پولادی: هنوز زخمی بازی با عراق هستم!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. ورزشی

پولادی: هنوز زخمی بازی با عراق هستم!

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
مهرداد پولادی در خصوص اخراجش در بازی با عراق گفت: من فکر می‌کنم داور نمی‌دانست من کارت دارم و به خاطر همین دست به جیب شد. من اصلا تکلی نزدم داشتم پایم را جمع می کردم که به گلر نخورم اما بازیکنان عراق زرنگی کردند.

خبرورزشی: بعد از سالها مقاومت بالاخره مهرداد پولادی را کمی قبل از تمرین امروز با تیم تازه‌اش در قطر گیر انداختیم. صحبتی کوتاه و سرسری درباره یک خاطره تلخ و بزرگ. پولادی بازیکن مورد علاقه کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی بود. هافبک دفاعی سابقی که خیلی زود تبدیل به یک دفاع چپ درخشان شد.

پولادی که سالهاست دور از ایران زندگی می‌کند و در قطر و تایلند به فوتبال ادامه داده در این سالها بندرت حاضر به گفت‌وگو با رسانه‌ها شده است و وقتی به بهانه بازی عراق با او تماس می‌گیریم با کمی تردید بالاخره می‌پذیرد.

پولادی یکی از بازیکنان خاطره ساز در تاریخ بازی تیم‌های ملی ایران و عراق است. او در جام ملت‌های آسیا با تصمیم سر سخت داوری از زمین مسابقه اخراج شد اتفاقی که زمینه ساز باخت تلخ تیم ملی ایران مقابل عراق شد. مدافع چپ سابق تیم ملی در خصوص این دیدار گفت: بازی با عراق یکی از بدترین خاطرات فوتبالی من است. هم برای خودم و هم برای تیم ملی. آن موقع شرایط خاص خودش را داشت و همه کارشناسان و کسانی که در استادیوم بودند از جمله مارک بوسنیچ معتقد بودند که اشتباه صد در صد داوری بوده است. من فکر می‌کنم داور نمی‌دانست من کارت دارم و به خاطر همین دست به جیب شد. من اصلا تکلی نزدم داشتم پایم را جمع می‌کردم که به گلر نخورم اما بازیکنان عراق زرنگی کردند و به داور هجوم آوردند و او تحت تاثیر این داستان کارت داد و بعد هم چاره‌ای نداشت که من را اخراج کند.

پولادی با افسوس می‌گوید: وقتی اخراج شدم به وی آی پی ورزشگاه رفتم و بازی را از آنجا تماشا کردم. انگار از توی آب یخ می‌افتادیم در آب جوش. هی می‌مردیم و زنده می‌شدیم. بازی عجیبی بود و اگر اتفاق خاصی رخ نمی‌داد با اختلاف ۲ یا ۳ گل می‌بردیم اما متاسفانه بازی را واگذار کردیم. شرایط سختی برای همه بود و به من سخت‌تر گذشت و فکر کنم چیزی قلبم را سوراخ کرد که بعدش هیچ وقت خوب نشد.

خبری: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

امیدوارم در این مسابقه با عراق با برد خارج شویم و ما هم دعا می‌کنیم. فقط به نظر من جای چند بازیکن از جمله اشکان دژاگه خیلی خالی است. آنها به نظر من خیلی می‌توانستند به تیم ملی کمک کنند چون برای این جور بازیها تجربه بسیار مهم است.

مهرداد پولادی اگر از تیم ملی نرفته بود، در حال حاضر بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو می‌بست. او در این مورد گفت: من دیگر فکر این را نکردم که در تیم ملی هستم و در آن بازی کنم. خدا را شکر آنقدر بازیکن در کشور ما زیاد است و بزرگتر از ما آمده و رفته‌اند که نوبت به ما نمی‌رسد. ان‌شاالله آن نیروی جوان و بازیکنان خوبی که هستند، موفق باشند. ما هم منتظر اخبار خوش از تیم ملی هستیم.

بازیکن ایرانی حال حاضر الخریطیات درباره عملکرد ویلموتس در تیم ملی ایران نیز گفت: من از مربی جدید تیم ملی هیچ شناختی ندارم و کسانی که آن را آوردند باید نظر بدهند. فکر می‌کنم کی‌روش تیمی را ساخت که ۸ سال در صدر آسیا بود و جزو ۲۲ تیم برتر دنیا شدیم. آقای ویلموتس به راحتی می‌تواند از بذری که آقای کی‌روش کاشته استفاده کند. در حال حاضر بازیکنان بسیار خوب و جوانهای باتجربه‌ای در تیم ملی هستند که این دست سرمربی را باز نگه می‌دارد. از نظر من همه چیز برای این مربی آماده است تا به موفقیت برسد.

آخرین سئوال ما از پولادی همان چیزی است باید اول کار از او می‌پرسیدیم. اینکه از الخریطیات تیم تازه‌اش چه خبر؟ مهرداد می‌گوید: من الان در لیگ دسته اول قطر همراه با پژمان منتظری در تیم الخریطیات هستم. خدا را شکر شرایط خوبی داریم و در صدر جدول هستیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر