فارس من|نیاز به بیش از ۱۰۰ شتابدهنده در کشور برای حمایت از نوجوانان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. فرهنگ
فارس من|نیاز به بیش از ۱۰۰ شتابدهنده در کشور برای حمایت از نوجوانان

فارس من|نیاز به بیش از ۱۰۰ شتابدهنده در کشور برای حمایت از نوجوانان

فارسخبرگزاری فارس |
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شاید ما باید بیش از ۱۰۰ شتابدهنده برای حمایت از ایده‌های جوانان و نوجوانان داشته باشیم تا بتوان فعالیت فرهنگی را بین آنها ترویج و استعداد آنها شناسایی کرد.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس،مخاطبان در سامانه «فارس من» به موضوع کارآفرینی در فضای مجازی اشاره کردند که حمایت از فعالیت‌های مثبت و سازنده فرهنگی نیز می تواند یکی از مصداق های کارافرینی باشد. این موضوع جایی اهمیت پیدا می‌کند که پای نسل جوان و نوجوان درمیان باشد.

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به فعالیت‌های این وزارتخانه برای تولید محتوا و پشتیبانی از جوانان و نوجوانان برای تحقق ایده هایشان توضیح داد: قشر جوان و نوجوان در وسعت فضای مجازی نیازهایی دارد و ایده هایی را بر این اساس طراحی کرده است.

وی افزود: شاید ما باید بیش از ۱۰۰ شتابدهنده برای حمایت از ایده‌های جوانان و نوجوانان داشته باشیم تا بتوان فعالیت فرهنگی را بین آنها ترویج و استعداد آنها شناسایی کرد. این استعداد در جوانان وجود دارد و می‌تواند اقتصاد را نیز تحت تأثیر قرار دهد.

در سایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

نشان دادن هویت ایرانی در فضای مجازی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه گفت: جوانان باید مجال داشته باشند تا بتواند خلاقیت شان را در هر قالبی مطرح کنند. این کار موجب می‌شود هویت ایرانی و نوع نگاه ایرانی مشخص شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این نوع نگاه می‌تواند کمک کند تا همین کودکان و نوجوانان مسائل جهانی را از نگاه ایرانیان به شکل مطلوبی نشان دهند و اقتصاد این بازار را در دست بگیرند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دستاورد دارویی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

تبهکار ترسناک آمریکا را بشناسید / چارلز منسن کیست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
«چارلز منسن» رهبر یک گروه بی‌رحم بود که نیم قرن پیش شوک بزرگی به مردم آمریکا وارد کرد. او نام این فرد را هم برد؛ «چارلز منسن». دستگیری «چارلز منسن» و برخی اعضای گروه او، آمریکا را بهت‌زده کرد. در فیلم تارانتینو حرکت دسته سه نفری قاتلان به خانه هالیوودی‌ها بازسازی شده. «چارلز منسن» تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۷ در زندان ماند و با وجود درخواست‌های مکرری که برای عفو داده بود، نتوانست حبس ابد خود را بشکند.

کمبود فراورده‌های خونی در فصل سرما

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

رویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گاز

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
گزارش اختصاصیرویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گازنخستین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف گاز با حضور وزیر نفت، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

ماجرای قبوض مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش تصویریماجرای قبوض مدارسپیرو مصوبه مجلس قرار بود که هزینه آب و برق و گاز مدارس در صورت رعایت کردن الگوی مصرف رایگان باشد، اما برخی مدارس که الگوی مصرف را هم رعایت کرده‌اند همچنان قبض و اخطار قطع انشعاب دریافت می‌کنند.

تقدیر از پژوهشگران دانشگاه آزاد

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر