برخورد قاطعانه با ساخت و سازهای غیر مجاز در استان تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
برخورد قاطعانه با ساخت و سازهای غیر مجاز در استان تهران

برخورد قاطعانه با ساخت و سازهای غیر مجاز در استان تهران

مهرخبرگزاری مهر |
ری- مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران از برخورد قاطعانه با هر گونه ساخت و ساز غیر مجاز در استان تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، جمال زنگیشه پیش از ظهر پنج شنبه در حاشیه بازدید از ساخت و سازهای غیر مجاز در صالح آباد شهرری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز و خارج از ضابطه در استان تهران قاطعانه برخورد می‌کنیم و وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در صالح آباد شهرری پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به موضوع ماده ۹۹ از پیگیری وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در صالح آباد شهرری گفت: این بازید در راستای پیگیری ماده ۹۹ و تخلفات مربوط به ساخت و سازهای غیرمجاز در مناطق روستایی انجام شده است.

زنگیشه بیان کرد: این بازدید که با همراهی بابک ترکی نماینده قوه قضاییه و ناصر عبدالرحیمی دبیر کمیسیون ماده ۹۹ انجام شد به جهت جلوگیری از تضییع حقوق مردم و دهیاری بوده تا بتوانیم تصمیم گیری درستی داشته باشیم.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران همچنین افزود: بر اساس این بازدید میدانی و بررسی‌های انجام شده هفته آینده رای مربوط به وضعیت ماده ۹۹ در این روستا صادر می‌شود.

زنگیشه در پایان خاطرنشان کرد: دهیاران در حوزه اختیارات خویش کارها را پیگیری کنند و تمامی ساخت و سازهای حوزه روستاها را با جدیت و دقت رصد و ساماندهی کنند تا مشکلی بروز نکند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدیو) ماجرای نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرضا

فراروفرارو1 روز قبل
مدیرکل روابط عمومی اداره بهزیستی اصفهان گفت: نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرستان شهرضا هم‌اکنون در شیرخوارگاه این شهر تحت مراقبت قرار دارد. به گزارش برنا؛ محمدرضا عسکریان‌زاده، افزود: این نوزاد در وضعیت سالم و مطلوب قرار دارد و تمامی اقدامات موردنیاز درباره او در حال انجام است. وی از دادن هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کرد و آن را بسته به اعلام مسوولان عنوان کرد. روز گذشته کلیپی مبنی بر رهاشدن یک نوزاد در یکی خیابان‌های شهرضا در جنوب اصفهان منتشر شد. براساس روال قانونی نوزادانی که در سطح معابر و خیابان‌ها رها می‌شوند پس از دریافت حکم قضایی و طی شدن یک دوره زمانی و مطمئن شدن از عدم بازگشت والدین، به خانواده‌هایی که تائید صلاحیت شوند و نوزاد امنیت جانی و روانی داشته باشد، سپرده می‌شوند.

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری13 ساعت قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

طرح زمستانه دستگاه‌های امدادی آغاز شد

مهرمهر1 روز قبل

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

سیما تیرانداز از افسرده شدن هنگام بازی در سریال ستایش گفت + فیلم

رکنارکنا17 ساعت قبل
به گزارش رکنا، سیما تیرانداز از آن بازیگرانی است که در هر نقشی ظاهر می‌شود آن را به‌خوبی اجرا می‌کند نقش انیس در سریال ستایش هم همین طور بود. او در فیلم بالا در این باره توضیحات جالبی داده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر