مخالف سرسخت راه روستای با مشخصات اصلی راه هستم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اقتصادی

مخالف سرسخت راه روستای با مشخصات اصلی راه هستم

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- اسلامی گفت:در ساخت راه‌های روستایی بی احتیاطی فراوانی صورت گرفته است و بنده مخالف سرسخت ساخت راه‌های روستایی با مشخصات راه‌های اصلی هستم. تاریخ انتشار: 13:25 - 23 آبان 1398 - کد خبر: ۵۶۷۸۴۱
مخالف سرسخت راه روستای با مشخصات اصلی راه هستم - 0

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در همایش سراسری اظهار کرد: مهندس مشاور باید نگاه خیرخواهانه داشته باشد، در بسیاری از مواقع به دلیل کم کاری در این بخش هزینه‌های زیادی به کشور تحمیل شده است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: اجرای ناقص برخی از پروژه‌ها مانند ساخت جاده بدون پارکینگ مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است و به مسئولان وزارت راه در خصوص توصیه‌های لازم را انجام داده‌ام.

وی افزود: توجه خیرین راهسازی به رفع نقاط پر خطر جاده باشد و نیاز داریم در این خصوص همپوشانی‌های لازم را داشته باشیم.

اسلامی گفت: تعداد تلفات جاده‌ای ناشی از تصادفات رانندگی درسال ۹۶ و ۹۷ کاهش نبافته است که این موضوع به کوتاهی مسئولان راهداری دررحوزه مسئولیت اجتماعی باز می‌گردد.

خبری: جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان

وی ادامه داد: برای کاهش تصادت جاده پیشنهاد ساخت مراکزی برای توقف مردم داده شده است که نیازمند استفاده از ظرفیت‌های ستاد اجرایی فرمان امام و نیروی انتظامی است.

به گفته وی؛ ساخت کند رو‌ها و نصب دوربین‌های نظارتی می‌تواند به کاهش تلفات جاده‌ای کمک کند.

اسلامی با انتقاد از ساخت راه‌های روستایی بر مبنای راه‌های اصلی بیان کرد: در ساخت راه‌های روستایی بی احتیاطی فراوانی صورت گرفته است و بنده مخالف سرسخت ساخت راه‌های روستایی با مشخصات اصلی هستم در همین خصوص نقشه‌ای تهیه کرده‌ایم تا وضعیت موجود در روستا‌ها را بررسی کنیم.

خبر در حال تکمیل …

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سورن پلاس به زودی رونمایی می‌شود +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

به ثانیه‌های آخر این ویدیو دقت کنین!

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

:: استانبول - همایش اقتصادی ایران و ترکیه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول، فعالان اقتصادی دو کشور در این نشست، زمینه‌های توسعه مبادلات تجاری و رفع موانع موجود را بررسی کردند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
برخی مدعیان این طرح دروغین به جرم کلاهبرداری راهی زندان شده‌اند. وی افزود: از سوی دیگر ادعای آب‌سوز کردن خودروها در طول تاریخ چندین بار تکرار شده و هر بار سرنوشت مدعیان آن‌ها به جرم کلاهبرداری و تقلب به زندان هم کشیده شده است. آن‌ها معتقدند تولید انرژی از آب، ناقض قوانین اول و دوم ترمودینامیک است. اگر ادعای آب‌سوز کردن‌ها خودروها حقیقت داشت، تاکنون حتما به تولید انبوه رسیده بود …این کارشناس صنعت خودرو اظهار کرد: اما این موضوع از منظری دیگر نیز قابل بررسی است. نظریه استخراج انرژی از آب برای راندن یک خودرو نظریه‌ای مردود است؛ بنابراین مردم توجه کنند که گول نوابیغ را نخورند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
این مرد ادامه داد: صورت هیچ کسی را نمی‌دیدم و چند روزی به همین حالت بودم. این متهم ادعا کرد: وقتی به خانه این پیرمرد رفتم او با یک لیوان آب میوه از من پذیرایی کرد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. آن‌ها وقتی فهمیدند که از سوی پیرمرد هدف تجاوز قرار گرفته‌ام پیشنهاد دادند از او انتقام بگیرم. وی افزود: در این نقشه تصمیم گرفتم اموال و سرمایه پیرمرد تنها را بالا بکشم. بنا به این گزارش، تجسس‌های پلیسی برای دستگیری دو همدست مرد انتقام جو ادامه دارد.
تسنیمتسنیم20 ساعت قبل
قرارداد صادرات گاز ایران به این کشور در سال ۱۹۹۶ به امضای دو طرف رسید و بر طبق این قرارداد ایران تا سال ۲۰۲۶ باید روزانه ۲۷ میلیون متر مکعب گاز به این کشور صادر کند. در بخش LNG نیز قطر، الجزایر و آمریکا مهم‌ترین صادرکنندگان گاز به کشور ترکیه طی چند سال گذشته بوده‌اند. صادرات گاز ایران به ترکیه همواره با مشکلات عدیده ­ای روبه­ رو بوده؛ قیمت و کیفیت گاز وارداتی بارها مورد مناقشه طرفین بوده است. اما با وجود همه این مسائل و فشار‌های آمریکا درطول مدت تحریم، هیچ­گاه گاز صادراتی ایران به ترکیه قطع نشده و همواره صادرات گاز ایران به ترکیه ادامه داشته است. به طوری که در مقاطعی که صادرات نفت کشور با چالش‌های جدی مواجه بوده است صادرات گاز ایران اما درآمدی پایدار و تحریم ناپذیر برای کشور تامین نموده است.

نظرها

اخبار بیشتر