دستگیری سارق رختکن‌های ورزشی تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

دستگیری سارق رختکن‌های ورزشی تهران

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: رئیس کلانتری 174 قیامدشت از دستگیری سارق حرفه ای که کمدهای ورزشگاه ها را خالی می کرد خبر داد.

دستگیری سارق رختکن‌های ورزشی تهران - 1

به گزارش رکنا، سرهنگ مصطفی اسکندری گفت: تعدادی از ورزشکاران که برای تمرین‌های ورزشی به باشگاه‌ها و زمین‌های چمن مراجعه کردند، از سرقت گوشی‌های موبایلشان به کلانتری شکایت که شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار قرار گرفت.

رئیس کلانتری ۱۷۴ قیامدشت عنوان کرد: مال باختگان اظهار داشتند که برای تمرین‌های ورزشی به باشگاه و زمین چمن مراجعه، اموال شخص شان را در داخل کمدهای رختکن قرار داده‌اند. ولی پی از تمرین‌های ورزشی هنگام خروج از باشگاه متوجه شده‌اند که اموالشان سرقت شده است.

وی با اشاره به اینکه سیستم مدار بسته در محوطه ورزشگاه‌ها استفاده نمی‌شود، گفت: شناسایی چهره متهم با استفاده از تصاویر ضبط شده امکان پذیر نبود که ماموران کلانتری برای شناسایی متهم از شیوه‌های مختلف پلیسی بهره بردند.

اسکندری گفت: پس از تلاش‌های مستمر و رصد‌های گوشی‌های سرقتی به دست آوردند که یکی از گوشی‌های همراه توسط فردی، فقط برای یک بار روشن و خاموش شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیاقت پلیسی، این فرد شناسایی شد، گفت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد که فرد استفاده کننده از گوشی یکی از افراد سابقه دار بوده و سرقت هایش را در شهر تهران انجام می‌دهد و تا کنون شکایتی از وی در محدوده قیام دشت نشده است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث ناگوار

اسکندی عنوان داشت: مراقبت‌های ویژه پلیسی، ادامه تا اینکه ماموران گشت انتظامی کلانتری در گشت زنی‌های هدفمند، متهم را در حال پرسه زنی در محدوده کلانتری مشاهده و بلافاصله برای دستگیری وی وارد عمل شدند و موفق شدند وی را دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل کنند.

کلانتر محله قیامدشت عنوان کرد: متهم در ابتدای بازجوئی منکر هر گونه سرقتی بود، ولی در بازجوئی‌های تکمیلی به ۵ فقره سرقت از رختکن باشگاه‌ها و زمین چمن‌های ورزشی اعتراف کرد.

وی اضافه کرد: پس از شناسایی مال باختگان، و تکمیل تحقیقات پلیسی، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو4 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

حادثه عجیب برخورد لاستیک به یک عابر پس از چپ کردن خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران3 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در کویت به دلیل شکستن کمک فنرش، خودرویش چپ کرد. شکستن کمک فنر باعث جدا شدن لاستیک از خودرو و برخورد آن به یک عابرپیاده شد. بیشتر بخوانید: انفجار لاستیک کامیون حین تعویض + فیلمانتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر