پیش بینی برف و یخبندان در استان اصفهان/ هوا ۱۰ درجه سردتر می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. اجتماعی
پیش بینی برف و یخبندان در استان اصفهان/ هوا ۱۰ درجه سردتر می‌شود

پیش بینی برف و یخبندان در استان اصفهان/ هوا ۱۰ درجه سردتر می‌شود

ایمناخبرگزاری ایمنا |
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به نفوذ سامانه ناپایدار سرد و بارش زا از روز اواخر روز جمعه، گفت: بارش برف و باران به ویژه در مناطق غربی و جنوبی و کاهش محسوس دما تا ۱۰ درجه سانتی گراد در بیشتر مناطق استان پیش بینی می شود.

ابراهیم هنرمند در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به ورود سامانه ناپایدار سرد و بارش زا از اواخر وقت جمعه در نیمه شمالی استان، اظهار کرد: از روز شنبه بارش برف و باران را به ویژه در مناطق غربی و جنوبی استان شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه این سامانه بارشی از روز شنبه تا دوشنبه بیشتر مناطق استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد، افزود: فعالیت این سامانه گاهی با کاهش دید افقی و مه آلودگی همراه است.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان همچنین از کاهش محسوس دما بین شش تا ۱۰ درجه سانتی گراد و یخ زدگی در سطح استان به ویژه نیمه شمالی در اوایل هفته آینده خبر داد.

هنرمند در ادامه به تداوم پایداری جوی طی ۲۴ ساعت آینده اشاره کرد و گفت: وضعیت جوی بیشتر مناطق استان در این مدت به صورت صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد ملایم خواهد بود.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

وی با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده یک تا دو درجه سانتی گراد افزایش دارد، افزود: چوپانان با دمای ۲۲ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای هشت درجه سانتی گراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سرد‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شوند.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان اضافه کرد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز به ۲۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک‌ترین ساعات صبح فردا به یک درجه سانتی گراد زیر صفر می‌رسد. کد خبر ۳۹۶۸۱۳

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدیو) ماجرای نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرضا

فراروفرارو2 روز قبل
مدیرکل روابط عمومی اداره بهزیستی اصفهان گفت: نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرستان شهرضا هم‌اکنون در شیرخوارگاه این شهر تحت مراقبت قرار دارد. به گزارش برنا؛ محمدرضا عسکریان‌زاده، افزود: این نوزاد در وضعیت سالم و مطلوب قرار دارد و تمامی اقدامات موردنیاز درباره او در حال انجام است. وی از دادن هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کرد و آن را بسته به اعلام مسوولان عنوان کرد. روز گذشته کلیپی مبنی بر رهاشدن یک نوزاد در یکی خیابان‌های شهرضا در جنوب اصفهان منتشر شد. براساس روال قانونی نوزادانی که در سطح معابر و خیابان‌ها رها می‌شوند پس از دریافت حکم قضایی و طی شدن یک دوره زمانی و مطمئن شدن از عدم بازگشت والدین، به خانواده‌هایی که تائید صلاحیت شوند و نوزاد امنیت جانی و روانی داشته باشد، سپرده می‌شوند.

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری1 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر1 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری1 روز قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر