پردیس تاکنون اعتبار قابل قبولی برای بافت فرسوده دریافت نکرده است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
پردیس تاکنون اعتبار قابل قبولی برای بافت فرسوده دریافت نکرده است

پردیس تاکنون اعتبار قابل قبولی برای بافت فرسوده دریافت نکرده است

مهرخبرگزاری مهر |
پردیس- فرماندار پردیس گفت: پردیس تاکنون اعتبار قابل قبولی برای بافت فرسوده دریافت نکرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالعظیم رضایی صبح پنج شنبه در جلسه ستاد بازآفرینی پردیس که در محل فرمانداری این شهرستان و با حضور معاون هماهنگش امور عمرانی استانداری تهران برگزار شد اظهار داشت: اگر مسئولیتی قبول بکنیم و هیچ اقدامی برای خدمت به مردم نکنیم خیانت کرده‌ایم.

رضایی با بیان اینکه برخی از مدیران کل توجهی نسبت به شهرستان و استقرار ادارات شهرستانی ندارند گفت: امیدواریم که این مسئله مورد توجه مسئولین ذیربط واقع شود.

فرماندار پردیس در خصوص بافت فرسوده در شهرستان پردیس نیز بیان داشت: با توجه به اینکه دولت ۱۵ هزار میلیارد در رابطه با بافت‌های فرسوده در این شهرستان تصویب کرده است اما علی رغم تصویب اعتبارات خوب توسط دولت، هنوز اعتبار قابل قبولی دریافت نشده است.

وی در ادامه عنوان داشت: محور فعالیت نوسازی شهرداری‌ها هستند و با ارزش افزوده‌ای که دریافت می‌کنند تکلیف دارند و وظیفه شرکت عمران فقط بیلان دادن در خصوص این که چند واحد ساخته‌اند نیست چرا که مشکلات ما در این شهرستان با افزایش هر یک از این واحد‌ها افزایش بیشتری پیدا می‌کند که بخواهیم به موازات ساختارهای فرهنگی و اجتماعی را ایجاد کنیم.

رضایی بیان داشت: ما در زمینه اقدامات مشترک دارای ضعف هستیم و هر دستگاهی که کوتاه کند به مشکل بر می‌خوریم، مثلا اسناد مالکیت بزرگترین مشکل بومهن است که باید برای آن مصوبه‌ای قرار داده شود لذا نیاز به هماهنگی و همکاری همه دستگاه‌ها هستیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر