استخدام حسابدار در شرکت سازه تقاطع البرز در اصفهان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

استخدام حسابدار در شرکت سازه تقاطع البرز در اصفهان

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
شرکت سازه تقاطع البرز جهت تکمیل کادر خود در شهر اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

حسابدارتعداد: ۱ نفربا حداقل ۵ سال سابقه کارمتقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند و یا رزومه خود را در قالب فایل PDF به ایمیل و یا شماره واتس آپ زیر ارسال نمایند بعد از بررسی و تایید با متقاضی تماس گرفته خواهد شد.موبایل ۰۹۳۸۹۸۳۰۹۱۰واتساپ ۰۹۳۸۹۸۳۰۹۱۰ایمیل estekhdam۹۸۹۹@gmail. com

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازار‌های مالی ۴۵

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما میانگین ارزش معاملات در این هفته حدود ۲۵ درصد نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است و این به معنای بازگشت رونق به بازار سرمایه است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل
در بینشان جوانی است که او را کارمند بانک سوخته کوثر معرفی می‌کنند. بااینکه دو هفته از آتش‌سوزی بانک گذشته اما کارمند بانک انگارهنوز شوکه است. شیشه‌های بانک شکسته بود و تعدادی برای غارت بانک خودشان را از لابه‌لای میله‌ها به داخل بانک می‌کشاندند. میلاد هم با هر زور و زحمتی که شده داخل بانک رفت و مرتب فریاد می‌زد «لطفا برید بیرون.» وسایل بانک را به غارت می‌بردند. قبل از اینکه بانک آتش بگیرد هر شخصی که وارد بانک می‌شد بیرونش می‌کردم.
شاناشانا10 ساعت قبل
افزایش ۲ برابری محصولات نهایی: هم‌اکنون سالانه ۳۱ میلیون تن محصول نهایی در صنعت پتروشیمی کشور تولید می‌شود که با افتتاح ۲۷ طرح جدید دیگر در دو سال آینده، رشد دو برابری محصولات نهایی پتروشیمی از سال ۹۲ تا پایان سال ۱۴۰۰ رقم می‌خورد. افزایش ۶۰ درصدی درآمد: درآمد صنعت پتروشیمی هم‌اکنون سالانه بیش از ۱۷ میلیارد دلار است که با تداوم توسعه این صنعت، به ۲۵ میلیارد دلار تا پایان سال ۱۴۰۰ می‌رسد. به این ترتیب نسبت به درآمد ۱۵٫۷ میلیارد دلاری سال ۹۲ رشد ۶۰ درصدی محقق خواهد شد. افزایش ۱۴ درصدی اشتغال: توسعه صنعت پتروشیمی افزون بر نقش بسزای آن در اقتصاد کشور و ایجاد ارزش افزوده، اشتغال‌زایی چشمگیری نیز به همراه دارد، به طوری‌که به ازای هر یک میلیون تن تولید در صنعت پتروشیمی، برای حدود هزار نفر اشتغال ایجاد می‌شود. به این ترتیب ۵۶ مجتمع پتروشیمی هم‌اکنون ۱۰۸ هزار نفر اشتغال ایجاد کرده است که این رقم در سال ۱۴۰۰ با ۱۴ درصد رشد به ۱۲۳ هزار نفر خواهد رسید.
ایبناایبنا15 ساعت قبل
علی اکبر کریمی در گفتگو با ایبنا با اشاره به وضعیت بازار ارز و سکه پس از اصلاح قیمت بنزین، گفت: اکنون مدیریت بانک مرکزی بر بازار به صورت متمرکز بوده و تدابیر منسجمی هم صورت گرفته است. نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با حضور میدانی رییس کل بانک مرکزی در بازار دغدغه جدی برای این بخش وجود ندارد، افزود: بحث سفته بازی و بورس بازی برای سکه نشان داد که ممکن است در مقاطع کوتاه مدت سودآوری برای افراد داشته باشد، اما آحاد مردم اگر بخواهند با تیراژ بالا وارد بورس بازی شوند زیان زیادی خواهند دید. این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه در سال ۹۷ بسیاری از افراد با ورود بیجا به بازار ارز و سکه متحمل ضررهای بسیار شده و سرمایه خود را از دست دادند، تصریح کرد: توصیه این است که مردم وارد این نوع موضوعات نشوند و تا جایی که می‌توانند سرمایه‌ها خود را در بازارهای سرمایه و بورس هزینه کنند. کریمی ادامه داد: ظرفیت‌های مناسبی برای سرمایه گذاری در بورس و بازار سرمایه وجود دارد و به لحاظ قانونی نیز مردم باید بدانند که ورود به بازار ارز اکنون به منزله قاچاق است. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مردم باید به تجارب گذشته توجه کرده و بدانند که سرمایه گذاری در بازار ارز و سکه عایدی نخواهد داشت.
همشهریهمشهری11 ساعت قبل
رهبر حزب لیبرال دموکرات انگلیس که طرفدار باقی ماندن در اتحادیه اروپا است، پیشنهاد همکاری با حزب کارگر را در صورت قبول خواسته‌های آن‌ها مطرح کرده است. هم‌چنین هر دلار آمریکا به ۱٫۳۲۵۱ دلار کانادا افزایش یافت. میشل آرون، استراتژیست ارزی در موسسه «استیت استریت» گفت: داده‌های اخیر نشان می‌دهد که اقتصاد آمریکا در وضعیتی بهتر از چیزی که پیش‌تر تصور می‌شد قرار دارد. به دنبال کاهش شدید رشد اقتصادی سومین اقتصاد بزرگ جهان، دولت ژاپن اعلام کرده یک بسته محرک ۱۲۰ میلیارد دلاری را برای تقویت رشد اقتصادی این کشور به زودی عملیاتی خواهد کرد. در برابر همتای استرالیایی، هر دلار آمریکا به ازای ۱٫۴۶۲۱ دلار مبادله شد.

نظرها

اخبار بیشتر