درباره ماه عسل منتشر می‌شود ۴ برابر بیشتر از اخبار مذاکرات هسته‌ای در وین بود.

علیخانی در بخش دیگر در رابطه با حاشیه‌های ماه عسل عنوان کرد: من از حاشیه گریزانم شما هیچ رسانه‌ای را نمی‌بینید که من به آنها سفارش کرده باشم که ما را تبلیغ و یا از ما حمایت کنند دوست دارم کارهایمان را خودمان انجام دهیم البته در این میان هر کسی هر چیزی را بگوید پذیرفته است یک جاهایی توهین می‌شود یک عده به اجرای خود من خرده می‌گیرند و یا می‌گویند سوژه را می‌سوزانی من روی این موضوعات حساسیتی ندارم اما باید بگویم که روی میهمانانم حساسیت ویژه‌ای دارم.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار تفریحی

وی افزود: ما در ذات فرهنگی خود از هر پدیده‌ای به ستاره تبدیل شود می‌ترسیم و دوست داریم آن فرد افول کند و یا به زمین بخورد یک جاهایی نقدها درست است من نقد درست را می‌پذیرم ماه عسل در سال ۸۶ و در اوج دورانی که بیشترین برنامه‌ها به ستاره‌های هنری، سیاسی و ورزشی می‌پرداختند ساخته شد البته باید بگویم که در آن زمان برنامه‌های خوبی همچون مثلث شیشه‌ای، کوله پشتی ساخته شد که مخاطبان زیادی را هم به خود جلب کرد اما همراه با ساخت چنین برنامه هایی به یک باره جوی به راه می‌افتاد که غیر قابل پیش بینی است این را هم باید بگویم که باید منتظر به راه افتادن چنین جوی برای خندوانهرامبد جوان هم باشیم در رابطه با آن جو باید بگویم که می‌بینیم که به یک مرتبه ۴۰ برنامه دیگر مشابه همان برنامه پر بیننده ساخته می‌شود به طوری که مخاطب اشباع می‌شود و به دنبال یک طرح متفاوت در این برهوت است.

وی در ادامه صحبتهایش گفت: امسال در ماه عسل اتفاقات بی نظیری دیدیم همانند آن کاریکاتور اوباما که به ماه عسل آمده بود و یا سال پیش که طرح آمدن اسکولاری به برنامه را کشیده بودم.

این مجری در بخش دیگر از صحبتهایش گفت: من اگر برنامه‌ای می‌ساختم که در آن با ستاره‌ها حرف می‌زدم شاید من هم مغرور می‌شدم اما میهمانان من افرادی همچون عقیل و عمو حسن بودند که با دیدن چنین افرادی یک جاهایی از خودت بدت می‌آید.

وی با اشاره به اینکه ممنوع الگریه است گفت: این موضوع واقعا توهم عجیبی است من هر گز نفهمیدم که چرا چنین موضوعی پیش آمد و همیشه برایم جالب بود که بدانم منشا آن از کجا بوده است اتفاقا من یک جاهایی بی احساس و سفت هستم اعتقاد دارم که یک مجری نباید به راحتی تحت تاثیر قرار بگیرد فکر می‌کنم تنها جایی که اندک بغضی در تمام دوران ماه عسل داشتم همان برنامه‌ای بود که یک اهداء کننده قلب به یک گیرنده قلب میهمان من شدند و در آن برنامه مادر اهدا کننده قلب سرش را روی سینه آن فردی گذاشت که قلب فرزندش در آن می‌تپید به نظر من این یک تراژدی عجیبی بود که من در آن کمی بغض کردم.

علیخانی با اشاره به مردمی بودنش عنوان کرد: من امسال روی آنتن گفتم که افتخار می‌کنم و خدا را شکر می‌کنم که مجری مردم هستم و مادامی که مجری مردم باشم در صحنه باقی می‌مانم و اگر روزی حرفی برای گفتن نداشته باشم کار دیگری انجام می‌دهم.

ماجرای خواستگاری جنجالی برادر احسان علیخانی چه بود؟

علیخانی در بخش دیگری از صحبتهایش در رابطه با اینکه فردی به دروغ و با این ادعا که برادر او است به خواستگاری رفته گفت: یک روزی من و محمد سلوکی در هتلی در کیش بودیم یکی از مسئولان هتل زنگ زد و گفت یک خانم به همراه دخترش پایین منتظر شما هستند من پایین رفتم و آن مادر و دختر به من گفتند شما با آبروی من بازی کرده‌اید برادر شما به خواستگاری دختر من آمده پولی از ما گرفته و رفته است من در آن شرایط تنها تصویر برادرم که نوه دارد در مقابل چشمانم قرار گرفت که چگونه به خواستگاری یک دختر ۲۰ ساله رفته است من به آنها توضیح دادم که برادرم بسیار بزرگتر از من است اما آنها در پاسخ به من گفتند که برادر تو متولد ۱۳۶۵ است عکسش را در آوردند و به من نشان دادند آن فرد شباهت زیادی به من داشت.

من یادم افتاد که یک سال پیش در جزیره کیش با فرزاد فرزین و محسن یگانه کنسرتی برگزار کرده بودیم که در فرودگاه کیش پسری نزد من آمد موبایلش را به من نشان داد که پر از عکسهای من بود و گفت ما خیلی به هم شباهت داریم من برای جبران محبتهایش که بسیار به من ابراز محبت می‌کرد

بعد از ابراز محبت شدید وی به من، ۵ بلیط کنسرت به او دادم و در روز کنسرت دیدم که او در ردیف اول به همراه یک خانواده دیگر نشسته بود در آن هنگام که برای خوشامد گویی به روی سن رفته بودم در مقابل ابراز احساسات او تنها گفتم «مخلصیم داداش» آن پسر از این جمله بول گرفته بود و به آن خانواده‌ای کنار دستش نشسته بود گفته بود ما برادریم

این طرف موضوع است یک طرف دیگر از موضوع این است که آن دو خانواده در پاساژی در جزیره کیش قبل از برگزاری این کنسرت با یکدیگر آشنا شده بودند.

آن پسر به آنها گفته بود من برادر احسان علیخانی هستم بعد از آن کنسرت و بعد از گفتن آن جمله خانواده دختر یقین پیدا کرده بودند که من برادر آن پسر هستم، برای احقاق حقوق وقتی که به دادگاه رفتم متوجه شدم که آن پسر به دروغ به آنها گفته من ۳۰ میلیون چک دارم که باید آن را پاس کنم اما خجالت می‌کشم این پول را از احسان بگیرم آن پسر این پول ۳۰ میلیونی را از پدر دختر اخاذی کرده و رفته بود.

وی خاطر نشان کرد: بعد از چند روز آن پسر بازداشت شد و من دیدم که از ده مورد دیگر به همین ترتیب اخاذی کرده است می‌خواهم در پایان صحبتهایم به این موضوع اشاره کنم که من مجری مردم هستم و تا مادامی که مجری مردم باشم کار می‌کنم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرز تهیه کلوچه فومن

تابناکتابناک1 روز قبل
کلوچه فومن یکی از از کلوچه‌های سنتی ایران است که از دیرباز در شهرستان فومن تولید می‌شده و به نام خاستگاهش فومن به این نام معروف شده‌است. این کلوچه در سایر نقاط ایران پخت می‌گردد که عموما توسط نانواهای گیلک صورت می‌پذیرد و همه جا با عنوان کلوچه فومن تولید و عرضه می‌شود. کلوچه فومن نوعی کلوچه مغز دار است که از دو لایه تشکیل شده‌است. این کلوچه در درون کوره پخت قرار گرفته و پخته می‌شود. دستور پخت این کلوچه را در تابناک فرامی‌گیرید.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
پیام مازند - پارسا پیروزفر و شهاب حسینی در جدیدترین پروژه حسن فتحی در نقش مولانا و شمس تبریزی جلوی دوربین می‌رونداز گریم پارسا پیروزفر و شهاب حسینی در «مست عشق» رونمایی شدپروژه جدید حسن فتحی با نام «مست عشق» که در ترکیه فیلمبرداری می‌شود همچنان یکی از پروژه‌های پر خبر سینما است. فیلمی که با بازی پارسا پیروزفر، شهاب حسینی و حسام منظور از ایران و جمعی از بازیگران ترک ساخته خواهد شد و به مقطعی تاریخی می‌پردازد که مولانا شاعر بزرگ ایرانیان و شمس تبریزی در آن می‌زیسته‌اند. تصویری از گریم پارسا پیروزفر که نقش مولانا جلال‌الدین محمد بلخی و شهاب حسینی که نقش شمس تبریزی را ایفا می‌کند ببینید. گریم شهاب حسینی در نقش شمس فیلم مست عشقگریم پارسا پیروزفر در نقش مولانا فیلم مست عشقبیشتر بدانید: رقص سماع، اولین تصویر فیلم مست عشق + عکسبیشتر بدانید: شهاب حسینی با چهره متفاوت در پشت صحنه «مست عشق» + عکسبیشتر بدانید: بازیگران مطرح ترکیه در «مست عشق» شهاب حسینی و پارسا پیروزفر + عکسمنبع: khabaronline. ir
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کاپشن پافر معمولا یکی از ضعیف‌ترین و ظریف‌ترین پوشاکی است که می‌خریم، اما این با بقیه فرق دارد و از مستحکم‌ترین پارچه تاریخ ساخته شده است. هر یک از الیاف بیرونی این کاپشن ۱۵ برابر قوی‌تر از فولاد است، یعنی اگر کاپشنی با همین وزن بپوشید که از ورق فولادی ساخته شده باشد، باز هم این کاپشن ۱۵ برابر مقاوم‌تر است. گفته می‌شود لایه بیرونی این کاپشن ۱۵ برابر مقاوم‌تر از فولاد و ۴۰‌درصد مقاوم‌تر از الیاف آرامید با استحکام بالا است که آن را دربرابر برش، پارگی و ضربه مقاوم می‌کند. هر یک از الیاف بیرونی این کاپشن ۱۵ برابر قوی‌تر از فولاد است، یعنی اگر کاپشنی با همین وزن بپوشید که از ورق فولادی ساخته شده باشد، باز هم این کاپشن ۱۵ برابر مقاوم‌تر است. وقتی دمای هوا به ۵۰- درجه سانتیگراد می‌رسد، این کاپشن ۵-۱۰درصد مقاوم‌تر می‌شود.
مهرمهر8 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، رضا حسن پور صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در پنجمین جلسه کارگروه رونق تولید میراث گیلان چهار طرح زیرساختی گردشگری تصویب شد، اظهار کرد: میزان سرمایه‌گذاری در این طرح‌ها ۴۰ میلیارد ریال است. وی با ابه ارائه هشت طرح در این کارگروه اشاره کرد و افزود: بعد از بررسی‌های دقیق و کارشناسی شده چهار طرح به تصویب رسید. حسن‌پور تصریح کرد: در هشت ماهه نخست امسال ۳۶ طرح به مبلغ ۳۹۰ میلیارد ریال در این جلسات تصویب و به بانک‌های عامل معرفی شده است. معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی گیلان در ادامه با بیان اینکه تاکنون تعداد ۱۲ طرح به مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال تصویب و اجرایی شده است، گفت: پیش بینی می‌شود این طرح‌ها در دهه فجر امسال به بهره برداری برسند. وی ادامه داد: با بهره برداری از این طرح‌ها برای ۲۰۵ نفر فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

فیلم شوک آور / مهناز افشار ابی روی استیج بغل کرد

رکنارکنا20 ساعت قبل
به گزارش رکنا، مهناز افشار که در ماههای اخیر هر بار با حاشیه‌های مختلفی در راس خبرها قرار گرفته و البته بارها بر کوتاه بودن سفرش و تصمیمش برای برگشت به ایران خبر داده بود، حالا به نظر می‌رسد دیگر تصمیمی برای بازگشت به سینمای ایران ندارد. انتشار این فیلم در فضای مجازی با وجود اینترنت نصفه و نیمه‌ای که در ابتدای هفته وجود داشت، واکنش‌های زیادی را برانگیخت. حضور مهناز افشار پیش از این هم در فضای مجازی با حاشیه‌های زیادی همراه بود. از ماجرای ازدواجش با یاسین رامین گرفته تا موضوع شیرخشک‌های آلوده و نیز این اواخر واکنش‌های توییتری به اتفاقات روز که برایش حواشی زیادی درست کرد. اما این بار حضور در مسابقه استعدادیابی پرشیا گات تلنت موجب شد تا برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی مهناز افشار رابه بازی در زمین سعودی‌ها متهم کنند.

در اینستای ستاره‌های خارجی؛ مدونا، مادربزرگ نمونه!

69+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

ماجرای بارش‌های غیر طبیعی در ایران چیست؟

اقتصادنیوز1 روز قبل

قیمت انواع سبزیجات برگی و غیر برگی در غرفه‌های تره بار

ساعت ۲۴12 ساعت قبل

مهاجم تیم ملی کنگو خرید جدید استقلال!؟

کرد آنلاین1 روز قبل

آخرین برنامه عادل هم تعطیل می‌شود؟!

برترین‌ها12 ساعت قبل

معاون استاندار تهران درباره علت تاخیر در باز شدن درهای ورزشگاه آزادی قبل از بازی استقلال: یک تماس تهدیدآمیز با ۱۱۰ گرفته شده بود / منبع آگاه در پلیس: شایعه حضور فردی مسلح در ورزشگاه صحت ندارد

انتخاب4 ساعت قبل

روحانی به مالزی و ژاپن سفر می‌کند

تابناک1 روز قبل

بازگشت آقای ستاره به تیم ملی والیبال ایران

مازن آنلاین1 روز قبل

ادعای ترامپ: از اعتراضات در ایران حمایت نمی‌کنم!

مشرق‌نیوز2 روز قبل

استخدام برنامه نویس، کارشناس نرم افزار درشرکت سنجش افزار آسیا

اقتصاد آنلاین6 ساعت قبل

برگزاری یادواره شهدای شهرک شهید کشوری در ایلام به روایت تصویر

تسنیم7 ساعت قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

ویروس جدید آنفالونزا تاکنون جان چه تعدادی از ایرانی‌ها را گرفته است؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - چهارشنبه ۱۳ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

اظهارات امروز روحانی و نامه رییس اتحادیه کانون وکلا به او + فیلم

خبری1 روز قبل

پنجمین روز ثبت‌نام انتخابات مجلس یازدهم - مشهد

ایسنا1 ساعت قبل

دخیا: رشفورد تمام کننده خیلی خوبی است؛ اگر مثل بازی با تاتنهام کار کنیم، می‌توانیم منچسترسیتی را شکست بدهیم

طرفداری1 ساعت قبل

پیش بازی اینتر-آ اس رم؛ زورآزمایی کونته و فونسکا با لشکری از مصدومان (به همراه نظرسنجی)

طرفداری1 ساعت قبل

ویدیو؛ گل روز باشگاه یوونتوس - الساندرو دل پیرو به لاتزیو (۱۹۹۴)

طرفداری1 ساعت قبل

راهبرد فرهنگی سند دانشگاه آزاد ارتقای فرهنگ قرآن و عترت بین دانشگاهیان است

ایسنا1 ساعت قبل

اعضای هیئت اجرایی انتخابات در قم معرفی شدند

مهر1 ساعت قبل

قلعه‌نویی: بیشترین ضربه را ما از داوری‌ها خورده‌ایم/ از جیب خودم و دوستانم برای نساجی خرج کردم

ایسنا1 ساعت قبل