کانون پرورش فکری رتبه برتر غنی سازی اوقات فراغت در سال ۹۸
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آناج
  4. فرهنگ
کانون پرورش فکری رتبه برتر غنی سازی اوقات فراغت در سال ۹۸

کانون پرورش فکری رتبه برتر غنی سازی اوقات فراغت در سال ۹۸

آناجخبرگزاری آناج |
در مراسمی ویژه که توسط ستاد ساماندهی اوقات فراغت استان برگزار شد، کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان آذربایجان شرقی به عنوان دستگاه برتر در سال ۹۸ در بخش مخاطب عام معرفی و تقدیر شد.

به گزارش آناج، مراسم تجلیل از برگزیدگان دهمین جشنواره اوقات فراغت استان آذربایجان شرقی با حضور آل اسحاق مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر وزارت ورزش و جوانان، بدرشکوهی مدیرکل امور فرهنگی اجتماعی استانداری، بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان و مدیران کل دستگاه‌های برتر این حوزه در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.

در این برنامه از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی به عنوان دستگاه برتر در عرصه غنی سازی اوقات فراغت برای مخاطب عام معرفی و با اهدای لوح به علی بینش، مدیر کل کانون پرورش فکری استان که به امضای معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری رسیده است از تلاش‌های به عمل آمده قدردانی شد.

بر اساس این گزارش در متن لوح تقدیر از مدیر کل کانون پرورش فکری استان آمده است: «با ارج نهادن به تلاشهای ثمربخش تمامی فعالین عرصه اوقات فراغت، از تلاش‌های جنابعالی در مدیریت برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت و کسب رتبه برتر بین دستگاه‌های مخاطب عام در سال ۹۸ تقدیر و تشکر نموده و توفیقات شما را در راه خدمت به نظام و انقلاب اسلامی و تقویت بیشترین‌های هویتی، فرهنگی و اعتقادی جوانان این خطه از درگاه ایزد منان مسالت دارم.»

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی و هنری روز

همچنین زهرا صفرپور کارشناس فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان یکی از رابطان برتر اوقات فراغت استان معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

پایان انحصار صداوسیما؛ «من با تلویزیون حرف نمیزنم»

عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند. این دیالوگ معروف وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال است که در فضای مجازی دست به دست می‌شود. اینکه چرا وریا نمی‌خواهد با تلویزیون حرف بزند، به خود او تلویزیون مربوط است. هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند. شبکه‌های اجتماعی بر خلاف صداوسیما تیغ سانسور هم ندارند و مردم بدون ممیزی می‌توانند نقطه نظرات مختلف را بخوانند و ببیند.

پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این برنامه سید محمد جواد شوشتری رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به موضوع «پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی» می پردازد.

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.

ضرورت نظارت بر محتوای شبکه نمایش خانگی

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر